Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szilveszter kiskorúakkal fórum

Szilveszter kiskorúakkal (beszélgetős fórum)


2009. dec. 29. 21:33
Nekem 3 éves a lányom, és itthon bulizunk. Barátnőm jön a férjével, és 3 gyerkőcükkel, ahol a legkisebb a lányom legjobb barátnője. Tavaly mi voltunk náluk, akkor is nagyon jó volt. A gyerekek játszanak, mi meg végre beszélgethetünk egy kicsit:))
2009. dec. 23. 21:35

Mi mindig vittük magunkkal a fiúkat kb. úgy 2-3 éves koruktól. Igaz, nem ilyen fekvehányós buliba, hanem csak szolidabb baráti társaságba, ahol szintén voltak gyerekek. Remekül érezték magukat. Mint a duracellnyuszik. Le sem lehetett lőni őket.

Idén talán nálunk lesz, de már semmi gond nincs ezzel, hisz 12 és 14 évesek.

2009. dec. 23. 21:30
Szia.Mi három gyerekkel leszünk itthon,úgyhogy már rutinosok vagyunk ebben.Mi imádunk a gyerekekkel bulizni.Úgy csináljuk,hogy a nappaliba beviszünk szendvicseket,kis kaja katonákat,italokat,van duda és mindenféle fejre való bohócság.Az interneten rengeteg jó zene van,ha a tévé nem megfelelő.Nekünk a gyerekek 7 éves,4 éves,és 16 hónaposak.És remekül tudunk velük bulizni,az éjfélt símán kivárják,akkor koccintunk,utánna tüzijátékokat nézünk,mert itt mindenfelől lövik.Úgyhogy kb.hajnal egy körül vége a tüzijátékoknak,utána vagy táncolunk még,vagy alszunk.Nagyon jó szokott lenni.Mindig jól sikerül,és a gyerekek is nagyon szokták élvezni.Szerintem érdemes megpróbálni.
2009. dec. 23. 12:29
Mi eddig sem jártunk bulizni.. A közelebbi barátainkat hívnánk meg, ha lennének gyerekeik, de ők még nem családosak, így gondolom bulisabb estére vágynak, mint amit 2 gyerek mellett kivitelezni lehet. Én is küldtem a férjemet, de nélkülem ő se megy, így marad a tévézés...
6. Pné Veronika (válaszként erre: 1. - Mokuskas)
2009. dec. 23. 08:34

Az én fiam 14 éves, a lánykám 5 éves, így mi már rutinos szilveszterezők vagyunk.

Amikor a lányom kicsi volt (1éves) akkor már jött velünk "bulizni". Igaz, csak a barátokhoz látogattunk el kora este, pár órát vígan elvolt köztünk, aztán elmentünk anyumékhoz, ott volt evés-ivás, kis pihi az ismerős környezetben, végül 11 körül hazajöttünk és éjfélkor együtt voltunk itthon 4-ben.

Volt olyan év, hogy a kicsi jobban bírta, mint a nagy... :-)) Az utána következő évek mindig egyre jobbak voltak, táncikált, lufizott, szórta a "pöttyöket", nagyon jól elvolt.

2009. dec. 23. 08:24
A vicc csupán az, hogy ő nem kifejezetten az a bulizós fajta, de még is kevesli amittudunk ilyenkor tenni?!
2009. dec. 23. 08:11

Az én kislányom 8 hónapos,szóval ez az első szilveszter,amit itthon töltünk hármasban. Én mondtam a férjemnek,hogy menjen nyugodtan bulizni,de ő azt mondta,nélkülünk nem megy sehova. Eddig mindíg nálunk voltak tartva az igazi ereszd el a hajamat szilveszterek,szóval a barátok sincsenek elragadtatva,de talán majd 3-4 év múlva elég nagy lesz a kicsi,hogy valamelyik nagyszülőnél legyen arra az egy estére.

Szóval idén a szilveszter ugyanolyan átlagos este lesz,mint a többi. Najó,azért 3 üveg gyerekpezsgőt vettem magunknak,csak érzés kedvéért. :D

2009. dec. 23. 07:59
Vagy a férjed inkább bulizni menne/bulit rendezne? (úgy értem felnőtt házibulit)
2009. dec. 23. 07:57

Pl. összejönni barátokkal, kiknek szintén kicsi gyerekeik vannak, a gyerekek is jól érzik magukat meg ti is.

társasjátékozás, sütizés, mulatozás :-))

Ha van elég hely, a vendégek akár ott is aludhatnak.

2009. dec. 23. 07:53

Van egy 8éves lányom és egy 2év 10hós fiam.

Hogyan lehet szerintetek tartalmasan eltölteni a szilvesztert velük egy társaságban?!

Férjem a lányommal el tudja képzelni, de a fiammal nem tud mit kezdeni és kerékkötönek érzi:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook