Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szültél egy vagy több gyereket. Családod van. Vannak egyéb céljaid, elérendő álmaid vagy kielégít a családodról való gondoskodás? fórum

Szültél egy vagy több gyereket. Családod van. Vannak egyéb céljaid, elérendő álmaid vagy kielégít a családodról való gondoskodás? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. márc. 22. 15:53
Az álmokra ugye idő kell és ezt a családtól veszi el az ember. Nekem nehéz megtalálnom a megfelelő arányokat, az egyensúlyt az álmaim és a családom között. Állandóan kétségek gyötörnek.
8. Kolli1987 (válaszként erre: 7. - C14bfda162)
2012. márc. 22. 15:52
Szeretnék még tanulni diplomát szerezni, hogy lássa, hogy érdemes küzdeni. Szeretnék egy szép lakást ahol lakhatunk, szeretnék még neki kis tesót, most amin dolgozok, hogy fitt erős anyukája legyek aki nem fullad ki 1-2 méter futástól sem. Imádom a lányom ő és a Párom a mindenem de kell, hogy én is ki tudjak tejesedni. :)
2012. márc. 22. 15:49
Ki mit szeretne megvalósítani? Milyen álmok "férhetnek el" a család mellett?
2012. márc. 22. 15:49

Igen. Céljaim az utazások, hogy megmutassuk a gyereknek is a világot.

Nekem az utazás a célom és, hogy gyerekem nyitott, sokszínű látókörrel rendelkezzen, ne egy begyepesedett, szűklátókörű egyén legyen majd.

2012. márc. 22. 15:49
Sokáig úgy gondoltam, hogy kielégít de nem. Ha újból kezdeném későbbre tenném a gyermekvállalást.
2012. márc. 22. 15:43

még nem szültem..szeretnék max.3 gyereket..vannak álmaim,de ha úgy adódik boldog leszek ,ha a családomról kell csupán gondoskodni is..

nem olyan rossz "csak"anyának lenni.

a nő tartja össze a családot.

2012. márc. 22. 15:43
Én egy gyermeket szültem és igen vannak álmaim és vannak célkítűzéseim amiket el szeretnék érni. Szerintem attól, hogy valaki anya lett feleség attól még nem szíűnik meg nőnek lenni és saját magával is kell törődnie. Persze boldog vagyok ebben a szerepben és ez a legfontosabb minden más ezek után következik de attól még nem gáz, ha egy nő még szeretne elérni dolgokat.
2012. márc. 22. 15:40
Engem úgy is kielégít, hogy nincs gyerekem! :D
2012. márc. 22. 15:39
Ki mit gondol erről. Kíváncsi vagyok.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook