Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Születésnap. Legyek különb? fórum

Születésnap. Legyek különb? (beszélgetős fórum)

1 2
16. 07c4794583 (válaszként erre: 14. - Havran)
2010. nov. 14. 19:13

Nézd, nekem belefér a barátságba, hogy valaki nem jelentkezik a születésnapomon, vagy másfél órát késik egy találkozóról, de az mondjuk nem, hogy ha megígéri, hogy két hét múlva visszaadja a vizsgaanyagaimat, aztán eltűnik, én meg megbukom miatta. Én elég pontosan meg tudom húzni a határvonalakat, hogy mit tűrök el meg mit nem. Nem várnám el, hogy azért határidőnaplót vezessen, nehogy megbántson, de azt nagyjából tudom, kivel vagyok közös platformon meg kivel nem, és ennyi.


Én speciel nem igényelném olyan ember barátságát, aki nem érti meg, hogy miért felejtem el a szülinapját, és kiakad, hogy hogy legyen "külömb" nálam.. nincsenek is ilyen barátaim.

A legjobb, ha az össze nem illő vagy egymást meg nem értő emberek lekopnak egymásról, szerintem.

15. Havran (válaszként erre: 9. - Erazs82)
2010. nov. 14. 19:11
Sajnos ezt én is egyre jobban látom,hogy igaz barátok nincsenek.
14. Havran (válaszként erre: 11. - 07c4794583)
2010. nov. 14. 19:09
Pontos napokat én sem tudok fejben tartani,de a hónapokat igen,és akkor már előre bebiztosítom magam a hónap elején,hogy nehogy megbántsak valakit.
13. 8e8f7f5ff5 (válaszként erre: 1. - Havran)
2010. nov. 14. 19:07

Igen, legyél különb!

Azt írtad, Te nem vagy olyan, aki "elfelejti".

Akkor ne legyél!

Fölösleges ez az adok-kapok, én is jártam már így.

Túltettem magam rajta :)

12. Havran (válaszként erre: 5. - 828429ecdc)
2010. nov. 14. 19:05
Írogat,de néha úgy mintha szívességet tenne.
2010. nov. 14. 19:04

Ööö sajnos kicsit magamra ismertem, én is mindenkinek elfelejtem a mindenféle napját. Vannak ilyenek emberek, hidd el. Nekem például az ilyen ünnepek meg társas kapcsolatok sokkal kevésbé fontosak, mint másnak. (Az igazán bizalmas barátaim elfogadtak ilyennek, néha ők se írnak a szülinapomon, de én nem sértődöm meg.)


Ha úgy érzed, hogy egy ilyen személyiségbeli különbség nem fér bele egy barátságba, akkor szakítsd meg a barátságot. Ha belefér, akkor meg fogadd el, és ne pörögj rajta annyit. Ez a te döntésed.

10. Havran (válaszként erre: 3. - Gabcsyka)
2010. nov. 14. 19:04
Sokszor gondolkodtam már ezen én is,hogy nem kéne erőltetni még amikor itthon volt,mert voltak fura dolgai,de igazából rajram kivül nem sokan voltak rá kiváncsiak.Most meg már főlllleg lehet nem kéne.
2010. nov. 14. 19:04

Szia!

Csak annyit fűznék hozzá,hogy az ilyen ember nem barát!

Csak szimplán 1 ismerős a messzi távolból!

Szerintem olvasd el a Barátok ma már nem léteznek?cikket!Sokminden kiderül belőle,meg a kommentekből!

De azért írj neki 1üzenetet,hogy megmutasd te más vagy!Aztán ne stresszeld magad a továbbiakban miatta!Ha eszébe jutsz,ír,válaszolj,de már nem érdemes ezt a "barátságot" komolyan venni!

Üdv!

Era

8. Fisica (válaszként erre: 7. - Fisica)
2010. nov. 14. 19:04
persze itt fiú volt a dologban aki túl nagy hatással volt és van rá..
2010. nov. 14. 19:03

nekem is volt egy barátnőm, aki elfelejtette a közös barátnőnk szülinapját. azt gondoltam tényleg csak elfelejtette, majd az enyémet nem fogja..hát dehogynem...ennek már több mint két éve..azóta nem is beszéltünk..

de ha ti igazi jó barátnők vagytok úgy egyébként, akkor írj neki, lehet tényleg csak véletlen elfelejtette...sajnos én pl apukám névnapját felejtettem volna el ha anyukám előtte lévő napon nem mondja:S

egyszer tényleg megeshet hogy elfelejtünk ilyet...

2010. nov. 14. 19:01
Igen, írj. Talán észreveszi, hogy elfelejtett valamit. Egyébként lehet neki olyan probléémája amivel nem akar terhelni Téged, és tényleg elfelejtette.
5. 828429ecdc (válaszként erre: 1. - Havran)
2010. nov. 14. 19:01
Azóta egyébként kaptál tőle más jellegű üzenetet?
2010. nov. 14. 19:00
Legyél különb. Ha a lelkednek jobban esik ,hogy köszöntöd, akkor köszöntsd.
2010. nov. 14. 19:00

Én is írnék neki, de nem erőltetném túlságosan

Ezt a "barátságot".

2010. nov. 14. 19:00
Írj neki! :)
2010. nov. 14. 18:57

Sziasztok!

Véleményetekre lennék kiváncsi,van egy barátnöd immár 28 éve, úgy hozta a sors,hogy ő külföldön él most.Irogatunk egymásnak,de ő nem viszi túlzásba,azzal indokolja nem szeret a gépen írni/akkor írjon levelet/Mondjuk ezen nagyon nem akadok ki amíg nem felejt el és 2 havonta ír egy pár sort.DE!!!Idén is volt szülinapon mint minden évben és hát az ugyanakkor szokott lenni és ezt ő pontosan tudja mikor van,de semmi, gondoltam elfelejtette és pár nap múlva majd jön egy üzi, hát nem jött.Ez nekem nagyon rosszul eset,ennek már fél éve,de azóta se semmi,én meg csak nem kérdezhetek rá,hogy nem felejettél el valamit.Valamennyire megemésztettem.Viszont pár nap múlva lesz az ővé.És akkor most mi van? Én is felejtsem el,de hát én nem vagyok olyan.Azt mondja a párom,hogy legyek KÜLÖMB és írjak neki,ne lihegjem túl a dolgot csak egy egyszerű üzenetet.Mi a véleményetek,ti írnátok?Nekem ez olyan fura,hogy ilyet elfelejt az ember,de hát nem vagyunk egyformák.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook