Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Talán sikerül fórum

Talán sikerül (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Talán sikerül

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
375. habnyak
2011. ápr. 5. 11:26

Sziasztok!

Engem ma üt meg a guta.Ilyen nincs!

Ennyit a káposztalevesről.Az egész megbuggyant, olyan büdös, hogy hányni tudnék tőle!A tegnapi napot harciasan végigcsináltam, a maira is beszereztem a hozzávalókat, erre meg....

Na, ez az én szerencsém.Úgyhogy folytatom ahol abbahagytam. Vettem ma barna rizst, csirkemellet, fejes salit, retket meg egy kis krumplit. A husit szépen megpárolom, kifőzök hozzá némi rizst, megcsinálom a vegyes salátát és kész.

Hiszitek vagy sem, most nekem is kissé elment a kedvem.A francba, pedig betettem a hűtőbe.

374. Sz.F.Kata (válaszként erre: 373. - Szöszi71)
2011. ápr. 5. 11:04
köszi nagyon aranyos vagy:)és igen tényleg ez van tele vannak a munkáltatok előitélettekkel és esélyt se adnak az embereknek és képzeld engem még az eggyikk legjobb barátnömnek hitt csaj is átvágott mert nyitottak egy boltot és vele kezdtünk eggyütt ott melózni ő is sokáig keresett melót de nem talált így csinált eggyet úgy volt hogy azt majd mi ketten elvezetgetjük csak amikor a fizuhoz ért az idő akkor közölte hogy bocsi de ennyit termelt ki a bolt és kaptam két hónapra 70ezer forintot és amikor azt mondtam hogy ennyiért nem melózók még úgy jött le hogy én vagyok a szar és ennél dühítőbbet már nem is tudok elképzelni ráadásul még ő mondta nekem hogy ezért még le kell melóznom egy hetet mert hó vége előtt egy héttel hagytam ott ezt a pofátlanságot már én se bírtam ki nem tudom egyes emberek mit képzelnek magukrol
373. szöszi71 (válaszként erre: 372. - Sz.F.Kata)
2011. ápr. 5. 10:25

Az a baj, hogy ha fiatal házas vagy akkor azért nem kellesz, ha már van gyerek akkor azért nem, ha pedig már 40-et betöltötted akkor azért. Nem értem én ezt a világot.

Szorítok, hogy sikerüljön valami!:)

372. Sz.F.Kata (válaszként erre: 371. - Szöszi71)
2011. ápr. 5. 10:23
igen mert mindenhol az előítéletek vannak hogy ha kicsi gyerek van az nem jó mert avval sok a gond az meg senkit nem érdekel hogy te meg tudod oldani mamák segítségével is na mindegy úgy vagyok vele hogy majd csak össze jön valami végre
371. szöszi71 (válaszként erre: 370. - Sz.F.Kata)
2011. ápr. 5. 10:05
Nem könnyű sajnos, főleg a mai világban:( Egy nőnek mindig is nehezebb volt munkát találni, főleg GYES után:)
370. Sz.F.Kata (válaszként erre: 369. - Szöszi71)
2011. ápr. 5. 09:49
sajnos amióta letelt a gyesem azóta nem találok rendes melót ez 2009 szeptember pontosan és ez kikészít pedig van két szakmám van jogsim és mégse
369. szöszi71 (válaszként erre: 368. - Sz.F.Kata)
2011. ápr. 5. 09:43

Szia!


Mióta nem találsz már munkát?

Elhiszem, hogy kikészít, én is voltam így sajnos egy pár évvel ezelőtt fél évig, de bőven elég volt. Már én is kezdtem akkor kibukni idegilet és akkoriban szedtem fel 10 kg-ot.

Kívánom, hogy mielőbb találj munkát és visszaálljon a lelki nyugalmad:)


Nálam van úgy, hogy 1-2 kg le-föl ugrál, de ennél többet nem engedek meg neki:) Sőt, még lekéne tornáznom kb. 5 kg-ot magamról:)

2011. ápr. 5. 09:21
Sziasztok csajok,ki hogy áll én most nem tudok semmire koncentrálni mert kezdek nagyon kész lenni idegileg úgy érzem kéne valami munka sürgősen de én amihez hozzá fogok mindig szarrá változik bocs a kifejezésért de most így érzek :(és gondolom nem vagyok ezzel egyedül:(
367. szöszi71 (válaszként erre: 366. - Habnyak)
2011. ápr. 5. 07:46

Szia!


Szép jó reggelt!


Úgy látom Te segíteni szeretnél rajta, de Ő nem fogajda. Akkor hagyd, csináld magadnak, hogy jó legyen. Érd el amit szeretnél, ez a lényeg:)

366. habnyak (válaszként erre: 365. - Szöszi71)
2011. ápr. 4. 15:38
Hát igen, az valóban jó lenne.Tegnap is mondtam neki, hogy én megcsinálom jöjjön át adok belőle neki is és együtt elérjük a sikert.Ő nem szereti a káposztát, neki ez nem jó.Most akkor mit csináljak vele? A múltkor is csináltam párolt zöldséget akkor meg megkérdezte, hogy hogy lehet ezt megenni mert milyen undorító.Na, ilyenkor a falra tudnék mászni.
365. szöszi71 (válaszként erre: 364. - Habnyak)
2011. ápr. 4. 15:18
Ha tanácsot kér az jó, de ahogy írod, nem tartja be, inkább téged irígyel. Az lenne a jó, ha rátudnád venni, hogy csináljátok közösen:)
364. habnyak (válaszként erre: 363. - Szöszi71)
2011. ápr. 4. 15:15

Hát igen a férje egy kicsit túlzásba viszi.Nálam jól érzi magát, beszélgetünk.Látja, hogy itt nyugi van és szeret jönni hozzám, de csak akkor amikor a férje dolgozik.

A fogyit nem erőltetem rá, ő szokta mondani, hogy segítsek, adjak tanácsot.

363. szöszi71 (válaszként erre: 362. - Habnyak)
2011. ápr. 4. 15:10

Szegénynek megvan akkor a maga keresztje. Nem irígylésre méltó a helyzete. Kár volt neki anno balhézni a férje munkahelyén. Ezek után viszont nem csodálom, hogy a férje így reagál, de azért annak se kéne túlzásba vinnie.

A pikkelysömör is biztos idegi alapon jött elő, főleg így, hogy ott a hajlam is.

Így viszont nem csoda, hogy hozzád szokott átjárni, legalább tudtok beszélgetni egy kicsit.

A fogyis dolgot sztem ne is említsd neki többet, csináld magad, ne tudjon róla. Hagyd meg a saját hitében. :)

362. habnyak (válaszként erre: 361. - Szöszi71)
2011. ápr. 4. 14:48
Nem az orvos által előírt adagot szedi!Ő még bekap 1-2 -vel többet, tudod. Az a baj.Sajnálom szegényt mert mióta megvolt ez a cirkusz a férje munkahelyén azóta a koma megígérte neki hogy kicsinálja.Szó szerint!Tönkre fogja tenni idegileg.Nagyon csúnyán beszél vele, állandóan leprás dögnek nevezi (mert szegény egy pár éve örökölte az anyukájától a pikkelysömört).Szedi rá a gyógyszereket, azáltal is le van százalékolva, mert sokszor olyan csúnya neki, hogy nyáron is pulóverben meg hosszú nadrágban jár.
361. szöszi71 (válaszként erre: 357. - Habnyak)
2011. ápr. 4. 14:42

Az irígység nem jó tanácsadó!:)

Viszont, hogy szereti a gyermekeidet az jó dolog, de azért vigyázz vele! Tudod, az ördög nem alszik.

A féltékenység ami ide vezette a szomszédasszonyod nagyon rossz dolog. Végülis valamilyen szinten nem tehet róla, bekattant a butasága miatt:( Neki sincs így könnyű dolga. Kár, hogy olyan nagymértékben kell szedje a Xanaxot.

360. habnyak
2011. ápr. 4. 14:37
Jaj, akkora hasam van!Azt hiszem holnap kell vennem egy Espumisant!A fimmal mikor terhes voltam a nyolcadik hónapban néztem így ki. Na, kell nekem káposzta!
359. habnyak (válaszként erre: 358. - Sz.F.Kata)
2011. ápr. 4. 14:31
Pluszba? Hát én lehet, hogy lemondok róla lányok.
358. Sz.F.Kata (válaszként erre: 351. - Habnyak)
2011. ápr. 4. 14:29
Szia nekem digitális mérlegem van de kicsit tényleg csal nem sokat de csal mondjuk még kényes is mert ha szőnyegen méretkedsz akkor sokkal csal amúgy csak olyan két kilót kB
357. habnyak (válaszként erre: 356. - Szöszi71)
2011. ápr. 4. 14:25
Nyolc éve hogy itt lakom, most két éve hogy ilyen lett.Előtte hidd el nem volt vele semmi baj.Engem még nem bántott, csak irigy, a gyerekeimet viszont nagyon szereti.
356. szöszi71 (válaszként erre: 353. - Habnyak)
2011. ápr. 4. 14:19
Én ezt a nőt nem merném magamhoz beengedni.
355. habnyak (válaszként erre: 354. - Dávid herceg)
2011. ápr. 4. 13:29
Nekem ez a hagyományos van, de annál meg mindig figyelnem kell hova teszem, mert a mutatója ide oda mozog.Mikor leállok plusz egy kilót csal, de van hogy minusz egy kilót.Kb negyedszerre tudok vele mérni, aztán egymás után kétszer is megnézem, hogy jó-e.
354. Dávid herceg (válaszként erre: 351. - Habnyak)
2011. ápr. 4. 13:26
Biza nem megbízható. Nekem olyan van. Csalóka, mert ha a sarkadra állsz többet mutat, ha meg a lábujjaidra nehezedsz akkor kevesebbet. Ritka amikor elsőre eltalálod a rendes pozíciót. De aztán ki tudja, ha találtok valami normálisat....
353. habnyak (válaszként erre: 352. - Szöszi71)
2011. ápr. 4. 13:23

Hát ez úgy kezdődött nála, hogy a fejébe vette hogy az ura félrelép, ugyanis vele nincs semmi.Hiába bizonygatta szegény hogy nem, de ő akkor is meg volt róla győződve.Kiment a munkahelyére, ott leordított minden nőt és szégyenbe hozta a férjét úgy hogy majdnem kirúgták.Mikor a pasi hazaért jól elagyabugyálta azóta veszekednek.A nő ezután beutaltatta magát a pszichiátriára és marék számra szedi a nyugtatókat.A 2 milligrammos Xanaxot szedi, napi 8-10 szemet.Gondolhatod!

Már a múltkor mikor átjött párom megkérdezte tőlem, hogy ez be van rúgva vagy mi van vele, mert nem forgott a nyelve.Teljesen tönkretette magát, pedig még egy pár évvel ezelőtt csinos volt, dolgozni járt, stb.

352. szöszi71 (válaszként erre: 350. - Habnyak)
2011. ápr. 4. 13:12

MIért kell neki nyugtatót szednie?

Hosszútávon az nagyon leszedálja az embert. Nem előnyös. Én szedtem az elmúlt 2 hétben, de nem sokáig és csak estére vettem be, hogy szét ne menjek az idegtől. Soha nem tudnék rászokni.


Ahogy írod, tényleng csak az irígység beszél a szomszédasszonyodból. Azért is csináld végig amit szeretnél és öltözz "kihívóan", hogy lássa mennyit fogytál már;) Én direkt ezt csinálnám:) Had egye a fene!:)

351. habnyak
2011. ápr. 4. 13:09
Van valamelyikőtöknek digitális szobamérlege ami dekákat is mér? Szeretnék egyet apától kérni húsvétra, de már többektől hallottam, hogy nem megbízható.
350. habnyak (válaszként erre: 349. - Szöszi71)
2011. ápr. 4. 13:07

Különösebben engem sem foglalkoztat a jelenléte, csak fogná be a száját.El lehet vele dumálni, csak már a nyugtató amit marék számra szed, annyira tönkretette, hogy szinte gonosz lett tőle.

Állandóan megjegyzi gúnyosan, hogy "na majd kíváncsi leszek én a te nagy fogyásodra".Hát kíváncsi is lehet, akkor is megcsinálom, ő meg pukkadjon szét.

349. szöszi71 (válaszként erre: 347. - Habnyak)
2011. ápr. 4. 13:04

Na, látod, a párod is mondja, hogy ne foglalkozz vele, Ő is melletted van:) Ez csak jó:) Annak a rossz aki irígy, ezzel én is így vagyok. Persze zavaró tud lenni, de ez legyen előtted, hogy neked jó, Őt pedig megfogja enni a sárga irígység és nem érzi jól magát a bőrében:) Az irígy ember meg is érdemli!:)


A ruhákat miért is adtad volna neki? Te kaptad azokat és jók rád:) Ennek örülj:)

Én a helyedben nem is foglalkoznék ezzel a nővel tovább!:)

348. habnyak (válaszként erre: 346. - Szöszi71)
2011. ápr. 4. 13:03
Igen a zöld teát én is ittam annak idején, a Pickwik-et.Jó volt csak elfogyott aztán áttértem az Anti adiposisra.
347. habnyak (válaszként erre: 345. - Szöszi71)
2011. ápr. 4. 13:02
Párom is ezt mondta, hogy ne foglalkozzak vele mert csak irigységből beszél.A múltkor lefikázta a ruhákat amit a barátnőm hozott nekem, de aztán kiderült csak azért mert neki nem adtam oda.Mire föl? Eszemben sincs neki adni, én kaptam és rá egyébként sem lenne jó.
346. szöszi71 (válaszként erre: 344. - Habnyak)
2011. ápr. 4. 12:57

Ez nagyon jó:)


Nekem a zöldtea és a tisztított víz az ami nagyon jó vízhajtó hatású:)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook