Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szigethalom és környékén élő kismamák és anyukák jelentkezését várom. fórum

Szigethalom és környékén élő kismamák és anyukák jelentkezését várom. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
213. Krinya8
2009. szept. 8. 21:58
Látom majdnem egy idősek a legkisebbjeink!
212. Krinya8 (válaszként erre: 209. - Marcsix)
2009. szept. 8. 21:54
Van segítség bizony, de van mikor direkt nyaggatja a kislányt, ilyenkor a falra tudnék mászni tőle.
211. Krinya8 (válaszként erre: 210. - Niki1)
2009. szept. 8. 21:52
igen 2005-ben költöztek ide.
210. Niki1 (válaszként erre: 208. - Krinya8)
2009. szept. 8. 11:52
Én most lesz két éve, hogy ideköltöztem a páromhoz. Így nekem nem sok ismerősöm van még. Anyukádék régóta laknak Tökölön?
209. marcsix (válaszként erre: 208. - Krinya8)
2009. szept. 8. 11:19
igen. Szigethalmiak. Én is azért vagyok, hátha jó ismerősöket szerzek. Nikivel már találkoztam, olyan tul messze nem is lakunk. Épp írtam régebben, hogy találkozót is összehozhatunk. :) valamikor. Mi is tökölre akartunk költözni a pesti uti lakótelepre. Az a legelején van. Társasházba. Akkor neked is van segítséged a kistesóhoz. Tök jó, hogy a fiu a nagyobb. Mi is így tervezük, és bejött.:)
208. Krinya8
2009. szept. 8. 11:05

Szóval magamról: 28 éves vagyok, van 2 gyermekem

az egyik fiú 10 éves, a másik kislány 10 hónapos most a nyáron költöztünk Tökölre, anyámék is itt laknak, no meg a bátyámék. Úgy gondoltam ha már szigethalom , és környékiek,akkor én is csatlakoznék, hátha jó ismeretségek kötődnek.

Ti mind Szigethalmiak vagytok?

207. marcsix (válaszként erre: 206. - Niki1)
2009. szept. 8. 10:42
Nem majd jövöhéten hétfőn kezdi, a dokinéni már akkor engedi. Végülis hiába lesz jobban csütörtökre pl. egynapra már fölösleges, ott a hétvége, ott még van idő ha esetleg nincs olyan maximálisan jól, és hétfőre már kutya baja lesz.
206. Niki1 (válaszként erre: 204. - Marcsix)
2009. szept. 8. 10:30
Te szegény! Jobbulást Nektek! Krisz így nem is kezdte az ovit?
205. marcsix (válaszként erre: 200. - Krinya8)
2009. szept. 8. 10:16
Sajnos nem tudok mindig a gép előtt ülni, mert a két csöppem beteg. Egyszer az egyikhez,másszor a másikhoz rohanok, ide-oda. De amint tudok benézek. Azért nem tudtam egyből írni... :) :(
204. marcsix (válaszként erre: 196. - Viragneni)
2009. szept. 8. 10:14
Köszönjük szépen, és a csöppcsajnak is jobbulát kivánunk. remélem nem lesz nagyon beteg. Tegnap Alexandrának 38,5 fokos láza volt levonva... gondolhatod, majd hülét kaptam.
203. marcsix (válaszként erre: 197. - Viragneni)
2009. szept. 8. 10:13
nem, de ugy látom kéne, nekem is kapar a torkom. Anyukám majd vesz a gyerekeknek grapefruit cseppet, meg minden féle jót. :) Én meg maradok igy ahogy vagyok.:)
202. marcsix (válaszként erre: 199. - Krinya8)
2009. szept. 8. 10:12
Persze gyere nyugodtan :)
201. Niki1 (válaszként erre: 199. - Krinya8)
2009. szept. 8. 10:05
Szia! Szerintem jöhetsz a csajoknak sem lesz kifogáauk. Mindenkit szívesen látunk. Írj magadról pár szót.
200. Krinya8
2009. szept. 8. 08:35

Akkor majd később próbálkozom!

Sziasztok!

199. Krinya8
2009. szept. 8. 08:27

Sziasztok!


Tököli vagyok!!

Jöhetek?

198. Niki1 (válaszként erre: 196. - Viragneni)
2009. szept. 8. 08:21
Szia! Mi tavasszal szórtunk fűmagot. Nem is a szórás volt a fárasztó, henam előtte szépen elegyengetni a földet. A látvány majd kárpótol utána meg szidod magad, hogy 5-6 naponta nyírhatod a füvet. Iszonyatosan gyorsan nő. Főleg ha még esik is az eső. Igaz mi minden nap locsoljuk, hogy szép legyen.
2009. szept. 7. 22:26
Ti szedtek valamilyen multivitamint vagy immunerősítöt?
196. viragneni (válaszként erre: 193. - Marcsix)
2009. szept. 7. 22:25

Szegénykék! Jobbulást nektek!


A kis csajszim ma nekem is elkezdett taknyolódni

Remélem nem lesz semmi komoly....


Mi délelőtt fűmagot vetettünk estére meg csak úgy sajgott a derekam. De remélem majd a látvány kárpótol érte :)

195. Niki1
2009. szept. 7. 19:30
Sziasztok! Délelőtt vásárolni vaoltam, délután mint az utóbbi időben fülészeten. Most meg bicajoztunk egyet.
194. mrsa4
2009. szept. 7. 12:30
kicsit álmosak vagyunk mi... én azért nézek be csak ritkán. szombaton és vasárnap van hajnalban papamaci-műszak, de hétközben papamaci dolgozik, hagyjuk aludni. így én most lenni kicsit mosott kaki...
193. marcsix
2009. szept. 7. 07:54

Merre vagytok???

Alexandra is beteg lett, lázas is volt, és köhög, meg folyik az orra is. égnek áll a hajam, kettővel elbírni. klét beteg kis csöppséggel. Csöppcsajszi éjjel 15 percenként kelt ugyhogy megint nem aludtuk ki magunkat. Most meg kidőlt mellettem. 2 kor viszem őket a dokinénihez. Talán ad valami olyat ami használ is. Még jó, hogy most sporoltunk kicsit, a jövőhétig. Igy a gyógyszereket megtudjuk venni.

192. marcsix
2009. szept. 6. 11:05
Jól megfázott, vagy vírus nyelt be Krisz, köhög, és folyik az orra. Ugyhogy igy ovi előtt nekiállok kurálni.
191. mrsa4 (válaszként erre: 190. - Marcsix)
2009. szept. 5. 19:20
jajj, tiszta horror. és az a legrosszabb, hogy anyaként a szíved szakad, mert nem tudod mibaja, és hogy segíts neki...
190. marcsix
2009. szept. 5. 11:41

Bemásolom a naplóból milyen volt az esténk: Hosszú éjszakánk volt. Szemhunyásnyit sem aludtunk. Olyan sz@r idő volt nálunk, hogy csakna. Feltámadt a szél, olyan vihar kerekedett, mint valami thriller filmbe. 9.30 kor már mentünk aludni, a tv-t kikapcsoltuk, mert halkan nem lehetett hallani (a tetőtér átka, mivel az ablak a fejünk fölött és rajta kopogott az eső)hangosan meg a gyerek nem aludt. Akkor bekapcsolta apus a rádiót, azt az ébresztőset, de annak sem találtam értelmét, igy jött a jóéjtpuszi ide-oda -ennek-annak. Szóval ez egy szertartás :) mindenki mindenkinek. 22.30-kor jött az első ébredés... Arra keltünk hogy Krisz mondja vagy 5-6 x, hogy nem akarok, nem szeretnék...Lestünk és kérdeztük. Először azt hittem hogy rosszat álmodott. Szóval elaludtunk. aztán 23.15 kor ujra keltünk, én még elsem aludtam. Akkor is ugyanez, de már hallottam, hogy öklendezik Krisz közben és nyel nagyokat. kérdezgettük megint, hogy fáj e valami vagy hasonlók. Semmi sem fájt. Szóval ismét elaludt. 23.45 kor ismét kelt, (mindigmegnéztem hány óra) akkor is öklendezett, mint akinek hányingere van. Kikisértük hátha hányni fog, mondtam is neki, hogy hánnyon, ő nem akart, és mondta is hogy nem tud. Aztán bementünk aludni. 00.15 kor ismét kelt és ugyanez történt. azaz semmi amire vártunk. és innetől kezdve 15 -20 percenként kelt, hogy hányni fog éscsak nyelt szegénykém és sírt. Mindig kikísértük hátha...Aztán szegény Apus már hulla volt kinézetre, főleg, hogy ma is ment dolgozni... gondoltam segítek Krisztiánkámnak. MOndtam isneki, (brutálisan hangzik, de ennyi kelés után "lenyultam a torkára") olyat büfögött, hogy remegett a wc ajtó! de semmi sem jött, én közben majd betojta, úgy féltem hogy valami rosszat teszek, a jó helyett. Kicsit megnyugodott, így mentünk ujra aludni, és 20 perc után ujra kelt, ugyanezt eljátszottuk, és megint büfögött egy jó nagyott. semmi sem jött ki neki. Aztán már nem próbálkoztam a többi ébredésnél ezzel, mert láttam nem jön semmi sem ki. 5.30-kor ugy döntöttünk, hogy nem fekszünk vissza. Azóta kint ülünk a nappaliba. Alexandra hozzá kell tennem, hogy szinte minden ébredéskor felkelt, most meg alszik egy jó fél órája. Kifáradt mind a kettő, sőt mind a négyen. KRisznek nincs láza, nem fáj semmije, csak szenvedget. Remélem nem lesz beteg vagy nem beteg már most ovi előtt. :( Ennyit az éjszakáról.

Kriszről tettem fel képet is.

189. marcsix (válaszként erre: 181. - Marcsix)
2009. szept. 4. 12:00
ja akkor a nagyfiadnak kivánunk gyógyulást. :)
188. Niki1 (válaszként erre: 187. - Mrsa4)
2009. szept. 4. 11:44
Az nagyon jó! Az első gyereket mindenki elkapatja egy kicsit, mivel az első és nincs más dolga az embernek csak vele lenni. Ez nálam is így volt, a másodiknál már tanultam a hibáimból, a harmadik meg már egyszerűen ment hiába jött 13 évvel később. De nagyon élvezem újra a babázást.
187. mrsa4 (válaszként erre: 186. - Niki1)
2009. szept. 4. 11:32

Igyekszem. Hagyom kicsit sírni, ha olyan van, persze nem órákat, de, ha pisilnem kell, akkor már elmegyek, és csak utána veszem fel... :))) Első gyerek, még kicsit rutintalan vagyok, de majd kialakul.


A gyerkőc elvan, "halálra" eszi magát általában, és kimúlik 1-2 órára... :))) Most is pihiidő van.


3 hete hoztam el a kórházból 3170 grammal, most 3880 gramm. Azaz 710 grammot gyarapodtunk pár hét alatt. :) Ennek örülök.

186. Niki1 (válaszként erre: 185. - Mrsa4)
2009. szept. 4. 11:29
Köszi! Remélem mostmár a vége felé haladunk és kifelé gyógyul. Már haladás, hogy nem fáj a füle. Kedden 3 óránként ette a Cataflant annyira fájt még neki. Jól vagytok? A kiscsaj el van már kicsit jobban, tudsz pihenni?
185. mrsa4 (válaszként erre: 182. - Niki1)
2009. szept. 4. 11:26
akkor a pici nagyfiadnak!!! :))
184. mrsa4
2009. szept. 4. 11:25
adj neki sok gyógypuszit :)))
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook