Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tanácsot szeretnék kérni olyan fórumtagoktól akik nálam sokkal jobban értenek a számítógéphez, segítenétek? fórum

Tanácsot szeretnék kérni olyan fórumtagoktól akik nálam sokkal jobban értenek a számítógéphez, segítenétek? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 20. 21:27

Persze nem arra gondoltam, hogy az Internet explorert használja, csak gondoltam próbálja meg másik böngészővel, hátha elég csak azt újra telepíteni és nem kell esetleg az egész gépet.

Mivel írtad, hogy google chromeval sem megy a net, akkor valószínű, hogy az egész gépet újra kell telepíteni.

2012. jan. 20. 18:20
Köszönöm a sok segítséget.Most egy másik gépről válaszolok.Megpróbálom amit jstefan javasolt, hátha a Firefox a gond.Az internet explorert nem telepíteném fel,mert már sok internet felhasználótól hallottam, hogy az túl sok vírust enged be.Nekem a Google Chrome van még böngészőnek fenn, de azzal sem működik az internet.Az az érzésem, hogy hívnom kell valakit aki tud windowst újra telepíteni,mert egész biztos, hogy ott lehet a gond.Van egy programom a CCleaner ha jól emlékszem így írják és azt hallottam, hogy az is képes olyan dolgot letakarítani amire egyébként szükség lehet.Butternut már máskor is nagyon sokat segített,ha rá érne már biztos ő is írt volna.Köszönöm még egyszer a sok segítséget és amint sikerül működőképessé tenni a gépem jelentkezni fogok.Mindenkinek további kellemes szép estét kívánok.
2012. jan. 20. 10:40
Lehet, hogy egy új windows is jót tenne.
7. Hoxa
2012. jan. 20. 08:36
Csak internet explorert ne, akkor inkább a google chrome, vagy az opera böngészőt ajánlanám. Mindegyik ingyenes, kicsi és gyors.
6. a0c1361e44 (válaszként erre: 3. - 6ee0ffb012)
2012. jan. 20. 06:05
Igen-igen, ő biztos tud segíteni, bár én azzal kezdeném, hogy újrahúznám a gépet. Más böngészőt nem próbáltál? Lehet csak a firefox nem jó. Internet explorer van a gépeden? Azzal megpróbálhatnád még.
5. jstefan (válaszként erre: 2. - Cikicakk)
2012. jan. 19. 22:58
A hibajelenséget több minden előidézheti! Elsőre frissítened kellene a firefoxot az alábbiak szerint: megnyitod a firefoxot > rákattintasz a súgóra > utána a firefox névjegye mondatra> akkor a 9.0.1 verziószámot kell látnod mert ez a legújabb verzió > mindenféleképpen kattints rá a frissítések keresésére mert akkor a gép elvégzi a frissítést, ezt még akkor is futtasd le ha legújabb verziószámú a firefoxod mert lehet hogy megsérült valamelyik játék miatt a firefoxod.Ha letöltöd egy külön könyvtárba akkor netcsatlakozás nélkül is frissítheted ha megsérül.Ezenkívül ajánlatos a IE9 böngészőt is feltelapíteni tartalék böngészőnek.
2012. jan. 19. 22:46

Én tök hülye vagyok hozzá,lehet,hogy most hülyeséget írok,de ezt találtam:


Plugin - A Böngésző alapszoftverét kiegészítő szoftvermodul. A modulok által kínált kényelmi funkciók nem szerves részei a Böngészőknek, ezért azokat külön kell letölteni a készítő Website-járól. Általában ingyenesek.

2012. jan. 19. 22:37
Jön butternut és segít neked,ebben biztos vagyok :))
2012. jan. 19. 22:35
A gépem már lassan 10 éves, de burkolaton kívül már szinte minden ki lett csrélve rajta.Most olyan gondom van,hogy második napja símán belép a firefoxal az internetbe,egy két percig még olvasni is lehet az éppen megnyitott honlapot,de aztán mint aki lefagy sehova tovább.A kurzor mozog,tehát nem fagyott le, de olyan mint ha az egér nem működne,pedig szerencsére annak semmi baja.Várok pár percig, de a vége az, hogy a ctr+ Alt+ delete gombokat egyszerre megnyomva kilépek a netről.Érdekes, hogy a gépre telepített játékokat símán,gyorsan,minden hiba nélkül viszi,de ami internet kapcsolattal működne azt valamiért nem csinálja.Már az advanceddel is átnéztem nem is egyszer,defrag programot is naponta csinálok,Vírusírtok minden nap, de semmi hibát nem talál.Sajnos nekem csak ez az egy gépem van és a betegségem és anyósom miatt igen csak lakáshoz vagyok kötve.Nekem az internet hozza el a világot.Imádom a Mahjong játékokat,abból szerencsére egy nagyon aranyos Hoxa tag küldött is jó párat,így mostanában ezekkel tudok csak kikapcsolódni.Pedig jó lenne néha zenét is hallgatni, elolvasni a Bors és a Blikk online újságokat.Epilepsziásan,pánikrohamokkal nagyon nem merek ithonról elmenni,+ a 98 éves anyósom is ad rengeteg elfoglaltságot.Mire ezt a levelet is megírtam már 5x kellett előlről kezdenem.Ja még annyit ír ki, hogy a plugin hibát észlelt ezért leállt.Tudnátok valamit tanácsolni,amit az én 45.000ft-os rokkantnyugdíjamból és a férjem(perkinson kór) 54.000ft-os nyugdíjából meglehetne oldani.Nem vagyok fügő,mert nappal nem érek ré itt leni,de bizony az estéimet a gép előtt szeretem tölteni és nem a való világot és az összesküvőket nézem.Segítségeteket előre is köszönöm!cikicakk
2012. jan. 19. 22:15
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni olyan fórumtagoktól akik nálam sokkal jobban értenek a számítógéphez.Mindjárt folytatom mi a problémám

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook