Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szúró fájdalom a hasnál, emelés hatására fórum

Szúró fájdalom a hasnál, emelés hatására (beszélgetős fórum)


2017. febr. 18. 16:10
Sőt, máig sem.:(
2017. febr. 13. 20:36
Mit mondhatott a doki? Nem biztató, hogy nem jelentkeztél ma.
2017. febr. 12. 20:16

Köszönöm a válaszokat. A nehéz azt jelenti hogy egy-egy kézben olyan 8 kiló. Igazabol a baj az volt hogy vágott a szatyor es sokszor meg kellett állnom letenni. Lehet a hajolgatas tett be.de kb alig birtam felvinni a másodikra. A masik hogy elegge nem vagyok formaban mivel két hétig az ágyat nyomtam. Remelem hogy csak izomhuzodas. Amúgy mar két napja fáj.most mintha kicsit javult volna. De holnap reggel dokihoz vezet az első utam. Ügyeletre nem akartam menni mert nem elet halál dolog es komoly betegek elol nem akartam foglalni a helyet\idot. Es szerencsere rosszabbul nem lettem


Még egyszer köszönöm a válaszokat. Remelem csak izomhuzodas.

2017. febr. 12. 15:52

Ha nagy volt a súly, akkor akár sérved is kialakulhatott, vagy a méhed is sérülhetett, de mindenképp orvos.


Az is lehet, hogy csak beszorult a levegő.

6. túrógombócka (válaszként erre: 2. - Johannia)
2017. febr. 12. 14:57

meghúzódhatott egy izom is (az nem egyenlő az izomlázzal)

nekem volt olyan, h a derekam alsó része fájt hetekig, de nem találtak semmit.

5. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Johannia)
2017. febr. 12. 14:56
Én azt ajánlom, a dokiig csak pihenj. Rokonnak fájt a válla, kenegette, ráfogta a teniszre, s mikor eljutott dokihoz, ő lebeszélte mindenféle nem orvos ajánlott kenőcsről, mert még a vesének is árthat némelyik.:))
2017. febr. 12. 12:33

Nem tudom mennyi kg-ban az a nehéz.


Elvileg egészséges hasfalú embernek nem szabad lenne sérvének lenni.Nem tudom elképzelni. Nem lehet egybeesés valami mással?

2017. febr. 12. 08:45
Simán lehet sérv.
2017. febr. 12. 07:20
Sziasztok. Bevesarlaskor nehez szatyrokat cipeltem a masodik emeletre. Azota szúró fájdalom van a gyomor részen. Tok mindegy hogy állok vagy fekszek. Bele-beleszur. Nem izomláz. Ez random beleszúr es faj. Mar vettem be fajdalomcsillapitot is... Felek hogy ez valami sérv lesz? De nincs hasfali elváltozás. Hétfőn tudok csak dokihoz menni....el fog múlni magától? Járt mar igy valaki?
2017. febr. 12. 07:17
Emeltem nehezet, fáj a hasam. Járt már valaki így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook