Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen programok vannak, amiben tablóképet tudok készíteni? fórum

Milyen programok vannak, amiben tablóképet tudok készíteni? (tudásbázis kérdés)


4. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 11. 02:09

Én magam csináltam tervet uvegfestesre, és gondolat is volt mögötte. 1 szavazattal kék háttér lett.


közeli tervezős szakközépben vagy egyetemen simán osszedobjak.

2020. jún. 10. 12:06

Esetleg nézd meg ezt a cikket:

[link]

Elég sok ilyen program van, de ha vmi minőségi dolgot szeretnétek az nem egyszerű.

Lehet, hogy gyorsabb ha tényleg beviszitek egy fotószalonba (nem is tudom ezeket manapság hogy hívják). Beviszitek pendrive-on és elmondjátok mit szeretnétek.

2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 10. 11:58
Én felkérnék egy fényképészt erre a célra.
2020. jún. 10. 11:55

Sziasztok!


Szerintetek van ilyen program, akár online is amivel tablóképet lehet csinálni? Mivel lassan vége a sulinak szeretnénk kedveskedni egy tablóképpel amit mi szerkesztünk de sehol nem találunk ilyen programot, bárhogy írjuk is be a keresőbe :(

Kb 7 kép lenne benne. Kollázsszerkesztő sok van de azokat nem lehet úgy megcsinálni hogy keretbe legyenek a fényképek.

Olyan kéne ahol megvannak a képkeretek és oda be tudnánk illeszteni a fényképeket esetleg valami jó kis háttérrel.


Előre is köszi a segítséget!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook