Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szilveszteri petárdázás, házikedvenccel. fórum

Szilveszteri petárdázás, házikedvenccel. (beszélgetős fórum)


26. csontsovány (válaszként erre: 25. - Dzsenniferkata)
jan. 1. 00:31
BUÉK. Kint voltam nàla, reszketett..de túléli :-)
25. Dzsenniferkata (válaszként erre: 23. - Csontsovány)
dec. 31. 23:13
A gazdi simogatása meg fogja nyugtatni Csoki kutyust. Törődj vele sokat ma este. BUÉK! 😉
24. Averil (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 31. 23:01
Mi simogattuk a kutyusokat, attól megnyugodtak.
dec. 31. 19:25
Csoki kutyám is fél..kiálltam a kocsival , jött s beugrott, hogy eljön velem. Liheg mintha lefutott volna 10 kilómétert..
dec. 31. 19:24

saját tapaasztalat :


van, amitől jobban fél, mint a petárdazajtól, mégpedig a véget nem érő trombitaszótól. Valami őrjító, (de igaz, hogy cca 20 évvel ezelőtt mi is fújtuk teli tüdővel)

dec. 31. 19:17
Én kutyám is félt mindig, de most elvan, szegény süket, így nem hallja a petárdát. 16 és fél éves tacsi 🥰 Itt szunyókál a lábamnál 😊
dec. 31. 08:23
Menjetek kora délután nagyot sétálni, legyen lefarasztva, később tereld el a figyelmét, ha nagyon zavarja a sok durrogtatas. A mi kutyánk le se 💩- ja a sok durrogást🤪
dec. 31. 07:44
Szerencsére nincs kutyám és macskám.
18. tien
dec. 30. 21:52

Bennt van a házban.

A kertbe is velem hajlandó csak kimenni.

Nyilván sétálni nem fogunk akkor.

Kutyus.



Ez vastagon a gazdi felelőssége ,mondom úgy hogy rettenetesen sajnálom szegény kutyákat/macskákat ilyenkor.

17. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 30. 20:23

Macskáink jól vusekik a tűzijátékot, kíváncsian csodálják az eget.


A tanyán 1 kutya van aki pánikos, ő ilyenkor ágyba kutya, totál kiborul még így is, nem szabad kiengedni az udvarra sem, mert teljesen megbolondul. Tavaly kapott nyugtatót, de nem ért semmit. Idén kölykei vannak, hát érdekes lesz.

Többi kutya viszont szerencsére vígan alszik a kenneljeikben, ahogy a lovak, tanya cicák is végigalusszák a durrogást. Barik még nem tudni hogy fogják viselni, zárt boxban lesznek.

dec. 30. 18:59

Ma már petárdáztak, mondtam is a Picikének, hogy legközelebb jövőre sétálunk. Nehéz dontés volt ebben a szép időben.

8 éves kandúr, ő is fél. Egy egy petárda durranáskor ijedten rám nézett, mert közel is művelik, behallatszik. Tavaly a tűzijáték alatt úgy elbújt, hogy alig tudtuk a bútorok alól kikönyörogni

dec. 30. 18:57
A mi macskánk tavaly sem rohant világgá, szerintem behúzódik majd a házikójába . Vagy máshova bújik. Beengedni nem tudjuk,mert van a családban macskaszőr allergiás .
14. ,zumba
dec. 30. 18:02
A petárda használata tilos.
13. globus
dec. 30. 17:58

Sajnos már a legkisebb, 150 fős faluban is petárdáznak.

Fel nem foghatom, hogy mi buli van a pénz eldurrogtatásában, akitől eddig kérdeztem, csak röhögött, indokolni nem tudta azon kívül, hogy "jó".

Ez van, így kell élni tovább.

12. Magdus59 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 30. 17:53
Felénk már 3 napja petárdáznak, elég bonyolult a helyzetem, mivel epilepsziás a kutyusom. Természetesen bent van velem, megpróbálunk csendes időszakban kimenni az udvarra. A gyógyszereit ilyenkor meg kell emelni, de ennek ellenére már tegnap is volt egy kisebb roham. Bízok benne, hogy sikerül a nagy rohamot elkerülni. Kitartást minden gazdinak és kutyusnak!
dec. 30. 17:50
Előtte elviszed egy nagyon nagyot kirándulni. Elfárad, utána bent a lakásban jobban átvészeli, bedobja a szundit.
10. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 30. 17:44
Bent tartjuk őket.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 8a5caeb182)
dec. 30. 17:20
Okés. Köszönöm a válaszokat.
8. andi6020 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 30. 17:18
Nem is kell. Kiviszed pórázzal, elvégzi a dolgát és kész.
7. 8a5caeb182 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 30. 17:16
Tudom miről beszélsz, 12 éve van kutyám. Leteszem a fűben, intézi amit kell és viszem is fel.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 8a5caeb182)
dec. 30. 17:13
Persze hogy túléli, csak már most nem mer kimenni, pédig csak egy petárda durrant. És nagyon rossz környéken lakunk, tele idiótákkal.
5. 8a5caeb182 (válaszként erre: 3. - F8c32ccd19)
dec. 30. 17:08
Állatorvos mondta nekünk, be lehet nyugtatózni, de belül ugyanúgy megéli, csak nem látszik rajta. Felesleges mérgezni. Minden évben túlélik, csak ne tudjon megszökni.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 30. 17:03
Nem nagy kaland. Bent vannak a lakásban.
dec. 30. 17:03
Egy ismerősöm nyugtató nyakörvet vett a kutyájának.
2. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 30. 16:58
Semmi más nem kell, csak egy biztonságos, zárt hely, ahol elbújhat.
dec. 30. 16:56
Ki mit tesz annak érdekében hogy a házikedvence túlélje ezt a napot? Tippek, tanácsok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook