Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőke melírnél egyszerre szívatják le a hajat és festik? fórum

Szőke melírnél egyszerre szívatják le a hajat és festik? (tudásbázis kérdés)


2021. máj. 27. 15:24

Tehat leszivatja a tincseket, kimossa, utana pedig komplett lefesti pl extra vilagos hamvas szoke "toner"-el....es az toner egyaltalan nem fogna be a termeszetes hajam meg csak arnyalatot se ad neki?

Egyebkent fodrasz szalon es minosegi termekek, biztosan ertenek hozza csak kivancsi vagyok ne alljak/uljek ott mint aki meg ezt se tudja.

2021. máj. 27. 15:20
A fodraszom hasznal olapexet, 1 es 2t...en meg mar megvettem a folytatast itthonra.
11. Kacsahercegno (válaszként erre: 10. - Kacsahercegno)
2021. máj. 27. 15:11
Mondjuk így ez sem állja meg a helyét, mert manapság azért már olyan termékek érhetőek el a jobb fodrászatokban (pl olaplex) amikkel a szőkített haj sem roncsolódik annyira.
10. Kacsahercegno (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 27. 15:02

A festék nem roncsolja, csak a szőkítés. Ha nem akarod roncsolni, akkor ne csináltass melírt.


Nekem kiad egy rakással, pl: [link] igaz ebben balayage-t csinálnak meg elég sokat babrálnak vele miután lekerül a fólia, de a tonert a végén az egészre rakják.

2021. máj. 27. 14:40

Nem talalok semmi olyan videot. De nem ertem, tehat leszokitik a tincseket..es utana az egeszre rakjak ra a hamvas festeket? de akkor ezek szerint belenyulnak a termeszetes hajamba ott is ami nem volt szokitve?

Mert en azt nem szeretnem roncsolni es foleg nem szeretnem az alapszinemet megvaltoztatni.

2021. máj. 27. 14:15
Nézz meg egy videót róla a youtube-on, hogy hogy csinálják, tuti van egy csomó. Az egészre rakja rá a festéket, de nyilván azért kell előtte kiszőkíteni hogy egyáltalán befogja a melírozott részt. A sötétebb részt nem fogja be a sima hajfesték amiben nincs szőkítő.
2021. máj. 27. 12:43

Koszi a valaszokat.

Es akkor csak a szokitett reszt mossa meg a szokites utan, es arra ra a festeket? Nem mossa ossze? Mert akkor nem tudna kibogolyozni melyik a szokitett. Csak igy gondolkodom rajta...

Tehat leszedi a melirszalagot kimossa a hajat...es visszarakja a melirszalagot befesteni a tincseket?

Nekem ez bonyolult. Szerintem nem igy csinaljak:)

2021. máj. 27. 11:23
Így van, ahogy írod. Kiszívatja az eredeti színt, aztán festi.
2021. máj. 27. 10:29
Én úgy emlékszem nekem először szőkítette és utána tette rá a festéket. De amikor mész, úgyis megtudod, plusz ahogy írtad a fodrász úgyis tudja, mit csinál.
2021. máj. 27. 10:09

Csak annyit tudok, hogy egy alkalommal lesz megcsinalva, tehat nem kell visszamennem megegyszer. Nem kerdeztem ra hogyan csinalja, mondtam, hogy rabizom o a szakember.

Csak most igy feltettem magamban a kerdest, vajon ezt hogyan csinaljak.

Tehat leszivatja a hajam szokitovel? Es rogton utana rateszi a hamvas szoke festeket?

2021. máj. 27. 08:40
Nekem mindig külön csinálták: először leszívatják, utána festik, ahogy írtad :-)
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 27. 08:29
A fodrászod mit mondott, hogyan fogja csinálni?
2021. máj. 27. 07:27

Megyek szoke melirre, vilagos hamvas termeszetes szint kertem.

Az lenne a kerdesem, hogy hogyan csinaljak. Az en hajam szokesbarna es termeszetes nem festett haj.

Eloszor leszivatjak szokere es utana befestik a kiszokitett tincseket arra szoke arnyalatra amit szeretnek?

Vagy egyszerre van bekeverve a szokito es a festek(az arnyalat) es egyszerre van felveve a hajra?

Meg sosem voltam festesen, es picit izgulok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook