Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szigethalom és környékén élő kismamák és anyukák jelentkezését várom. fórum

Szigethalom és környékén élő kismamák és anyukák jelentkezését várom. (beszélgetős fórum)


153. mrsa4 (válaszként erre: 152. - Niki1)
2009. szept. 1. 09:35
igen. azt mondták, hogy oda.
152. Niki1 (válaszként erre: 151. - Mrsa4)
2009. szept. 1. 07:44
Azt nem tudom milyen ott nem voltunk. Ott hova kell vinned? A gyártelepi sztk-ba?
151. mrsa4 (válaszként erre: 148. - Niki1)
2009. aug. 31. 21:20
Szigetszentmiklósra.
150. Niki1 (válaszként erre: 149. - Marcsix)
2009. aug. 31. 19:55
Mi Tökölre járunk gyerekorvoshoz és ő mindenkit beutal ilyen vizsgálatra.
149. marcsix (válaszként erre: 147. - Mrsa4)
2009. aug. 31. 16:57
nem voltam. Nem is szóltak hogy kell menni -sehol- Igazából fülvizsgálaton sem voltunk, mert már a korházban nem csináltak, mikor még KRisz született, akkor ott megnézték a hallását. Most meg mondták, hogy kérjünk időpontot. Fél évet kellett volna várni. Inkább egyszer mikor voltam csepelen, akkor bevittem a fülészetre, és megnézték a kis hallójáratát óvatosan. Mondták nincs semmibaj, de ugyis észreveszem, ha nem figyel rám, akkor esetleg mennyek el. Hasi uh-ról sem szóltak semmit. Vannak olyan ismerősök, akiknél voltilyen. NÁlunk nem. se koponya...
148. Niki1 (válaszként erre: 147. - Mrsa4)
2009. aug. 31. 14:38
Igen Pestre kell bevinned? Nekünk ott nézték a csípőszűrést is, Nagyon hasznos dolog, mert mindent átnéznek a babán, így kiderül ha van valami rendellenessége. Úgy tudom elég hosszú a várakozási lista. Be kell jelentkezni.
147. mrsa4
2009. aug. 31. 14:02

Mi megfáztunk az éjjel. Pedig úgy vigyázok rá, mégis. Kipórszívóztam az orrát, a kis csibész meg csak mosolygott. :)) Viszont rám a frászt hozza. Kivi vagyok mit mond a doki.


MÁS: Ti voltatok koponya és hasi ultrahangon???

146. Niki1 (válaszként erre: 139. - Marcsix)
2009. aug. 30. 18:48
Inkább csak estefelé, ha fáradt, akkor sír ha nem lát hiába van ott az apja, ha kimegyek a szobából akkor üvölt. De nem rendszeres. Viszont anyásabb mint apásabb, de nem igazán bújós. Inkább izgága, nem marad nyugton. Sokszor átjövök a másik szobába gépezni ,mászik utánam.
145. Niki1 (válaszként erre: 141. - Mrsa4)
2009. aug. 30. 18:46
Szia! Már néztem, olvastam a naplóban.
144. Niki1 (válaszként erre: 143. - Marcsix)
2009. aug. 30. 18:46

Szia! Bocsi csak nem volt tegnap szinte egész nap netünk meg ma ebéd után is szünetelt egy kicsit. Tegnap délután Pesten voltunk a fülészeten a nagyfiamnak begyúlladt a füle, holnap meg viszem gyártelepre az sztk-ba kontrollra.

Lehet nem árt megnézetni a lányodat ha nem javul pár hónap múlva sem, lehet nem úgy zár a gyomorszája mint kellene. De még várj vele pár hónapot. Elméletileg 1 éves korára kell rendesen zárnia, de már most sem szabadna hánynia, csak max kis bukás. Ákos nagyon sokat csórézott még pár hónapja de kb. 7 hónapos korában sokat javult. Azóta nagyon ritkán jön neki egy pici nyállal vissza kaja. Csak ha sokat teázik, és visszabüfög. Azért majd figyeld. A hugomék jártak orvoshoz annó, nem zárt rendesen a kislány gyomorszája, de rendbehozták gyorsan.

143. marcsix
2009. aug. 30. 17:32
De nagy csend van Szigethalom táján:) Szegény lányommal én szenvedek, nagyon sokszor hány ki ételeket, még a sima tejcsit is. Ugyhogy most aggódom, meg idegeskedek. ha ez így megy, akkor doki lesz belőle. :(
142. mrsa4 (válaszként erre: 140. - Viragneni)
2009. aug. 29. 19:56
Idén tél végén tavasz kezdetén a széllel én sem voltam kibékülve. A 12 hetes korig (tehesség) nonstop fájt a fejem, és nem vehettem be semmit sem ellene. Tiszta hulla voltam.
141. mrsa4 (válaszként erre: 138. - Niki1)
2009. aug. 29. 19:44

Csajok, tegnap este, meg ma olyan jó volt a gyerekem!


Tényleg, mivel mi még egy darabig nem talizunk, legalább is én nem akarok egy darabig kimozdulni a bébivel, ha gondoljátok, nézzétek meg a honlapunkat. www.lilike.hu itt találtok a leányzóról képeket, videókat, no meg Apáról, rólam, és Mofliról is, aki nálunk családtag. Az oldalt én készítem. :)

2009. aug. 29. 14:51

Sziasztok!

Mi tegnap kezdtük a hátsó rész betonozásák, egész héten az időjárás jelentést bújtam remélem elkerül minket az eső... De hogy milyen dzsúva van nálunk arról meg ne is beszéljünk :(


Hát a nagy meleget én is rosszul tűröm de most meg a széllel se vagyok kibékülve :)

139. marcsix
2009. aug. 29. 10:34
Itt a lehülés, de nem tulságosan érezhető. Niki: a te kisfiad nem lett anyás ilyen idős korban, mármint 7-8 hónaposan??? Mert Alexandrára most nagyon rátört...
138. Niki1 (válaszként erre: 136. - Mrsa4)
2009. aug. 28. 17:25
Talán vasárnap jön egy kis lehülés addig is kitartás!
137. marcsix
2009. aug. 28. 15:35
Sziasztok. Épp csak benéztem. Alexandra is nagyon nyügi, a nagy meleg miatt, de nálunk a szúnyog is sok, igy a szunyogcsípésből is van elég. Én isnagyon kivagyok merülve, áttudnék aludni két-három napot is ha tehetném.
136. mrsa4
2009. aug. 28. 14:46

Sziasztok!

Én ki vagyok teljesen, és Lili is. Szegénykém, egész nap rajtam lóg, nagyon melegünk van. Kicsit nyüfis mostanság, de már én is nagyon kimerült vagyok...


Remélem jól vagytok, és élvezitek a nyarat. Mi csak szenvedünk tőle... :(

135. Niki1
2009. aug. 28. 09:30
Jó reggel csajok! Kicsit el voltam tünve tegnap ügyeket intéztünk, meg köyvekért voltunk. Délután meg bicajoztunk.
134. marcsix
2009. aug. 27. 18:50

látom a fogzás és fogak a téma. Szóval Krisznek 6-7 hósan jött az első foga, a két vámpírfog, felső szemfog, a szélsők. Nála egyébként a panadol vált be. Lassan jöttek afogai. Alexandrának most már 4,5 hósan kijött az alsó kettő.Szinte egyszerre. Aztán a felsők metszők szélen, és most felül a középsők.


Niki, már személyesen is mondta, de itt is hangsúlyozom, hogy nagyon ügyes, hogy már ilyen korán áll a fiacskád. :) Alexandra is probálkozik, de még nem igazán lépeget akármikor akárhol kapaszkodva áll. Egyszerűen csak áll, olyan más neki igy is minden, hogy már fél méterrel feljebb lehet. a feje. :)


Virágnéni: tök jó, hogy olyan korán kuszott a lányod. :) (kisidő és megszokom a neveket, mármint a gyerekekét is) gondolom, akkor már odafigyeltél, hogy mithová teszel, nehogy valami elékerüljön, ami nem neki való :)

133. Niki1
2009. aug. 27. 17:55
Nálunk az első kettő egyszerre jött ki lehet, ezért is viselte meg annyira.
2009. aug. 27. 16:41

A lányom 5 hónaposan már elkezdett kúszni olyan gyors volt mint a villám :) Annyira rájött az ízére hogy nem is akart mászni... 8 hónaposan tudott ülni magától utána talán mászott már egy keveset de inkább sétálni kellett vele. Fogtam a kezét és úgy sétáltunk és 1 évesen ment magától....

Ja az első foga meg 11 hónaposan jött ki.

Egy hónapig csak egy foga volt.... kis vicces volt úgy :)

131. viragneni (válaszként erre: 124. - Marcsix)
2009. aug. 27. 16:34
Igen igen a másik oldal már miklós.
130. Niki1 (válaszként erre: 129. - Marcsix)
2009. aug. 27. 14:50
Igen nálunk is gyorsan ment minden egymás után. Az elje indult döcögőden, mert 5 hónapos kora körül fordult meg először. De utána belehúzott, mert 7,5 hónapos volt amikor felállt.
129. marcsix (válaszként erre: 128. - Niki1)
2009. aug. 27. 14:45
A kuszás nekünk is kimaradt. :) mászni mikor elkezdett rá, két hétre már feláll ugyhogy nagy iramban fejlődne ilyenkor a babák.
128. Niki1 (válaszként erre: 123. - Viragneni)
2009. aug. 27. 14:30
Nálunk a kúszás kimaradt, először ült és utána mászott. Nagyon ügyesek vagytok ha már kúsztok.
127. Niki1 (válaszként erre: 123. - Viragneni)
2009. aug. 27. 14:28
Nekünk 9 hónaposan még csak az alsó lettő bújt ki. Az is egy hónapja törte át az ínyét, de még mindig nincs kint rendesen. Mi sokat szenvedtünk vele, nehezen tört át. Két hónappal előtte már belázasodott 2-3 napig, utána semmi, majd mielőtt kijött a foga előtte 1 héttel 3 napig 39 fokos lázzal küszködtünk. Voltunk dokinál is, de a foga miatt vol. Nagyon megszenvedtük. Nekem is ismerelten volt a fogzással járó nyűglődés, mert az első két gyereknél észre se vettem, hogy jönnek a fogak. De most... . A felső kettőnek még nyoma sincs, nem látom duzzadtnak az ínyét sem.
126. marcsix (válaszként erre: 123. - Viragneni)
2009. aug. 27. 14:21
nagyon ügyes kisfiucska akkor. :) gratulálok nektek hozzá. Nekünk (7 hónapos) 5 db van. Egy elindult 3 hónaposan, majdnem 5 hónapos volt mire kijött, aztán meg sorra jöttek neki. Asszem volt rá példa, hogy nem nagyon akart enni. Akkoriban a cicivel is bohóckodott. :) Mindig kihuzgálta a szájából, hogy az is maszírozza.
125. marcsix (válaszként erre: 124. - Marcsix)
2009. aug. 27. 14:18
Na ezt jól megírtam. nem azt akartam írni hogy mrsa, hanem virágnénit akartam írni :) Már megint összezavarodok ...
124. marcsix (válaszként erre: 121. - Niki1)
2009. aug. 27. 14:17

gondolom azért írta úgy, mert a másik oldala a műútnak az már szigetszentmiklós. Na de kitudja.


Nekem is írd meg privibe mrsa!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook