Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szuper slank fogyitabletta-próbáltátok már? Milyen eredményt értetek el? fórum

Szuper slank fogyitabletta-próbáltátok már? Milyen eredményt értetek el? (tudásbázis kérdés)


4. bukta001 (válaszként erre: 3. - Csibefalat2008)
2011. szept. 10. 10:42

Szia!

Én egy hónapig szedtem, akkor úgy 2-4 kg ment le, de mellette kell tornázni és diétázni, mert ez csak egy segítség, hogy jobban beinduljon! Már nem használom, mert úgy döntöttem, hogy magamtól akarok lefogyni, semmi külső segítséggel, de ettől függetlenül szerintem segít!

Sok sikert!

Ui.: Bocsi, hogy csak most írtam. :)

3. csibefalat2008 (válaszként erre: 2. - Bukta001)
2011. aug. 12. 12:56
Mi lett az erdmény? Még nem használom bár már megvettem. Turmixal is próbálok fogyózni mellette aztán ha beindul akkor a tablettát is szedem. A napokban olvastam hogy a Győziék lánya is vmi tablettával fogyott pár hónap alatt majd 20kg-ot. Persze diétázott is mellette. Gondolom ez lehetett az a tabletta. Láttam van benne vmi kaktuszkivonat is annó a Liptai Clau is vmi kaktuszos tabit szedett. Kiváncsi vagyok neked mennyi mennt le és mennyi ideje.
2. bukta001 (válaszként erre: 1. - Csibefalat2008)
2011. aug. 11. 16:26

Szia!

Nem tudom, hogy aktuális e még számodra, de én ma kezdtem el ezt szedni, és ha gondolod szívesen leírom majd a tapasztalataimat! :) Én az összetételéből kiindulva vettem ezt meg, mert már volt egy hasonló hatóanyagú tabletta, amivel sikerült lefogynom! Csak az már túl drága, és inkább ezzel próbálkoztom a maradék leadásával! :)

2011. júl. 25. 13:01
Szuper slank fogyitabletta-próbáltátok már? Milyen eredményt értetek el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook