Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » T-mobile számlám az egekben.Mit tegyek? fórum

T-mobile számlám az egekben.Mit tegyek? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2014. jan. 30. 16:04

Ha okos telefonod van, akkor kapcsold ki a GPS-t és csak akkor kapcsold be az adatforgalmat ha tényleg szükséged van a netre.

Barátnőmnek 40ezres számlája lett, mert folyton frissített az internet, és ez neki mind-mind pénz volt.

7. syria (válaszként erre: 1. - E977712348)
2014. jan. 30. 16:02

Szerintem is ügyfélszolgálat!


Amúgy lassan 20 éve vagyok ennél a szolgáltatónál, s még egyszer se csaptak be. (Igaz, vonalas telefonról van szó.)

2014. jan. 30. 16:00
Én is úgy tudom, hogy a kedvezmények levonása nélküli összeget írják az interneten. Nekem állandóan 60-70.000 ft-ot mutat, úgyhogy nem is foglalkozok vele.
2014. jan. 30. 16:00
Ne telefonálj. Vagy kérj részletes számlát. Meg fogod látni, hogy mégiscsak annyi az annyi. Sok kicsi sokra megy.
4. cicaanya (válaszként erre: 1. - E977712348)
2014. jan. 30. 15:59
ezért adtuk vissza,kártya maradt féltöltősre váltottunk! semmi értelme
3. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - E977712348)
2014. jan. 30. 15:59

Sztem kerj egy reszletes szamlat.

Barinom volt nagy telefonalgatos regebben, kikerte a reszletes szamlat, de sajnos minden stimmelt.

Esetleg, nem tud a netre rakapcsolodni magatol a telod? En azt direkt letiltattam, mert kioldott a billentyuzar, aztan kapcsolodas a netre, eszre sem vettem X ideig, ugy nyomoztam ki,mert gyanus lett...

2014. jan. 30. 15:58

Én úgy tudom, hogy a kedvezményeket csak a hónap végén vonják le.

Kérdezd meg az ügyfélszolgálatot.


Üdv.

2014. jan. 30. 15:56

Sziasztok.Most már muszáj vagyok ezt kiírni.

Úgy veszem észre, hogy a T-mobile-nál teljesen hülyére vesznek.

Előfizetéses vagyok.

Pl. váltottam 5 ezres díjcsomagra hónap elején. Eltelt 8 nap, max 20 smst küldtem el, meg párszor telefonáltam, szinte minden hívás hálózaton belül volt, nézem a havi forgalmamat a neten 8100 forint!!!Azt hittem agyvérzést kapok.500 mb net adatforgalmam van, az sem kerül pénze, nem telefonáltam külföldre, semmi...

Azóta alig telefonáltam tényleg, vagy 10 smst küldtem el..És vagy 2x telefonáltam, most néztem 11.000 nél jár!!!

Egyszerűen nem hiszem el, teljesen ki vagyok bukva.

Nem járt még így más, hogy ilyet tapasztalt?

Ráadásul a díjcsomagokhoz adnak kedvezméneket.Előzőnél volt 30 sms ingyen.És a hónap végén ami volt egyenlegem, kedvezmények levonása nélkül az is 7000 forint körül volt.Amiből ugye le kellett volna vonni a 30 sms árát, mert azt ugye a végén vonják le...nem hogy kevesebb lett számlaegyenlegem...kiszámláztak 12.000 forintot!!!!

Egyszerűen nem tudok már ennyit fizetni minden hónapban.Nem is beszélek sokat se sms, se net.Időm sincs rá.Mégis ilyen sok a számlám.

Remélem van itt valaki aki hasonlóan járt már (sajnos) és tud valami magyarázatot, tanácsot adni.Köszönöm.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook