Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Színmánia- Lakberendezési inspirációk fórum

Színmánia- Lakberendezési inspirációk (beszélgetős fórum)


2012. dec. 21. 09:11
A falszín kiválasztásánál mérlegelni kell több dolgot. A sötétebb árnyalatok kicsinyítenek, a világosabbak növelik a teret halljuk mindenhonnan. De nem feltétlenül kell elvetni az intenzív színeket egy kisebb szoba esetén sem. A harmónia többek között kontrasztra épül. Sötét fal kiemeli a világosabb kiegészítőket, és fordítva. :-) Teszek majd fel képeket, hogy mire is gondolok :-)
8. n.diamond (válaszként erre: 7. - Bxrbxra)
2012. dec. 20. 20:56
Tetszenek a képeid, nálam zöld és ssárga jön be kiegészítőknek. A sziness fal képeken nagyon tetszik, de még nem mertem alkalmazni.
7. Bxrbxra (válaszként erre: 6. - 5bcf1b7c01)
2012. dec. 20. 19:30
Biztosan szuper jó :-) Én imádom az intenzív színeket, de sajnos kevesen merik bevállalni pedig nagyon különleges hangulatokat lehet elérni. Ha gondolod nézd meg a Naplómat, rengeteg képet raktam fel. :-)
6. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 5. - Bxrbxra)
2012. dec. 20. 18:28

Mézsárga, fehérrel fröcskölve. A mennyezet 2 árnyalattal világosbb, körben fehér díszléc, a mennezeten is. A kettô díszléc között fehér a fal.

Nagyon jól néz ki.

2012. dec. 20. 15:54
Igen, bár nagyon világos padlóhoz simán mehet egy sötétebb árnyalat falszínnek. Sok világos kiegészítő rá, és pont ellenkező hatást kelt. És a hálóban?
4. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 3. - Bxrbxra)
2012. dec. 20. 15:46
Ha nem északi fekvesű lenne, akkor mondjuk bordós... de az egy kicsi elôszobára nem jó...
3. Bxrbxra (válaszként erre: 2. - 5bcf1b7c01)
2012. dec. 20. 15:39
:-) Annyira sejtettem egy ilyen választ :-))) Sárga és narancs, mert az olyan vidám :-) De más szín is lehet ám vidám :-))
2012. dec. 20. 15:11
Nemrégiben tettem ilyet! A szinte fehér elôszobafal finom narancssárga szép tapétacsíkkal, a menyezet pedig 2-3 árnyalattal világosabb! Mintha sütne a nap, olyan vidám lett!
2012. dec. 20. 14:08

Sziasztok,

Van olyan szín amit szívesen kipróbálnátok otthon, de nagyon féltek tőle?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook