HIV szűrés (beszélgetős fórum)


1 2
47. Hattori (válaszként erre: 45. - Miss Angel)
2021. dec. 8. 12:17
Gumival még szexelni is lehet velük.
46. ezoterikus konyhanövény (válaszként erre: 44. - Bichi)
2021. dec. 8. 09:13
akkor te, majd mehetsz oda. nincs akadálya. :)
45. Miss Angel (válaszként erre: 41. - Hattori)
2021. dec. 7. 09:31
én pontosan tisztában vagyok vele hogy terjed és hogy nem,azt irtam SOKAN nincsenek vele tisztában még masem,és kerülik a hiveseket ,mint a leprásokat.Ez semmit nem valtozott a 80as évek óta,a hozzáálláás,ami szomorú.Igazad van,berögzött dolgok és tévhitek,mindennek ez az oka
44. Bichi (válaszként erre: 35. - Ezoterikus konyhanövény)
2021. dec. 7. 08:55
Hát az állami is lehet pont tök normális, ekkora hülyeséget...
43. kannanana (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 7. 08:46

Szerintem igazad van, én is elmennék szűrésre. Nyugaton sokkal természetesebbek ezek a tesztek, szinte minden új párkapcsolat előtt csináltat mindkét fél. Ez nem ciki, hanem óvatosság.

Ha ingyenes helyet keresel, én itt érdeklődnek: Semmelweis Egyetem Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika

Ha jól tudom 2-4 hetet érdemes várni a vizsgálat előtt.

42. Hattori (válaszként erre: 40. - Miss Angel)
2021. dec. 7. 00:24
Cukorbetegség,lisztérzékenység sem gyógyítható, és ha nem tartod a diétát, nyekk.
41. Hattori (válaszként erre: 40. - Miss Angel)
2021. dec. 7. 00:22

Normális élet.

Nem terjed szemmel veréssel, kézfogással, simogatással.

Nagyon sok a tévhit, a berögződött dolog.

Valakiről kiderül 35 évesen, hogy HIVES, jól kezelik, elélhet 75-ig is. Sokan nem élnek eddig.

40. Miss Angel (válaszként erre: 38. - Hattori)
2021. dec. 6. 23:42

és az milyen élet?


te ,ha megtudnád valakiröl,hogy HIV fertözött,ugyanúgy mernél érintkezni vele,mint azelőtt?

egy HIV fertőzött emberrel ugyanúgy bánnak,ugyanúgy látják el stb mint egy egészséges embert,ugyanúgy élhet mint bárki más?hát nem...


nem félnek,nem rettegnek tőle?? de igen,sajnos,és akkor érezheti magát"normálisnak",ha titkolja,hogy HIV pozitiv.Már ha titkolhatja,mert azt sem mindig teheti...


igaz,hogy évtizedeket lehet ezzel együttélni,mert már eredményesen kezelhető,de mégsem gyógyitható és ami nem gyógyitható és bármilyen formában elkapható,attol az emberek félnek vagy rettegnek,arrol már nem szolva,mennyien tudatlanok még ma is ,ha erről a témáról van szó.....mindegy,kár ezt ragozni.


100 szónak 1 a vége,ha valaki fél,az menjen szűrésre ,az a biztos...


kívánom,hogy ne legyen semmi baj és hogy a teszt negativ legyen!

39. Hattori (válaszként erre: 32. - Globus)
2021. dec. 6. 23:13
Na, ez az és szinte alig van róla szó!!!!!
38. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 6. 23:12
Ma már egy kezelt Hivesnek annyi eséyle van egy hosszú életre,mint egy egészségesnek. No para!!!!Nem 1988-ban vagyunk
37. Miss Angel (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 6. 23:06

nem írtad,hogy tüneteid lennének de ezt írtad,idézem:


5. Fórumnyitó (anonim)

ma 15:23

HIV fertőzéskor ahogy tudom, két hétre rá jelentkezhetnek influenzaszerű tünetek.


de bocs hogy bele mertem szólni ;)

2021. dec. 6. 21:10

Szia!


Én itt jártam (teljes körű) szűrővizsgálaton, miután meg tudtam, hogy megcsalt a párom:

[link]


Nagyon kedvesek voltak, semmilyen megjegyzéssel, ítélkező pillantással nem találkoztam.


Remélem tudtam segíteni :)

2021. dec. 6. 20:58

"karolina rendelő" -> google, első találat, időpontot foglalsz (kamu email címmel, névvel) odamész időre, vársz, megbökik az ujjad begyit, fizetsz 3000 ruppót, aznap elküldik az eredményt az emailodra. ez gyorsteszt, de megbízható.


ha negatív, nyugis lehetsz, ha gyanús, akkor vérvétel, teszt újra.


ablakperiódus kivár, tehát kettyintés után min. egy hónap. oldalon leírják.


legközelebb gumi nélkül nincs kefe, ha fix kapcsolat van kilátásba, akkor a pasinak (is) irány egy std teszt pakk, és ha minden ok, mehet a móka orrvérzésig. előtte szex csak gumival, és nincs orális kacagás.


a hpv bazi gyakori fertőzés, szóval ésszel ha lehet...


"állami" bőr és .... gondozóba nem megy az ember, megalázó ocsmány hely, nem egyszerű emberek lelkivilágának való.

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Globus)
2021. dec. 6. 20:01
Az kevésbé terjed nemi úton, és gyógyítható is. De persze attól még gond, igazad van.
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Miss Angel)
2021. dec. 6. 19:59

Ki mondta, hogy bármilyen tünetem lenne, vagy azt hinném, tüneteket okoz? Épp a minap láttam egy videot, amiben elmondják, hogy fertőződés után 2 héttel okozHAT influenzaszerű tüneteket, és ennyi.

Nálunk végeznek. De rá fogok kérdezni, hogy hány hét után mutatható ki, mert ebben nem vagyok biztos. Köszönöm, hogy emlékeztettél.

32. globus
2021. dec. 6. 19:49
Hepatitis-C hordozó sokkal több van szabadlábon.
31. Miss Angel (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 6. 19:41

tévúton jársz azzal,hogy a hiv bármilyen tünetet okoz,tudtommal sok éven át nem okoz semmilyen tünetet,közben fertőz az illető,közben azt sem tudja hogy beteg.

6 hét múlva mutatja ki a teszt,addig nem és sok heylen már csak pénzért végeznek HIV szűrést,én nagyvárosban élek,és nálunk sincs már ingyen egyáltalán.

2021. dec. 6. 18:00
HPV-re is.
29. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 17. - Vigyefene)
2021. dec. 6. 17:37
Bárkitől meg lehet kapni és azért nem olyan kicsi az esetszám,hogy ne lehetne félni egy esetleges fertőzéstől.
28. 80ASIQ (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 6. 17:32

Ja értem! :) Szifilisz, hepatitis, gonorrea stb, stb!

Szerintem mindenre. Ne végezz fél munkát! Reméljük, nem lesz baj. :)

27. 80ASIQ (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 6. 17:29
Vagy jelentkezik valami vagy nem. Most már a kovidtól is félni kell. Szóval, ha érzel valamit, nem biztos, hogy HIVről van szó.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - 80ASIQ)
2021. dec. 6. 17:28

Köszönöm a hozzászólásodat, hálás vagyok érte.

Moderátor írta át a fórum címét, eredetileg csak annyi volt "szűrés". A teljes körűt úgy értettem, hogy ami minden hasonló megbetegedésre szűr. Mindenképp teszteltetek, még csak azt nem döntöttem el, hogy mindenre, vagy csak HIV-re.

25. 80ASIQ
2021. dec. 6. 17:24

Elég sokat olvastam erről a témáról, bár nem most. Szívem szerint azt javasolnám mindenkinek, aki szexelni akar az csináltasson saját magának is, partnerének is HIV tesztet. Nyugtatónak, de NEM BIZONYOSNAK tekinthető az a szituáció, ha az együttlét nem jár sebet okozó érintkezéssel. Én úgy tudom, 6 hét az ún. ablakperiódus, amikor még nem mutatható a pozitivitás fertőzöttség esetén sem. Lehet, hogy ez a tudásom már elavult, lehet, hogy valóban elég kevesebb idő is. Én azt javaslom Fórumindítónak, hogy CSINÁLTASSA MEG a tesztet és ha már nekifog a dolognak, akkor teljes körűt. (Azt viszont úgy tudtam, hogy nincs részleges illetve teljes. Egyféle van és slussz.)

Azért tanácsolom, mert látom rajta, hogy aggódik és teljes megnyugvást csak az ad, ha végigcsinálja a procedúrát: 1 vagy 2 vérvétel illetve eredményközlés. Nem a világ. Hogy mennyibe kerül azt nem tudom. A MEGNYUGVÁS A LÉNYEG!

2021. dec. 6. 17:00
Megnyugtató:)
23. vigyefene (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 6. 16:30
A Google-barátom neked ad igazat.
22. vigyefene (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 6. 16:20
Komolyan igen. Azt hittem azoknak van ez a betegsége. Úgy néz ki ma is okosodtam.
2021. dec. 6. 16:18
Vigyefene, te ezt most komolyan kérdezed? A HIV ugyanúgy érinti a heteroszexuálisokat is.
20. vigyefene (válaszként erre: 18. - Unom)
2021. dec. 6. 16:16
Akkor pedig úgy terjedt, hogy ezzel is, meg azzal is. Vagy mégsem?
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Vigyefene)
2021. dec. 6. 16:14
Vagy mégsem.
18. unom (válaszként erre: 17. - Vigyefene)
2021. dec. 6. 16:14
Ebben nagyot tévedsz.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook