Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sziasztok, van köztetek pszichiáter? fórum

Sziasztok, van köztetek pszichiáter? (beszélgetős fórum)


2012. jún. 27. 23:50

Köszönöm a válaszod:)


Nem rossz ötlet amit írtál, csak elkezdeni nehéz, de hátha segít, rengeteg cukrot, csokit, nutellát, kekszet, sütiket eszem, ez lehet nem tesz jót, ezekről kellene lemondanom:)

5. lyzu* (válaszként erre: 1. - Liviaa)
2012. jún. 27. 22:10

szerbusz.

Én Óbudára jártam orvoshoz,a piac mellett volt.Sokat segített a gyógyszer,de nem akartam hozzászokni.Sokszor aluszékony és feledékeny voltam tőle.Le tettem a gyógyszert és bele kezdtem egy diétába.Semminemű állati dolgot,cukrot,sima lisztet,gyümölcsöt nem ettem,zsiradéknak is csak az olíva olajat használtam,de minimálisat.Igazából csak zöldségen éltem 5 hónapig.Az első 2 hét borzalmas volt,sokkal rosszabb mint előtte ,mivel a méreganyag távozott belőlem. Utána egyre jobban és jobban lettem.Tele voltam életerővel 2 hónap után,és nagyon jó kedvem lett.nyoma se volt a pánikbetegségemnek és az élet elutasításának.Gondolataim elmozdultak pozitív irányba.Igazából a mai napig nem tudom,hogy tényleg a diéta segített-e vagy a hitem,hogy segíteni fog rajtam ha minimum 3 hónapig diétázok.Csak az elején kell kitartás a diétához, utána teljesen rááll a szervezet és nem kíván mást.Annyira súlyos beteg voltam,hogy nem akartam, és nem is mozdultam ki otthonról. Most már lepke hálóval kell elkapni engem annyira intenzív lettem.Nem mondom,hogy ne menj orvoshoz de a kettőt lehetne kombinálni.Most megyek aludni jó éjszakát.

2012. jún. 27. 12:40
Magán pszichológushoz járok vidéken. Húzós nagyon, de megéri hosszútávon. Ha ki tudod szorítani a költségvetésből akkor inkább ez, mint az agorafóbia mert beszűkül az élettér és jöhet még hozzá pár egyéb nyavalya is.
2012. jún. 27. 12:34

Köszönöm a választ:)

Hova jártál? Kerestem a neten, de nagyon drága

2. Csiby (válaszként erre: 1. - Liviaa)
2012. jún. 27. 12:25

Szia!


Nem vagyok pszichiáter előre leszögezem. Viszont volt agorafóbiám, pánikbetegségem, több szociális fóbiám meg mindenféle egyéb gondom. Rajtam határozottan segített. Én a szorongásaimra csak rövid ideig szedtem bogyót, utána semmit.

2012. jún. 27. 12:16
A kognitiv viselkedés terápia érdekelne, hogyan működik, segíthet rajtam, ha agorafóbiám van, és gyógyszert nem szeretnék szedni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook