Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Takarítás Budapesten fórum

Takarítás Budapesten (beszélgetős fórum)


2018. okt. 2. 09:31
Munka mellett csak hétvégén tudnál takarítani, bevásárolni.Neked kell kikötni mit vállalsz, mit nem.Pl.vasalást nem mindenki vállal.Mennyiért képzeled el, mekkora órabérért?Nem könnyű alkalmazkodni idegen emberekhez.
3. 9e9543800f (válaszként erre: 1. - 642ea68f32)
2018. okt. 1. 15:59
Zárt kerületi/települési FB csoportokban láttam már takarítást keres/ajánl bejegyzést. Ahogy látom referenciát szinte mindenki kér. Az sem gond, ha egy ismerős, vagy régebbi munkaadó ír néhány soros jellemzést.
2. unom (válaszként erre: 1. - 642ea68f32)
2018. okt. 1. 15:39
Szerintem először munka mellett csináld, és ha már vannak ügyfeleid akkor váltsál teljesen.
2018. okt. 1. 15:28

Sziasztok!

A közeljövőben vállalnék takarítói munkát magánházakban, magánlakásokban. Referenciám még ugyan nincs, de minden érdekel ezzel a munkakörrel kapcsolatban. 24 éves megbízható nő vagyok, nem dohányzom, főzni-sütni tudok, jogosítvánnyal rendelkezem. Ugyan még eladóként dolgozom, de úgy látom egyre nagyobb lenne a kereslet a fentebb említett munkára. Cégekhez nem szívesen jelentkeznék. Amolyan besegítői állást(takarítás,bevásárlás,posta,főzés,stb.) képzelek el. Csak egy a bibi, hogy merre induljak el?! Idegenként nem nagy keletje van a dolognak, a legtöbb csak ajánlás útján működik. Na de az első alkalmakkor?

Érdekelne, kinek mi a tapasztalata és meglátása... :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook