Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szomorú történet 1. fórum

Szomorú történet 1. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szomorú történet 1.

8. lendvai mihály (válaszként erre: 6. - Nmirika)
2010. máj. 31. 22:43
Minden elismerésem a Tied. Üdv: Kata
7. lendvai mihály (válaszként erre: 5. - Smaca)
2010. máj. 31. 22:39

Szia.


Tudnál nekem írni? A cukorbetegséged helyrehozható. Egyébbként gratulálok, szinte ugyanabban az időben indult el az én életem is, mint a tied. De olvasd el ezt.


google: "csoda" vagy utánajárás? A net kiadja. És ha ezt megoldottam, a te cukorbetegséged játszva helyrehozható. Üdv: Kata


Én a feleség vagyok.

2010. máj. 27. 17:09

Az én "édesapám" úgy gondolta, 2500 ftból lehet gyereket nevelni, ugyanis éveken át ennyi gyerektartást küldött. A bíróságon felpereltük 5000re, most legutóbbi tárgyalásnál hajléktalannak állította be magát, és hogy az én gyerektartásom fizetése az ő létfenntartásának kárára menne, így azt a kevés pénzt sem kell már fizetnie. Mondjuk elég szomorú, hogy kényszer alatt állva képes a lányának fizetni... 6 éves voltam mikor anyáék váltak, most vagyok 20, úgy 10 éve nem láttam apámat, de nem is akarom. Azért váltak el annak idején, mert sokat bántotta anyát, a végén meg bejelentette hogy megöl minket, aztán magát. Na több se kellett, leléptünk. Nem emlékszem már a részletekre, csak annyira hogy rohadt későn hálóingben anya tuszkol be a kocsiba a plüssmacskámmal.

Egy ideig még tartottuk apával a kapcsolatot, kéthetente jártam hozzá, 10-12 éves korom óta nem tartom vele önszántamból a kapcsolatot, de akárhányszor bíróságra megyünk, mindig anyát okolja, hogy biztos ő nevelt ellene. Hát marhára nem de egy ilyen idiótának az ember hiába beszél, inkább ráhagyom. Most egyetemre járok, 3 éve, diákhitelből meg alkalmi melókból fizetem az életemet mert anya munkanélküli lett, most is csak közalkalmazottiba dolgozik ami kevesebb mint a munkanélküli segély, apám ugye nem fizet. Legutóbbi tárgyaláson azt mondta, miért lakok albérletbe, költözzek kollégiumba stb.. hát elmondanám, hogy a nevelt kölke, (annak a nőnek a gyereke akihez beköltözött) szintén albérletben lakik az egyetem miatt... feltételezem, hogy nem az anyja szüli az albérletbe a pénzt a riselinezéssel, hanem a jó édes apukám segít be, valamint a másik gyerekének, akinek esküvője volt nemrég, vett egy telket ajándékba és épített rá egy házat. Úgyhogy nem csak a te férjed ilyen alávaló és szégyellni való apa.Örülök, hogy rendbe jött az életed! A betegségeket meg könnyen át lehet vészelni egy jó család mellett, úgyhogy csak így tovább és sok boldogságot!

5. smaca (válaszként erre: 1. - 3a92f8d690)
2010. máj. 5. 22:55
Szia! Már megírtam a folytatást,arra várok hogy megjelenjen!
2010. máj. 5. 09:54
Jó, hogy kibeszélted, leírtad bánatod, hiába régen történt, de örökké megmarad az "emlék". Sajnálom, hogy így történt. Én is hasonlóképp jártam, azzal a különbséggel,hogy a gyerekek apja, most a felnőtt gyerekeknek segít az életben. Addig azt hitte 4500.-Ft-ból (Orbán családi pótlék) el lehetett tartani egy gyermeket. Sok erőt, egészséget kívánok nektek, a volt férjed ....meg....
2010. máj. 4. 23:40

Sanálom hogy igy alakult az életed de nézd a dolgok jó oldalát a gyerekeket ők nagyon szeretnek téged és ennél nincs jobb szerintem, és ez erőt ad az ujra kezdésben és remélem a jelenlegi kapcsolatod már hapy end el végződik!

Amugy kapcsolati téren én sem vagyok jobb helyzetben

csak itt más tényezők rombolják a kapcsolatot

2010. máj. 4. 15:19

Sajnálom, hogy így alakult az eddigi életed, de remélem, hogy a folytatás boldogabb! Várom majd a leírását!

Sok szerencsét neked, hogy mostmár boldog lehessen az életed!

2010. máj. 4. 09:41
Várom a folytatást!

Nagyon meghatott a kitartásod és az erőd!!

Ölellek !!

Ugrás a teljes írásra: Szomorú történet 1.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook