Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés körüli komplikációk feldolgozása fórum

Szülés körüli komplikációk feldolgozása (beszélgetős fórum)


4. jak27 (válaszként erre: 3. - Szuzi78)
2011. nov. 21. 15:26
Jelentkeztem a napló olvasásra.A könyvnek meg utánanézek,köszi a segítséget.
3. Szuzi78 (válaszként erre: 1. - Jak27)
2011. nov. 18. 14:55

Én is nagyon sok nehézségen mentem keresztül a terhességem alatt, a szülés nehéz volt és utána is voltak gondok. Ha gondolod, olvass bele a naplómba. Beengedlek.

És ajánlanék neked egy könyvet, hihetetlen jó, ha korábban kerül a kezembe, lehet, még könnyebb lesz a dolgom. Brooke Shields: És hullott az eső...

2011. nov. 18. 05:11
Szia! Én is pánikbeteg lettem a szülés után,bár nekem később jött ki. Szívesen írok privit ha gondolod.
2011. nov. 2. 14:40

Sziasztok!

Amíg nem történt meg velem,bevallom,csak hisztinek és figyelemfelkeltésnek hittem a pánikot,de sajnos rá kellett jönnöm,h nem az.Szülés előtt és után nagyon sok nehézség volt,4 napig nem láttam a babám,és ezek sajnos annyira megviseltek,h ebbe a betegségbe torkolltak.Gyógyszert is szedek,de remélem valaha abba tudom hagyni. :(

Én nagyon szeretnék még egy babát a távoli jövőben,de félek,h emiatt nem lehet testvére a lánykámnak.

Szívesen beszélgetnék hasonló helyzetben lévőkkel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook