Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szolnoki nőgyógyászt keresek terhesgondozáshoz és szüléshez! fórum

Szolnoki nőgyógyászt keresek terhesgondozáshoz és szüléshez! (tudásbázis kérdés)


1 2
25. Amina1980 (válaszként erre: 24. - Nkriszti)
2010. jan. 10. 06:09

Szerintem sokan ez okból fogadunk orvost,hogy biztonságba tudjuk a Kicsit és magunkat is.

Én Pesten szültem,nem mertem a sok rossz után Szolnokon.Csak jó élményem van!!!:):):)


Persze,minden dokiról lehet hallani ilyet is,meg olyat is.De nem mindegy,hogy saját tapasztalatod van-e esetleg.


Szülésznőt kit fogadtál?Mikor szültél?

24. Nkriszti (válaszként erre: 23. - Pteri)
2010. jan. 10. 00:50
Én igazából azért fogadtam orvost és szülésznőt, hogy figyeljenek rám. Rettegtem attól, hogy valami baj lesz, pusztán azért, mert nem foglalkoznak velünk a szülés során. Mi 7 évet vártunk a lányunkra, így nálunk nem volt kérdés, hogy orvost fogadunk, aztán meg a szülésznőt azért, mert a párom nem igazán akart benn lenni a szülésnél, egyedül meg semmiképpen nem akartam lenni.
23. pteri (válaszként erre: 22. - Nkriszti)
2010. jan. 10. 00:05
Igazad van, mindenkiről van jó és rossz történet is, nehéz választani. A védőnő azt mondta, Tornyi a legjobb abból a szempontból, hogy a pénzes beteggel is ugyanolyan rendesen bánik , mint a többivel (vagyis inkább fordítva). Én hozzájártam a kötelező gondozásra és tényleg így volt, szüléskor persze nem tudom, róla is mondanak a betegek mindenfélét. Az elsőt Faragónál szültem, ügyeletes volt, nem fogadott, mégis végig ott volt velem, amikor kellett. Sőt az ügyeletvezető is előkerült a végére. És én is szanaszét szakadtam, nem győzött öltögetni utána.
2010. jan. 9. 23:20

Sajnálom, hogy így jártál.

Sajnos, ha nem vagy magánbetege éppen annak az orvosnak, akkor sokszor úgy bánnak az emberrel, mint a pokróccal. Nem tudom, hogy egy kis empátiát miért nem lehet gyakorolni a részükről. Én elhiszem, hogy sok a beteg, fásultak, stb. de akkor ne olyan hivatást válasszanak, ahol emberekkel kell foglalkozni. Én azokat írtam le, akikről jókat hallottam illetve tapasztaltam. Szinte minden orvosról lehetne pro-t és kontrát írni.

21. Amina1980 (válaszként erre: 18. - Nkriszti)
2010. jan. 9. 17:02

Emődi!Este bementem,hogy pozitív a tesztem,de gondom van.Erre ő,nem is lehetek terhes az ő számításai szerint!!!!!!!

Nem csinált semmit,csak befektetett.Másnap Cserni doktor megmagyarázta neki,hogy attól én még terhes vagyok,mert ő nem gondolja.Végig pokróc,durva volt.Méhenkívüli terhes voltam sajnos.:(Tornyi műtött,ő volt akkor a fogadott dokim.Ja,1 hónapig voltam kórházba.


Erdődi volt az,aki uh-on megállapította,hogy gond van.Jó uh-os,de nem mondott semmit.Én meg megkérdeztem,2 hét találgatás után.Erre rákönyökölt a térdére,és közölte,hogy mi van.Minden empátia nélkül,szárazon.


Svédről nekem nincs semmilyen tapasztalatom.Vagyis csakannyi,hogy 16 éves koromba ő írt a rendezetlen ciklusom miatt fogamzásgátlót fel.De soha nem vizsgált meg!!!Én ezt akkor nem bántam.

Viszont barátnőmön műtétet végzett,hiába adott neki pénzt,rá se nézett egyszer sem.Se előtte,se utána.

20. Amina1980 (válaszként erre: 19. - Pteri)
2010. jan. 9. 16:56

Gyenes tényleg nagyon jó!

Nekem kutatás céljából vett le tőlem vért,ill.különböző mintákat 2005-ben.Majd értesít az eredményről.Azóta is egyfolytában értesít!!!!!!!!!!


A másik,tesóm most szült nála.Egyszer megvizsgálta kócos hajjal éjjel,mikor bementünk.Utána akkor ért oda,amikor varrni kellett,mivel nem volt ott,tesóm szanaszét repedt.


Nekem ez a tapasztalatom róla.

19. pteri (válaszként erre: 6. - Beata21bea)
2010. jan. 9. 16:06
Én Gyenes dr.nőt ajánlom, össze se lehet hasonlítani, mennyivel megértőbb , mint bármelyik férfi, akármilyen jó szakmailag. A gondozáskor és szüléskor maximálisan segített, mint orvos, és mint másik nő a nőnek.
18. Nkriszti (válaszként erre: 17. - Poly)
2010. jan. 9. 12:55

Szia! Erdődi, Dinya, Svéd, Gyenes Orsolya, Emődi. Jelentkezz be valamelyik orvoshoz, és meglátod, hogy szimpatikusnak találod-e vagy sem, ha nem, még mindig tudsz váltani.

Én két évvel ezelőtt voltam kismami és anno megismertem egy 2. babáját váró csajszival, ő Jakabnál szülte az elsőt, és már akkor a szülésért 70000-et fizetett neki + a vizsgálatok! Szerintem az azért elég durva! Nem hiszem, hogy annyival jobb lenne, mint más doki. A másodikat azt hiszem már ő is Svédnél szülte, egyébként én is. Elég elvarázsolt ember, azt meg kell hagyni, de jól végezte a munkáját.

17. poly
2010. jan. 8. 08:24

Sziasztok!

Én most 9 hetes kismama vok. s a doki ahová jártam ő már nem szülész, így keresnék vkit aki normális és korrekt is. Vki tud-e segíteni?

Vagy ha hallotattok vmit Jakab Tamásról azt a segítséget megköszönném, vagy egyáltalán bármi infó jól jönne!

Előre is köszi minden infó-t! Üdv

16. Amina1980 (válaszként erre: 15. - Anzsika11)
2009. dec. 15. 07:46

Szia!


Sajnos én már bejártam jó pár dokit Szolnokon.

Most Dinya dokihoz járunk.

Szerintem igen korrekt,türelmes,mindent elmagyaráz,kedves.Mindig mosolygós és őszinte,laza.

Viszont jó szakember.

Remélem tudtam segíteni?!

Babát vársz?


Üdv.

2009. dec. 15. 06:36

Sziasztok!

Dr. Balogh Artúr helyett kit ajánlotok Szolnokon??????????

2009. okt. 14. 10:23

Hú,akkor jó sokan lehetnek nála!

Köszönöm az infót!!!

Szép napot!

2009. okt. 14. 01:35
Dr. Erdődi telefonszáma: 0630/915-3203. De szerintem sorszámot kell húzni, nem árt rendelési idő előtt jóval korábban odamenni, mert elfogy!
2009. okt. 13. 18:05
Köszi a segítséget.Esetleg egy tel.számot tudna valaki adni,amin bejelentkezhetek?
2009. okt. 13. 01:50

Na, rákerestem a neten, szóval:

Szolnok, Rozmaring u. 9.

Azt tudom, hogy rengetegen járnak hozzá, és nem pénzéhes. B.nőm meg volt vele nagyon elégedve.

10. Nkriszti (válaszként erre: 9. - Amina1980)
2009. okt. 13. 01:46
Barátnőm nála szült, ha gondolod megkérdezhetem tőle!
9. Amina1980 (válaszként erre: 4. - Moncsiii)
2009. okt. 12. 12:24

Szia!


Megkérdezhetem,hogy Erdődi doktornak,hol van magánrendelője?

Köszönöm!!!!!!


Üdv.:Bogi

8. poszata01 (válaszként erre: 6. - Beata21bea)
2009. febr. 19. 11:08

Szia!


Én Svédnél szültem, és terhesgondozásra is hozzá jártam, nem volt semmi gond. Ha rendben volt minden leletem, nem rendelt vissza fölöslegesen újabb vizsgálatokra. Nem beszélt lyukat a hasamba sose, de ami fontos volt, azt mindig megnézte. A szülésnél is profi volt. Kicsit elvarázsolt figura, de szerintem nagyon érti a dolgát.

Georgievics: jártam hozzá is még a terhesség elején, nekem ő nem volt szimpi, de 2 barátnőm is nála szült és odáig vannak érte. Nekem az nem tetszett, hogy mindig kapkod, siet, és ehhez képest túl sokat kér.

Mosonyiért is odavannak sokan, tény, hogy ő ilyen "nyugodt nagypapa" típus, aprólékos és mindent meghallgat, de éppen ezért bazi sokat kell nála várni. Ja, és újabban NST-gép van a rendelőjében, tehát a végén, mikor 2naponta kell majd járni, mehetsz hozzá. És hát az ugye 2 naponta vizitdíj.... Pedig az NST nem nagy cucc, és igaz, várni kell, de a kórházban megcsinálják ingyen.

Ha most választanék dokit, vagy Svédet vagy Jakabot választanám.

7. áfonyácska (válaszként erre: 6. - Beata21bea)
2009. febr. 6. 00:28

Én Dr Mosonyi Attilához jártam.Nagy tudású nőgyógyásznak tartom és mivel elég parázós voltam , nekem ő kellett: tudtam , nála jó kezekben vagyok! Nem olcsó , de ki az ?? Hidd el , igaz a mondás: pénz beszél....

Ha valami kérdésem volt , bármikor zavarhattam! Próbáld meg felvenni vele a kapcsolatot és velem is ha van kérdésed

2009. febr. 4. 07:45
Köszi az eddigieket. Ki tud még valamit hozzátenni? Vélemény Georgievics-ről?
2009. febr. 3. 08:54
Nekem már 3 terhességem volt,soha nem volt fogadott orvosom. Az első két terhességem során heteket feküdtem kórházban,nyitott méhszájjal,igy sikerűlt sok orvost megismernem.Az első és a harmadik babát véletlenszerűen faragónál szültem.Nagyon rendes volt. Másodikat pedig Tóth Zolinál.Lelkiismeretes és nagyon jó a humorérzéke.Nem riogatja a kismamákat.Én őket ajánlanám.
2009. jan. 30. 15:55
Én Erdődihez jártam,nála is szültem. Megvoltam vele nagyon elégedve. 2400 ft nála a vizsgálat+ultrahang.
3. Klimpírozi (válaszként erre: 2. - Junction)
2009. jan. 30. 11:37
Erdődinek és Faragónak is jó neve van, s biztos keze:)
2009. jan. 30. 09:54

Szia!

Én tavaly augusztusban szültem. Tanácsadásra Erdődi Zoltánhoz jártam, én nagyon szerettem, és elég olcsó is volt. Sajnos a szülésemkor szabin volt így nem tudott elválalni. Másik dokit én nem fogadtam, így annál szültem aki ügyeletes volt. Végülis Emődi Sándornál és Faragó Bélánál szültem (műszakváltás is volt) Faragó nagyon rendes volt, pedig pénzt sem kapott, viszont Emődi az nagyon bunkó volt, bár lehet azért mert nem kapott semmit. Végülis 6 hetes kontrollra Faragó dokihoz mentem vissza és akkor adtam neki egy kis pénzt.

2009. jan. 30. 09:40
Kit ismertek és milyen tapasztalataitok vannak? Kedvesség, elérhetőség, türelem, ÁR...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook