Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szociálpedagógus vagy Szociális munkás? Melyik végzettség ér többet? fórum

Szociálpedagógus vagy Szociális munkás? Melyik végzettség ér többet? (beszélgetős fórum)

1 2
2009. nov. 15. 16:10
Szia! Én szociális munkás vagyok és immáron 6. éve egy területen dolgozom a szociális ellátáson belül. A kollégám, szociálpedagógus, ő 3.éve van ugyanazon területen. A munka világában én nem érzek a két szakma közt különbséget.
2009. nov. 15. 16:06

Szerintem mindegyikhez baromi nagy elhivatottság kell, mert mind a kettő meg tudja viselni az embert, ha olyan területre helyezkedik el benne az ember, ami ezeknek a szakoknak a klasszikus munkakörei. Ezt onnan tudom, hogy barátnőm mind a kettőben dolgozott, az egyikben most is.

A diploma kell, mert hiánya nélkül ma már érvényesülni nem igazán lehet, de ha már van diplomád, akkor úgy is az fog dominálni, hogy hol van ismerősöd, ucáról már szerintem nagyon sehova nem lehet bejutni.

2009. nov. 15. 15:59

Sziasztok!


Kíváncsian várom a válaszokat pro és kontra!


Szerintetek melyik végzettséggel nagyobbak az esélyek az elhelyezkedésre?

Aki valamelyikben dolgozik: mit tapasztalt, mennyit ér a diplomája?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook