Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szinte mindig jéghideg a lábam. Mit tegyek? fórum

Szinte mindig jéghideg a lábam. Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
15. LoLiNa
2007. okt. 11. 05:18
nekem is jéghideg :( és folyton fázok, de aludni nem viselem el a zoknit
2007. okt. 10. 21:52

Nekem pici korom óta jéghideg a lábam és a kezem, épp ezek miatt szinte mindig fázom. A módszerem, h jó vastag zoknit veszek fel, ha elmegyek itthonról, itthon pedig mamuszt hordok. De a kezem nem tudom mindig fölmelegígteni, ezért tényleg sokszor fázom. De végre melegebb vidékre költözöm :)

És a legszebb, h én mindig is mozogtam, balett, jazzbalett, tánc, aerobik... Szerintem a probléma tényleg inkább az alacsony vérnyomás, de én kávézni ezért nem fogok, pedig orvos ajánlotta anyumnak is, akinek alacsony volt a vérnyomása, rá is szokott. Nekem közel van az alacsonyhoz...

2007. aug. 4. 16:35
A masszázst semmiképpen nem ajánlom, ha csak egy idő óta hideg a lábad, mert érszület esetén az esetleges vérrög elindul felfelé és kitudja hol áll meg. Egy gyógymasszőr
2007. aug. 4. 06:42
Orvos!
2007. aug. 4. 05:58
Menjél el orvoshoz, hogy nem érszűlület okozza-e.
2007. jan. 23. 11:30
meleg zokni.na de nekem nyáron is hideg.én hiába tornázok,nem segit.
2006. nov. 20. 00:04
En is ugy hallottam h a verkeringessel van vmi. Nekem is jeg a labam altalaban,de osidok ota. Szal amikor edzesekre jartam heti 4x, akkor is. Igy nemhiszem h a mozgas hianya miatt. Persze egyenfuggo. A hideg meleg labzuhi , meg masszir tenyleg jot tesz..hidegsegtol fuggetlen.
2006. nov. 4. 08:42

Szia Attika24.

Nem akarom rádhozni a frászt, de nekem is igy kezdődött, hogy állandóan hideg volt a lábam. Aztán egyik napról a másikra, pikk-pakk lett egy érszükületem. 3 hétig feküldtem a kórházba.

Szerintem keress egy érsebészt a Városmajori kórházban, és nézesd meg vele, mielőtt nagyobb baj lesz. Nem kell fizetni érte. Mondd, hogy ismerős ajánlotta.

Vagy van a doki aki engem operált.

Irom a nevét és a teló számát, ő a XVI.ker-ben rendel egy héten kétszer.

Tudsz időpontot is kérni tőle.

Tehát: Dr.Berezvai Sándor

Tel: 401-1358

Itt tudosz időpontot kérni. Nagyon rendes.

2006. okt. 31. 23:06
Nekem is mindig hideg volt kezem,lában,de mióta rendszeresen tornázom,teljesen elmúlott.Otthon fekve is lehet nagyon jó lábtornákat csinálni.
2006. okt. 31. 09:23
A gyógyszertárakban kapható Gingko Prim - kapszulák. Állítólag a hideg végtagokra van, gyorsítja a vérkeringést, az emlékezetre jó hatással van, jobban fog tőle az agy. Nem próbáltam ki, de hátha valakinek "bemelegíti a lábait" :)
2006. okt. 31. 07:52
Ezekre a módszerekre én is kiváncsi lennék. Mert nekem is állandóan(télen-nyáron) hideg a lábam.
2006. okt. 30. 21:44
Zuhanyozzátok le a lábaitokat(combtőtöl lefelé)váltva először jéghideg, majd olyan forró vízzel, amit még el tudtok viselni legalább 10-15.-ször. Fontos, hogy az UTOLSÓ MINDIG HIDEG LEGYEN.Egy-egy zuhany kb.0,5-1 percig tartson.Nagyon jól edzi az érfalakat,visszér tágulat és érszűkület kezelésére, és megelőzésére szolgáló kezelés, ami nekem nagyon bevált.Ülő munkát végzek, napi 8-10 órát ülök a gép elött.
2006. okt. 18. 16:40
Én is ülömunkát végzek,irodában dolgozom és alig mozgok valamit.Nekem amugy nagyon alacsony a vérnyomásom is.
2006. okt. 18. 16:27

az én lábam és kezem is mindig hideg.

tuti a rossz vérkeringés miatt.

termálvízben és szaunában kell ücsörögni sokat :))

(bár lehet, hogy hülyén hangzik, de néha a szaunában is úgy érzem, hogy hideg a lábfejem...)

2006. okt. 18. 16:24
Nekem is majdnem mindig hideg a lábam,sőt a kezem is.Azt mondta a doki hogy rossz a vérkeringésem.Mozogjak sokat
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook