Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szürkehályog műtét utáni gyógyulás fórum

Szürkehályog műtét utáni gyógyulás (beszélgetős fórum)


5. 9c8432d068 (válaszként erre: 3. - Békéséva)
2012. jún. 23. 19:28
Mielőbbi javulást,gyógyulást kívánok.
4. 9c8432d068 (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2012. jún. 23. 19:27

Nem tudom,észrevetted e,hogy szegény fórumindító el van keseredve,szeretné a baját elmondani,tanácsot kérni.


Te szinte minden fórumon belekötsz cinikus módon a fórumindítóba.

Jelen esetben sem az érdekli a kérdezőt,hogy még hány ilyen fórum van,hanem az,amit az előbb említettem.

2012. jún. 23. 17:09

Én sajnos nem jól jöttem ki belőle.

A műtét után 10 napig teljesen jól láttam,közelre-távolra is./ egyből megláttam a polcon a port:::/

Utánna napról napra romlott és most alig látok vele.

Visszamentem az orvoshoz /állami kórházban/ és " megmagyarázta""",hogy ők jó szemlencsét tettek be ,csda k a szemembe beigazodás során megváltozott és azért nem látok vele.

Megoldást nem javasolt.... ez van!!!

Más esetleg járt igy?

2012. jún. 23. 17:00

Szürkehályog szemműtét lézerrel (Egészség) 22 hozzászólás

Tudja valaki, hogy Szolnokon a Hetényiben mennyit "illik" adni szürkehályog műtétnél az orvosnak? (Egészség) 11 hozzászólás

Szürkehályog szemműtét után jobb lesz a látása? (Egészség) 10 hozzászólás

Szürkehályog műtét után (Egészség) 7 hozzászólás

Az észleléstől mennyi idő múlva műtik meg a szürkehályogot? (Egészség) 3 hozzászólás

Műtöttek-e valakit szürkehályoggal a " Focus medical margitsziget " szemsebészeti klinikán? (Egészség) 3 hozzászólás

Szürkehályog műtét utáni gyógyulás (Egészség) 1 hozzászólás

2012. jún. 23. 16:53

Volt valakinek szürkehályog műtéte és milyen gyorsan gyógyult?

Nekem 3 hete volt és sajnos nem jól alakult

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook