Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szüzen szeretnék házasodni. fórum

Szüzen szeretnék házasodni. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
89. Miss Sárika (válaszként erre: 87. - Unom)
2022. aug. 22. 21:21
..csak kérdezd meg őket.
88. Miss Sárika (válaszként erre: 81. - Várigigi)
2022. aug. 22. 21:20

..és hova tart a nagy szabaderkölcsű világ? ...a szakadék széle felé!

Az emberek az egymás iránti tiszteletet már hírből sem ismerik.


Mindenki megcsal mindenkit, ennyi válás, ennyi apa, anya nélküli gyermek a világon sem volt, mint most. A mozaikcsaládokról már nem is beszélve.(de jobbik eset). Agresszív, drogos, anyák, apák... A gyermek a szüleitől másolja a családi mintákat. Szép kilátások.

87. unom (válaszként erre: 78. - Miss Sárika)
2022. aug. 22. 21:20
Te most minden férfi nevében nyilatkoztál?😃
86. Amaunet (válaszként erre: 78. - Miss Sárika)
2022. aug. 22. 21:14
Hány férfit ismersz?
2022. aug. 22. 21:09
Na es ha nem lesz jó majd az ágyban aztan, benyújtod a válókeresetet? :D Szűzen szűlni kell mint Mária, nem házasságot kötni. :D
84. timycat (válaszként erre: 82. - Miss Sárika)
2022. aug. 22. 21:08
Jobban ismered a férjem nálam? 🤪
83. timycat (válaszként erre: 73. - Miss Sárika)
2022. aug. 22. 21:08
Érdekes férfiakkal találkozol 😕
82. Miss Sárika (válaszként erre: 70. - Timycat)
2022. aug. 22. 21:07
...már csak a férfiúi büszkeségből sem mondott volna mást.
81. várigigi (válaszként erre: 73. - Miss Sárika)
2022. aug. 22. 21:06

50 éve ez még tán így volt, de szerencsére változtak az idők és ma már nem a szülők zsírozzák le a házasságot. Ma a húszhoz közeli fiatalok között ciki ha valaki még szűz. A fiúk nem kezdenek olyan csajjal aki tartogatja, csúnyán fogalmazva, nem invesztálnak meddőhányóba.

A harmincas-negyvenes korosztály meg bíbelődni nem fog szűzzel, tapasztalt "rosszlányokat" keresnek. A jó értelemben vett rosszlányokat és nem a öööööö........visszakerestem.....feslett erkölcsű ahogy írtad. (na ezt a szót sem használja már senki 1910 óta)

Szóval csak azt akarom mondani nagyon elavúlt a szemléleted és fogalmam sincs honnan vannak a tapasztalataid a mai kor fiatalságáról, az én környezetemben nincsenek olyan férfiak akik szűzre várnának és nincsenek lányok akik 30 évesen még szüzek lennének.

A FI. szíve joga tartogatni magát a nagy Ő-nek. Nem az a baj, hogy ez nem trendi, az a bajom vele, hogy manapság már megadatik a szabad választás joga és ő nem akar élni vele. Zsákbamacskát akar. Sok sikert hozzá!

80. timycat (válaszként erre: 75. - Miss Sárika)
2022. aug. 22. 21:05

"Minden férfi azt mondja, hogy csak vele feküdjön le a nő!"


Ez nem igaz

79. Érdekes73 (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 22. 21:04
Szerintem intézz magadnak egy tuti időutazást is úgy 1840-re :)
78. Miss Sárika (válaszként erre: 72. - Fisica)
2022. aug. 22. 21:03

13 év után vett el? 🙂 Ejha!


A férfiaknak sokkal többet jelent a szüzesség, mint azt a nők gondolnák!

77. Miss Sárika (válaszként erre: 68. - Timycat)
2022. aug. 22. 20:58
Tudás szükséges a jó párválasztáshoz is! Biztos voltak előjelek, csak nem vették észre...vagy nem akarták!
76. Amaunet (válaszként erre: 75. - Miss Sárika)
2022. aug. 22. 20:57
Van szabad akarata és választási lehetősége.
75. Miss Sárika (válaszként erre: 59. - 5d8fd6c5cb)
2022. aug. 22. 20:55

Minden férfi azt mondja, hogy csak vele feküdjön le a nő!

Tehát, tegyen eleget minden kérésnek? ..Vagy utasítson el mindenkit?...Szerinted mi a középút?

74. Amaunet (válaszként erre: 73. - Miss Sárika)
2022. aug. 22. 20:54

Elárulom, a nők többsége nem ilyen - annak ellenére, hogy nem tartogatták a szüzességüket 30 évig.


Sajnálom, ha ilyen tapasztalataid lennének! Minden hozzászólásodat megmagyarázza.

73. Miss Sárika (válaszként erre: 64. - Bichi)
2022. aug. 22. 20:50

Mert a férfiak többsége többre becsüli a szűz nőt, akinek van tartása, mint az önbizalomhiányban szenvedő, mindenkivel összefekvő, mindig megerősítésre váró nőket....miközben a férfiak csak kihasználják, és eldobják...mert közös jövőt végképp nem terveznek velük.

Kicsit erősen megfogalmazva, sajnos manapság így van.

72. Fisica (válaszként erre: 65. - Miss Sárika)
2022. aug. 22. 20:43

Ez a szüzesség dolog csak addig fontos, amíg át nem esel rajta. Utána rájössz, hogy nem is akkora dolog, mint hitted.

Sokan vannak akik nem mennek csak úgy bele, de az esküvőig várni...

Nem tudom a férjem hogy bírta volna azt a 13 évet amíg eljutottunk odáig. :)

71. Amaunet (válaszként erre: 65. - Miss Sárika)
2022. aug. 22. 20:40

Ezek szerint neked sikerült választani és boldog házasságban élsz?


Mesélnél róla?

70. timycat (válaszként erre: 63. - Miss Sárika)
2022. aug. 22. 20:40

Miért lenne kapósabb?


Férjem mivel igen fiatalka voltam első kérdése volt felém mikor négyszemközt maradtunk, hogy ugye voltál már (ennek trágárabban fogalmazva). Kérdeztem később ha nemet válaszoltam volna, mi lett volna. Azt mondta nem próbálkozott volna, nem akart egy szűzzel bíbelődni, persze azt hozzátette hogy pár év múlva rámnézett volna 🤦‍♀️

69. Amaunet (válaszként erre: 63. - Miss Sárika)
2022. aug. 22. 20:39

Nem hihetetlen, mert tudom, vannak ilyen emberek. Csak aki valóban így gondolja, az nem teszi ki vitára ezt a döntését.


Úgy gondolod? Miért? Milyen elképzelésed van a feleség szerepről egy olyan ember esetében, aki nem akar gyermeket? Elég okos lesz a mai modern háztartási gépek kezelésére?


De, lelki szegény, mert a saját korlátai közt él és hozza a döntéseit. Nem láthatjuk - mert egy bizonyos idő óta valahogy nem jelentkezik a fi -, hogy mi késztette erre az elhatározásra. Ahhoz, hogy meg is ítéljük tudnunk kéne az okokat. Így csak elfogadjuk azt, hogy ő így szeretné élni az életét.

68. timycat (válaszként erre: 65. - Miss Sárika)
2022. aug. 22. 20:36
Jaj. Kb ilyen szemlélete van/volt két volt évfolyamtársnőmnek is, brutálisan jól választottak. Persze tanácsot azt nem fogadtak meg. Igaz ők nem szüzen mentek férjhez, csak nem volt az életükben más mint a férjük és benyaltak minden kamh szöveget. Az egyik egy, a másik kettő kisgyerekkel maradt egyedül. Az egy kisgyerekes férje csak qrvázni járt, a két kisgyerekesnek a férje "vagányabb volt" ő azt hazudta, hogy mivel külföldön dolgozik, havonta maximum egy hétvégére tud csak hazajönni. Aztán a külföld és a feleség között félúton is családot alapított, most velük él.
67. timycat (válaszként erre: 52. - Miss Sárika)
2022. aug. 22. 20:29

Sosem értettem az ilyen nőket, akik szerint egy nő nem lehet más mint "ürítős vödör".


A nők is élvezhetik ám a szexet, akár egy egyéjszakás kalandot is.

66. unom (válaszként erre: 63. - Miss Sárika)
2022. aug. 22. 20:24

Miért lenne kapósabb? Mikor néztél utoljára a naptára?

Ezt választotta, az ő dolga. Ettől se jobb, se rosszabb nem lesz másnál.

65. Miss Sárika (válaszként erre: 60. - Amaunet)
2022. aug. 22. 20:23

Manapság, a nők többsége sajnos feslett! ..nincs ezen mit szépíteni!


Ilyen szemlélettel, mint az enyém is, csak jól lehet választani! 🙂

64. Bichi (válaszként erre: 63. - Miss Sárika)
2022. aug. 22. 20:20
Amúgy miért lenne kapósabb feleségnek?
63. Miss Sárika (válaszként erre: 58. - Amaunet)
2022. aug. 22. 20:14

Mért olyan hihetetlen, hogy ő ezt az utat választotta?... Így érzi jól magát. Így boldog.


Mondjuk feleségnek sokkal kapósabb lesz, mint mások.


Mindenkinek tiszteletben kellene tartania mások döntéseit, ha jó, ha rossz.


Lelki szegénynek semmiképpen nem nevezném, mert ez nem az a kategória.


...ez a véleményem, még, ha egy bullshit fórumba is csöppentünk...

62. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 55. - Miss Sárika)
2022. aug. 22. 20:09

Igazad lehet, most elgondolkoztam...


16 éves koromig én is azt hittem, hogy majd szüzen fogok megnősülni....

De aztán jött egy nálamnál sokkal idősebb "tanár néni" az életembe, és minden addigi tervem egy pillanat alatt összedőlt.


Ember tervez...tovább nem tudom..-))

2022. aug. 22. 19:55
Már a nagymamám korosztálya sem ilyen demagóg.
60. Amaunet (válaszként erre: 55. - Miss Sárika)
2022. aug. 22. 19:53

Szerinted, aki nem szűz az a város feslett nője?


Magasztos?

Hány éves vagy te? Magasztalni a szenteket szokás. Attól meg távol áll itt mindenki.


Kíváncsivá tettél, hogy neked ilyen szemlélettel hány tartós párkapcsolatod volt és hány gyermeked van?

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook