Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Talán sikerül fórum

Talán sikerül (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Talán sikerül

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
495. szöszi71 (válaszként erre: 494. - Habnyak)
2011. máj. 25. 08:41

Szia!


Örülök, hogy már jobban vagy:)

A héten sajna még nem tudtam tornázni a havi bajom miatt, mert fejfájós voltam:( Már most úgy érzem, hogy délután fogok tudni tornázni:)


Tegnap délután tejbepapit ettem. Vétkeztem egy kicsit. Sajna ilyenkor mindig egy-két nap ehetnékem van. Na, de nem baj, majd ismét elkezdem a tornát és helyreállok:)


Vigyázz magadra!:)

494. habnyak
2011. máj. 24. 21:37

Sziasztok kedveskéim!

Hála az égnek teljesen rendben vagyok.Tegnap kellett visszamennem, már a vizeletben sem volt semmi.A gyógyszert is abba hagytam. Nagyon jól esik, hogy így gondoltok rám, ezért millió puszi nektek!!!!!!


Ki hogy áll? Én ma dőzsölős napot tartottam,szinte egész nap ettem,nem is jó a gyomrom. Na majd holnap visszafogom magam, úgyis rakott karalábét akarok csinálni lightosan.

493. Dávid herceg (válaszként erre: 491. - Habnyak)
2011. máj. 23. 11:42

Drágám, remélem jobban vagy már!!! Sajna az ügyeleten nem foglalkoznak az emberrel, úgy ahogy kellene. Tényleg szerencse, hogy magadra hallgattál és elmentél a háziorvosodhoz! Gyógyulgassál, pihengessél!!!

Egyébként anyumnak is 4keresztes volt a vizelete, és ő is inkább a gyógyszert választotta.

2011. máj. 23. 08:30

Szia!


Jó, hogy elmentél a háziorvoshoz is. Jó megérzésed volt, hogy ez nem csak egy egyszerű torokgyulladás. Jobban vagy már?

Mielőbbi jobbulást kívánok!

491. habnyak
2011. máj. 21. 09:35

Sziasztok lányok!

Mi van veletek? Mindenki eltűnt? Zsuzsi????

Én is eltűntem, de sajnos egészségügyi okok miatt.Képzeljétek hétfőn iszonyatosan elkezdett fájni mindenem, kedden pedig egész nap 40 fokos lázam volt.Nem bírtam felkelni, az ügyeletre is úgy vittek be.Ott kaptam egy injekciót, azt mondták semmi egyéb csak egy kicsit piros a torkom.

Én ebbe nem nyugodtam bele, mivel utána egész éjjel lázam volt és alig aludtam.Másnap reggel párom felkísért a háziorvoshoz (gondolhatjátok tiszta kóma voltam mert még akkor is 39,5 volt.

Ott közölte velem az orvos, hogy azonnal kórház, mert akkut vesemedence gyulladásom van, négy keresztes gennyes volt a vizeletem is. Már a mentőt is hívni akarták mikor saját felelősségemre úgy döntöttem itthon maradok és inkább gyógyszert szedek.Fel is írta, szedem is.Talán egy kicsit jobban vagyok, de enni nem bírok és még iszonyatosan gyenge vagyok.Szédülök. Úgyhogy most el is köszönök tőletek ha nem baj, megyek mert lefekszem.Nagyon sok puszi nektek.

2011. máj. 19. 12:19

Sziasztok Lányok!


Nagyon eltüntetek:(

Én már 3. hete heti 5-ször tornázom, hol Réka, hol alexandra. TEgnap megcsináltam a Réka 90 perces Alakreform dvd-jét, hát elég kemény volt, de nincs izomlázam, csak érzem az izmaimat, hogy tornáztam:)


Ha a súly lassan megy le nem baj, csak jó.

Ügyi vagy habnyak!:) Gratulálok!:)


Nekem az a szlogenem, hogy lassan, de biztosan:)

489. Dávid herceg (válaszként erre: 488. - Szöszi71)
2011. máj. 7. 10:22

Gratula! :) Csak így tovább!!! :)


Látom megjött a jó idő mert mindenki eltűnt! :)

2011. máj. 6. 09:51

Szia!


Ma mértem magam és ami feljött 2 kg, abból 1 lement a múlthét óta:) A héten terveztem 5 tornát, abból 4 már megvan, még a mai hátravan:) Nagyon jó amit látok a tükörben:) Ez az ami ösztönöz tovább az 56 kg-ig:)

2011. máj. 4. 13:31

Sziasztok! Gondoltam beköszönök ide hozzátok. Mi van veletek? Haladtok? Kitartást mindenkinek! Én elhagytam magam egy kis időre... Nem tudom miért?! Az okát keresem ugyan, de semmire sem jutottam. Vasárnap óta megint újult erővel "próbálkozom". :)

Szép napot mindenkinek! puszi

486. judy1974 (válaszként erre: 485. - Habnyak)
2011. máj. 4. 13:26
Neked is kitartás, remélem a "kis zűrön" hamarosan túlleszel
485. habnyak (válaszként erre: 481. - Sz.F.Kata)
2011. máj. 3. 16:32

Szia, illetve szia mindenkinek!

Én is eltűntem már egy jó ideje.Iszonyatosan lusta vagyok.Az ünnepek alatt sikerült visszaszednem nekem is egy kilót, de most a 69-70 között ingázok. Úgy érzem, most egy kicsit elhagyott az erőm, bár nem a táplálkozásban, hanem a tornában.Itthon van egy "kis" zűr és kisebb gondom is nagyobb annál hogy a tornán járjon az eszem.

Egyébként mindig olvasgatok, csak a lelkierőm hagy el, hogy írjak nektek.Próbálok most már rátok is öszpontosítani, megígérem.

Nagyon sok puszit és kitartást kívánok mindenkinek!!!

484. szöszi71 (válaszként erre: 483. - Judy1974)
2011. máj. 3. 14:27

Köszi a bíztatást!:)

Nagyon eltökélt vagyok és mindent megteszek azért, hogy meglegyen amit kitűztem magam elé:)


Neked is szép napot és jó tornát!

483. judy1974 (válaszként erre: 482. - Szöszi71)
2011. máj. 3. 11:18

Biztos meglesz, mert nagyon kitartó csajszi vagy!

Szép napot és tornát!!

2011. máj. 3. 09:20

Sziasztok!


Szép jó reggelt mindenkinek!


Nem jók ezek az ünnepek, főleg akkor , ha nem tud ellenállni az ember a jó étkeknek:) Nálam mindig a havi 2 napjában vannak gondok, mert akkor sokat tudnék enni, van mikor megtudom állni, hogy ne, de ez nem mindig van így. Szerencsére mostanság 2 kg az ami fel-le mocorog, de most ráhajtok és leküzdöm 60 kg alá. Minden nap torna, a hétvégék kivételével és mégjobban odafigyelek a kajára. Megakarom oldani az 56-57 kg-os álomsúlyt.

2011. máj. 2. 11:10
Sziasztok csajok bocsi kicsit el voltam veszve de jelenleg nincs internetem:( de nemsoká lesz:) ki hogy áll én nagyon szarul mert vissza szedtem evvel az ünnepekkel vagy 2-3-kilót:( sajna habnyak te veled mi van??Én most kicsit lusta voltam de most megint neki állok tornázni és ráadásul anyósomtól elkunyiztam a gyümölcscentrifugáját gy azt is iszok mindig és tök jól mérettelenig
2011. ápr. 28. 14:28
Szerencsére nálam megoldható. Még arra kell rávegyem magam, hogy letakarítsam és fel kell fújtatni. Ezek után már használható is lesz.
2011. ápr. 28. 14:15
ha meg tudod oldani, tök jó ötlet. Tavaly én is megcsináltam kiváncsiságból, nagyon jó is volt, de rá kell készülnöm, meg előre szervezni, mert nekem munka előtt és után is kötelezettségem van. Úgyhogy néha meg tudom tenni, de állandóan nem. Sebaj, erre vannak az esték...mármint a bringázásra!
2011. ápr. 28. 13:48
Nekem a szombat és vasárnap mindig pihenőnap. Ma gondolkodtam rajta, hogy hétfőtől valószínű biciklivel fogok járni dolgozni, így akár 10 perc alatt hazaérhetek vele:) Még időt is nyerek:) Jó kis bemelegítés a torna előtt:)
2011. ápr. 28. 13:45
kis szünet mindenképp kell. Nekem a szombati napom a pihinap. Akkor is dolgozom, de torna aznap nincs. Maximum esti séta, ha van kedvünk hozzá. De ezen kívűl mindennap csinálok vmit. De ez nekem nem kényszer: szeretem csinálni. Sőt pl. a terembe sokkal többször is mennék, de nincs rá több időm, pedig én azt tartom a leghasznosabbnak.
476. szöszi71 (válaszként erre: 475. - Judy1974)
2011. ápr. 28. 13:35

Köszi!:)


Én 60-62 közt mozgok. Volt, hogy egy ideig tartottam a 60-at, majd ahogy elkezdtem rendszeresen mozogni akkor kezdett váltakozni. Én 165 cm vagyok. Most nagyon hajtok a tornával, heti 5 alkalmat tornázom, persze havonta van 4-5 nap kényszerszünet:(

475. judy1974 (válaszként erre: 474. - Szöszi71)
2011. ápr. 28. 12:53
Köszönöm ,neked is kitartást! Te hány kiló vagy? én az 56-hoz 162 cm vagyok.
474. szöszi71 (válaszként erre: 473. - Judy1974)
2011. ápr. 28. 11:48

Szia!


Nagyon ügyi vagy!:)

Nekem 2 napig volt ehetnékem húsvétkor, de a havim volt benne a bűnös. Pogit is kénytelen voltam sütni, mert legalább 3 napig kívántam.


Sztem az 56 kg már nagyon jó súly. Én is annak a híve vagyok, hogy inkább lassan, de biztosan haladjak:)


További sok sikert és kitartást kívánok!:)

473. judy1974 (válaszként erre: 472. - Szöszi71)
2011. ápr. 28. 11:45

szia!

Én elég jól állok, 56 körül beálltam és még a húsvét sem tett kárt bennem. Nem is nagyon akarok sokkal több minuszt, persze az 54-55 volt az álom, szerintem meg is tudnám csinálni, de inkább lassabban dolgozom lefele a kilókat és "ki" az izmokat.....

2011. ápr. 28. 11:17

Sziasztok!


Na, végre előkerültem ismét. Úgy volt, hogy már tegnap jövök, de a havim nagyon közbeszólt, így még kérnem kellett egy nap szabit.


Hogy vagytok?

Hogy haladtok a kilókkal?

471. judy1974 (válaszként erre: 470. - Habnyak)
2011. ápr. 28. 10:05

Szerintem igen, én is csak munkaidőben érek rá írni!

(ott mégsem tornázhatok!!)

470. habnyak
2011. ápr. 28. 07:56

Sziasztok!

Mi ez a pangás leányok?Mindenki gőzerővel tornázik és nem jut ideje írni? Puszi nektek drágáim!

2011. ápr. 27. 14:54

egy kilócska nem a világ, simán letornázod.

Mindent bele!

468. habnyak (válaszként erre: 467. - Judy1974)
2011. ápr. 26. 15:45

Sziasztok lányok!

Jaj ez a húsvét teljesen tönkretett engem.Mindenhol olyan finom volt a kajcsi, bűnöztem rendesen.Sikerült visszaszednem egy kilócskát, nagyon mérges vagyok.Mától újult erővel ismét folytatom amit elkezdtem.Mindenkinek kívánok szép napot!

2011. ápr. 26. 09:06

Sziasztok!

Túl az ünnepen remélem mindenki kipihente magát, ésw nem ettetek túl sok "hízlalót".

Mindenkinek újult erővel tornára fel!!

466. judy1974 (válaszként erre: 463. - Habnyak)
2011. ápr. 19. 14:00

14 éves a kisebbik, 16 lesz a nagy de ő annyira nem konyhatündér. A kisebb viszont mindig körülöttem van ,szeret segíteni.

Nálunk pedig két lány van, nekem fura is lenne, ha fiam lenne, mert nálunk a családban szinte csak lányok vannak.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook