Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szigethalom és környékén élő kismamák és anyukák jelentkezését várom. fórum

Szigethalom és környékén élő kismamák és anyukák jelentkezését várom. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
63. Niki1 (válaszként erre: 47. - Marcsix)
2009. aug. 23. 21:10
16 éves múlt.
62. Niki1 (válaszként erre: 61. - Niki1)
2009. aug. 23. 21:09
Ti merre laktok?
61. Niki1 (válaszként erre: 46. - Marcsix)
2009. aug. 23. 21:09
Szia! Bocsi csak hétvégén nem voltun itthon mamáztunk. az új temetőnél lakunk az új házakba amik tavaly épültek. Talizhatunk.
60. mrsa4
2009. aug. 23. 15:37
gondolkodom rajta én is, de végül is mi is együtt alszunk az íccaka második felében. apa meg külön, de neki muszáj aludni, ő jár a dolgozóba :))
2009. aug. 23. 14:30
Vicces, de mi 4 en alszunk egy ágyban :)) Én kis Alexandrám iselőször ágyikójában aludt, de aztán az, hogy éjjel 2-3x ki kellett vennem, és meg-meg ébredt, mikor visszaraktam, így magammellé raktam. Azóta velünk alszik :)
58. mrsa4
2009. aug. 23. 14:04

éjjel az ágyikójában rakom le, alszik vagy három órát ott, ha szerencsém van, és ha még nagyobb, akkor vissza tudom rakni cici után is. de ált. nem sikerül, és rajtam alszik.


én sem tudnám hallgatni, hogy sír.

ha éhes, hagyjom enni. van hogy éjjel háromszor is eszünk.

57. marcsix (válaszként erre: 56. - Mrsa4)
2009. aug. 23. 13:46
Ezen mostmár én is gondolkodom. Már alig várom. Lehet, hogy mi rontottuk el, hogy éjjel is adtunk neki cicit, vagy inni, és igy megszokta. Sokan igy gondolják. Én viszont nem tudnám végighallgatni, hogy sír, és ne adjak neki semmit. a pici melletted alszik?
56. mrsa4 (válaszként erre: 55. - Marcsix)
2009. aug. 23. 12:50

Igen, én is így érzem.


Egy kérdés motoszkál csak bennem:


Mikor fogok végigaludni egy éjszakát ??? :)))

55. marcsix (válaszként erre: 54. - Mrsa4)
2009. aug. 22. 16:59
:) Nem tartom valószínűnek,hogy elmulik. MIndig jön valami uj, ami miatt még jobban kell figyelni. :)Először azt várjuk, hogy felüljön, aztán meg hogy másszon, mikor mászik, akkor meg, uristen, mindent összekell szedni, nehogy valamit bekapjon véletlen, akkor azt mondjuk, hogy inkább elindulna. Na akkor elindul, és akkor már a polcról is pakolhatunk. Utána meg még nagyobb lesz és állandóan hív mindenhová. Valamivel könnyebb valamivel viszont nehezebb.BÁr most én is ugy érzem, hogy könnyebb a 3,5 éves fiammal mint a 7 hós lányommal :)
54. mrsa4
2009. aug. 22. 16:42

ez az állapot múlik el, hogy könnyebb lesz a gyerekkel... hát, én nem tudom! :))


egyébként szülők írták, és különböző fórumokon olvastam.

53. marcsix (válaszként erre: 52. - Mrsa4)
2009. aug. 22. 15:07
hol olvastad ezt, és mire?
52. mrsa4
2009. aug. 22. 10:32
azt olvasom mindenhol, hogy kitartás, 3 hónap, és minden elmúlik...
51. mrsa4 (válaszként erre: 50. - Marcsix)
2009. aug. 22. 10:31

naon helyes. :))))

Igyekszem én is aludni, amikor a prüntyő is, de én kész vagyok ezektől az egy-egy órás ébren alvásoktól.

50. marcsix (válaszként erre: 49. - Mrsa4)
2009. aug. 21. 18:44
Semmibaj, próbálom tartani a lelket a fórumba :)):D
49. mrsa4
2009. aug. 21. 17:35
Hjaj, csajok, bocs, hogy csak kicsit vagyok, de a picikém állandó felügyeletet igényel... szépen lassan megszokom, de jelenleg kikészít... :))
2009. aug. 21. 17:16
Most néztem a térképen hogy a piacnál laksz :)
2009. aug. 21. 17:07
Niki nagyon helyes nagylányod van. Mennyi idős?
2009. aug. 21. 17:07
Tök jó, hogy kb egyidősek a babáink. Valószínű egyszerre kezdik majd az ovit is. Niki merre felé laksz? Akár össze is futhatunk majd egy egy séta erejéig.
45. mrsa4
2009. aug. 20. 13:37
volt, orvos is és szülésznő is.
44. Niki1
2009. aug. 20. 12:36

Én a Sote II. klinikán szültem. Volt fogadott orvosotok és szülésznő? Az I. klinikáról nem sok jót hallottam.

A Kútvölygibe szült az egyik barátunk felesége is.

43. marcsix (válaszként erre: 41. - Niki1)
2009. aug. 20. 09:46
baross utcaiba. Sote . Mi nem tervezünk már 3.-at. Bőven elég ez a két kisördög :)
42. mrsa4 (válaszként erre: 39. - Niki1)
2009. aug. 20. 09:34
kútvölgyi, csak + dolgokat mondhatok... :)
41. Niki1 (válaszként erre: 40. - Marcsix)
2009. aug. 20. 09:17
Nem baj majd a harmadik. Az is jó hogy nem kellett varratot szedni.Az első kettőnéél engem is vágtak. Igaz az 16 és 13 éve volt. azóta már sokat fejlődött minden. De ez nagyban a szülésznőn múlik. Hol szültél?
40. marcsix (válaszként erre: 39. - Niki1)
2009. aug. 20. 08:30
de jó neked. Nekem meg felszívódó varratot használt. Igy nem kellett kiszedni. :) De sajnos most is vágni kellett. :(Nem baj.
39. Niki1 (válaszként erre: 38. - Mrsa4)
2009. aug. 19. 20:46

Pihenj sokat. Szerencsére én nem tudom milyen a császár, mindhárom gyerekemet simán szültem. Képzeld most olyan ügyi volt a szülésznőm, hogy egy db varratom sem volt, gátvédelemmel sikerült szülnöm.

Te melyik kórházban szültél?

38. mrsa4
2009. aug. 19. 20:14
csajok, elolvasgattalak benneteket, de megyek, megnézem a prücsköt, és megyek pancsizni, a seb már nem fáj, csak szerintem a sok szoptatás közbeni üléstől nehezebben fog gyógyulni, úgy érzem.
37. Niki1 (válaszként erre: 36. - Marcsix)
2009. aug. 19. 15:53
Ákos cumizik, igaz napközben ha játszik akkor elfelejtkezik róla, sokszor csak akkor keresi amikor nyűgös, fáradt. Éjszaka is megtalálja a kiságyban így nem kell felkelni hozzá, félálomban matat és alszik tovább. este 9-tól reggel 7-8-ig, de a héten egyszer 1/2 9-kor, a másik nap meg 1/2 10-kor kelt. Tiszta rosszul voltam mi van vele, de a légzésfigyelő villogott rendesen. Amúgy napközben általában kétszer alszik. Reggeli után 1 órával már aálmos akkor 1-1,5 órát alszik meg ebéd után 2-3 órát. Szerencsére jó alvókája van.
36. marcsix (válaszként erre: 34. - Niki1)
2009. aug. 19. 15:36
Alexandra is inkább még tejcsis. Épp az imént írtam, hogy nem sok bébiételt eszik. Örülök, ha együveg egy nap elfogy. 2-3x-ra.Krisz nálunk is sárga volt. Ő is nagyon aluszékony volt eleinte. Több hónapig napközben rengeteget aludt. evett és vissza is aludt. Alexandra meg az elejétől az egész éjszakát átaludta. Utána viszont 3-4 hónapos kora óta kel általáb 2x. van hogy kevesebb. A kislányom nem iszik sem cumisüvegből, sem pohárból. Most szoktatom a csőrös pohárra. Nem is játszócumizott, pedig a korházba is vittem magammal. Akkor megvolt a napi teendőd, a fejés. De annál jobb, hogy anyatejet kap nem is létezi, ugyhogy tényleg megérte.
35. marcsix (válaszként erre: 33. - Mrsa4)
2009. aug. 19. 15:33
hűű, én is majdnem császáros lettem nekem nagyon sokáig volt a gerincemre merőleges fekvése, azaz teljesen keresztbe feküdt. :)Én szedtem akkor homeopátiás szert, állítólag attól befordul fejre. Hát nekem bejött, hogy attól vagy sem nem tudom. Már nálunk nincs sűrű alvás. Bár a 7 hónapra azért nem biztos hogy annyit kéne aludniuk. :)Szóval állandóan jön megy, mászik, feláll a kiságyba, szóval megnem áll egy pillanatra sem. Épp most voltun méretni. nem sokat hízott 6,5 kg pont. Lehet hosszáranőtt megint. Multkor is 3cm-t nőtt, és alig hízott. Sebaj, van olyan kis sonkája. :)Próbálj minél többet pihenni. GOndolom, hogy fáj még a seb. Én eleinte lefeküdtem aludni a két gyerekkel. Délben mindig együtt alszanak. Aztán ha ugy van, akkor én is lepihenek. Mert ha nem sikerült, akkor egész nap talpon vagyok. Szóval hál istennek a kislány is hozzászokott hogy délben alszunk, Kriszt meg alapban már igy szokattam, igy sikerült megoldani. Bár Krisz nem mindig akar aludni- már-. Szeptemberben ovi, de nem lesz ott alvó. Igy ha hazahozom, akkor rakom le aludni. Ott ugyis elfárad. Szabadkai utiba fog járni, ami tőlünk 100m-re van.
34. Niki1 (válaszként erre: 24. - Mrsa4)
2009. aug. 19. 14:28
Akkor nem fájt annyira. De nálam Ákos kicsit sárga volt, ezért aluszékonx hiába ébresztettem fel elaludt szopás közben. Ha meg éhes volt később csak üvöltött ha nem jött rendesen a tej. hiába fejtem kezdtem elapadni. Mivel cumisüvegből pótoltam így később már nem akart szopni. Utána vettem elektromos fejőt, és onnatól kezdve fejtem és üvegből ivott, nem volt egyszerű eleinte 1-1,5 óránként fejtem, hogy visszajöjjön a tejem rendesen. Így 7 hóig anyatejet kapott, kicsit időigényes volt, de megérte.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook