Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » SZTK-s pszichiátriai szakrendelés fórum

SZTK-s pszichiátriai szakrendelés (beszélgetős fórum)


5. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 5. 21:22

Amikor régen elszállt a vérnyomásom,és kellett rá gyogyóbogyó,azt a házi írta föl,jó is volt,de elküldözgetett mindenhova,rosszullétes tünetek miatt,így kerültem el a cihológushoz is,elpanaszoltam a szitut,azt írta pánikbeteg vok,namá' mé? első alkalommal adott gyógyszert a szekrényből,római V volt rajt,mondta majd a hétvégén kezdjem szedni,két levél volt,úgy megfosatott az első szem,aszittem ottmaradok bilin födőnek.Majd okos leszek,a második levelet középen bontom meg,az is rámcsukta a budiajtót,nem leszel okos...majd kontroll,és elvette a használós vérnyomáscsökkentőmet,mert ahhoz hozzá lehet szokni,és felírta ezt a fosatóst,kiváltottam,visszamentem a házihoz,és nem adtam oda a leletet,hanem azt mondtam neki,én úgy érzem,meggyógyultam-azt mondja örülök neki-mondom hátmég én...maradt a használós gyogyóbogyó,jó a mai napig,cihológusnál még egyszer voltam a magánrendelésén közben,és ott a nyaki artériát ultrahangozta meg 8 ezerért,és azt mondta,van lerakódás,amiatt lehet szűkület aott,lehet rosszullétem tőle...


Azt gondolom,járd az utad,ahogy érzed,magad úgysem tudod megoldani,mert akkor nem írtál volna.Videózz a témában...

[link]

4. Sütikee (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 5. 20:54
Nem tudom, nem voltam még pszichiáternél.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Sütikee)
dec. 4. 22:39
Magánban voltam pszichiáternél párszor, ott volt normális beszélgetés is vagy 1 óra, nemcsak a gyógyszert írta fel. Az államiban is így megy? Vagy csak kitöltetnek valami kérdőívet?
2. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 4. 22:19
Pszichiáter gyógyszeresen kezel, pszichológus lelkileg tesz helyre. Van állami pszichológus is, akihez el tudsz menni, nem kell érte fizetni.
dec. 4. 22:10
Sziasztok. Több féle szorongásos tünet miatt el kell mennem pszichiátriai szakrendelésre. Tényleg az van, hogy az államiban csak a gyógyszert írják fel mindenféle beszélgetés nélkül? Jó lenne valamilyen pszichoterápia, akár csoportban, rendszeresen, de gondolom ez csak azoknak a kiváltsága akiknek van 30-40 ezrük havonta a magándokira... A többinek marad a ki tudja milyen zavarokat okozó gyógyszerhalmaz :/ Lehet rá azért esély, hogy kifogok egy JÓ pszichiátert állami rendelésen is? Egyáltalán hogy zajlik az első kivizsgálás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook