Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülők és a gyerekek nevében kellene egy búcsúszöveg az óvónéninek, vajon hol találok ilyet? fórum

Szülők és a gyerekek nevében kellene egy búcsúszöveg az óvónéninek, vajon hol találok ilyet? (tudásbázis kérdés)


1 2
12. fdóri
2011. máj. 19. 10:54
Mi csak egy éve járunk oviba. A vezető nénink meg nyugdíjba, de tőlünk megérdemli hogy kapjon valamit, mert más óvodákból lazán elhajtottak, ő tárt karokkal várt. Mi csak egy csokor virágot viszünk:) A lényeget megtudja belőle, azt hogy köszönjük!!!!
2011. máj. 19. 10:52

Ugye ....én is úgy gondoltam ez most a mi ünnepünk.....plusz a karácsonyi müsort láttva ugy gondolom jobb lenne össze fogva és nem különcködve mivel karira sem volt össze fogás szegény óvó nénik kb 20 mécsestartót,mécsest vittek haza.....:))))

Most pedig kb.5-6 cserepes virágot....szerintem lassan majd piacozhatnak velük.....


Gondoltuk megtanítunk valami kis versikét a gyerekeknek és elmondják nekik ...még mi sem tudjuk milyen vers legyen lehet mi költünk valamit..:))))

Persze itt nem az érték a fontos hanem a gesztus és,hogy emlék legyen ..gondolom a mécsestartókat nem nagyon tudják kitől kapták:))

10. Esernyő57 (válaszként erre: 6. - Davider)
2011. máj. 19. 10:48

Mi sem voltunk összetartó társaság, most a ballagási ajándékot, hogy szerveztem rettenetes nehéz volt. Nagyon sokat egyáltatlán nem érdekel. Aztán meg azoknak a legnagyobb a szája. Ne az anyagi, hanem az eszmei értékét nézd - talán ez a legfontosabb.

Anyák napjára az óvó néninek??? Aztán szegény gyerek azt se tudja mi van. Ez hülyeség.

A vers nagyon jó ötlet!

2011. máj. 19. 10:44
Legalább valami alap jó lenne, amihez aztán hozzá tudjuk tenni a saját élményeinket.
2011. máj. 19. 10:43
Válassz valami szép verset ami ehez kapcsolodik vagy a pedagogusokhoz ...de kérdezz körbe hátha valamelyik szülőnek vannak irói vénái és irna pár sort:))))
7. 7529edede9 (válaszként erre: 3. - Esernyő57)
2011. máj. 19. 10:41

Sziasztok,

ez engem is érdekel,nálunk pont nekem kell mondani a búcsúszöveget és még nem készültem semmivel.

2011. máj. 19. 10:39
Nálunk sajna nagyon rossz a szülő közöség és jó páran visznek mindenre de nem ugyhogy összebeszéljünk és a csoport adjon valamit hanem mindenki maga most is volt az anyák napja és jó páran vittek 2 anyukával megbeszéltük majd pedagogusnapra vagy az utolsó ovis napra visszünk valamit és megköszönjük az évet de MIT?????...Gyerekek benne lennének ők verset is akarnak tanulni ,hogy elmondják nekik...:)
2011. máj. 19. 10:36

Szia!


Mi nem vittünk eddig semmit, se nőnapra, se névnapra, se pedagógusnapra. Nem pénzhiány, hanem inkább a félénkség miatt.

Most azt mondom, talán kinőtte és bátrabb már.

2011. máj. 19. 10:27

Na ez jó kérdés.....??!!


Ti most végeztek majd???Akkor mögötettek van 3-4 év ...


Mi most járunk minibe érdekelne kik-mikor mivel kedveskedtek ovo néniknek évvégén vagy csak a 3.-4. év végén????

2011. máj. 19. 10:25

sziasztok!


Olyan kérdésem van, hogy a szülők és a gyerekek nevében kellene egy búcsúszöveg az óvónéninek, vajon hol találok ilyent?

2011. máj. 19. 10:25
Ez engem is érdekel, aktuális!
2011. máj. 19. 10:23
Szülő búcsúzik az óvodától
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook