Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szikhólyag mérete fórum

Szikhólyag mérete (beszélgetős fórum)


2023. márc. 21. 20:45

Szia! Visszakerestem 6+1-en naplómban, de csak a CRL-t írtam fel. Nekem 5 mm volt.


Előttem szóló alapján en is azt tudom mondani, hogy össze-vissza mérnek ezek a gépek. Nagyon kicsi az a mm, és csak azzal, hogy picit máshova teszi az orvos a kurzort, már kevesebbet mér.

7. HDiana90 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 21. 14:28
Teljesen normálisnak tűnik szerintem, nekem is hasonló volt. Crl is teljesen jó.
6. Kótyomfity (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 21. 14:08

Megértem.

Próbálj meg nem idegeskedni, de elsősorban magad miatt. Aggodalmaskodással nem tudsz ártani a babának, pláne nem emiatt lesz SNI egy gyerek, ez orbitális baromság. Ettől függetlenül nem jó a stressz, de magad miatt nem jó. Persze tudom nehéz. Kívánom a legjobbakat!

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Papája)
2023. márc. 21. 14:07
Az a 70es években volt. Most pedig 2023 van. Akkor csináljunk úgy mindent mint a 70es években? Oké, az internet sem kell akkor😁
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Kótyomfity)
2023. márc. 21. 14:05
Köszönöm. Én már teljesen kész vagyok. Nagyon nehéz az útunk és nagyon félünk.
3. Kótyomfity (válaszként erre: 2. - Papája)
2023. márc. 21. 14:01

Ez aztán az érdemi válasz. Segíteni nem tudsz, de beszólni egy kismamának igen. Gratulálok!


Fórumnyitó! Ne aggódj a szikhólyag mérete miatt, ebben az időszakban rohamosan nő és fejlődik minden odabent, nem szabad messzemenő következeteseket levonni a méretekből. A másik, hogy ahány ultrahang gép és vizsgálatot végző orvos, annyi mérés. Barátnőm kora teresség alatt egészségügyi okokból gyakran járt ultrahangra, össze vissza mérték nála a különböző méreteket, attól függően épp melyik orvoshoz került. Az a lényeg, hogy önmagához képest fejlődjön, ne mások méreteihez viszonyítsd! :-)

2. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 21. 13:48

A mi időnkben, - 70-es évek - 6-8 hetesen tudtuk meg hogy várandósok vagyunk. A gyerek nemét meg akkor, amikor megszületett.

Ti meg 1 hetesen már azon görcsöltök, hogy mit mutat az ultrahang. Utána végig találtok valamit, amin izgulni és aggódni lehet. Nem csoda, hogy lassan nincs boldog kismama, csak SNI gyerekek.

2023. márc. 21. 12:57

Olvastam hogy többeknek is nagyobb a szikhólyag és megijedtem.



6+3 naposan nem kicsi? 23 mm petezsák, 2,3 mm szikhólyag, 5,4 mm crl,


Van jelentősége mekkora a szikhólyag?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook