Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuális "játékszerek" fórum

Szexuális "játékszerek" (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
55. Donyta (válaszként erre: 53. - Hela123)
2007. dec. 14. 12:06
Itt nem vagyok az! De tudok kissé az is lenni! Ezt csak azért írtam, mert ez még nálam nem tartozna bele a perverzitásba!
54. Livia38 (válaszként erre: 33. - Prügi)
2007. dec. 14. 11:39

Szia

Mért csinálunk a bolhából elefántot? A Te véleményed az enyém vagy a többiekké, mindenki mondja a maga elképzelését ezzel kapcsolatosan és kész. Mi van ezen mit rosszul félreérteni. Te nem utasitottál ki senkit az igaz de minden egyes válaszodban ott áll" nem kötelezö ide irni" ez nálam annyit jelent nem kötelezö idejönni. De biztos szerited ezt már megint rosszul láttom.

Mért lenne nekem bajom veled, csak azért mert nem egy a véleményünk - nem vagy egy kicsit "paranoidás"? - Vagy magadból idulsz ki? Te vagy az akinek baja van velem, mert nem ugy nyilatkoztam az oldalon ahogy a Te elvárásaidnak megfelet.

Ha azt irtad volna, hogy oké ez a te véleményed és nem vagyunk egyformák, - mert nem is vagyunk.

Akkor ez a téma rég lezárult volna, mert nem vagyok olyan ember, aki annak ellenére, tovább irogatok és piszkálodok másokkal.

Üdv: Livia : )

53. Hela123 (válaszként erre: 51. - Donyta)
2007. dec. 14. 11:38

Ez tetszik "nem vagyok perverz, de kiváncsi az igen".

Tudod mi a különbség az erotikus és a perverz között?

Hát az erotikus az egy toll, a perverz az egész csirke. :-)))

Most egy vibris, vizálló (gumi)kacsát szeretnék (eltekintve a tollas hasonlattól ;-)))...

52. sparkler (válaszként erre: 42. - Hela123)
2007. dec. 14. 11:36
Szerintem a legtöbbünknek van már némi tapasztalata a"humoros játékszerekkel" kapcsolatosan. De akinek még nincs, annak javaslom próbálja ki!
51. Donyta
2007. dec. 14. 11:34
Én nagyon szeretném kipróbálni a beöltözős Domaint. Még sosem volt részem benne, de kiváncsi lennék rá milyen is lehet. Egy nagyon egyszerű játékban is benne lennék, pl. a bilincselést is. Nem vagyok perverz, de kiváncsi az igen. A vibris játékok már ha nem uncsik, de ismertek...
50. Hela123 (válaszként erre: 48. - Prügi)
2007. dec. 14. 11:21
Akkor dobjuk fel a kérdést: ki, mire kíváncsi? :-)
49. Hela123 (válaszként erre: 47. - Spinneli)
2007. dec. 14. 11:20

"REMÈLHETÖLEG"

hahahahhhhhaha :-DDDDDDDD

48. Prügi
2007. dec. 14. 11:19

Örülök csajok, hogy itt vagytok! :)

Egyetértek az írásaitokkal: mindenki azt és úgy, ahogy neki/nekik jó, és abból gond nem lehet. A kíváncsiság azért szerintem is mindenkiben ott lappang. :)

2007. dec. 14. 11:15
itt főleg a középkorú korosztály van, akik remélhetőleg már túlvannak pár szexuális együttléten, tehát sztem semmi gáz ezzel a topikkal, sőt....
2007. dec. 14. 11:10

Szerintem ez a topik is hasonló célzattal jött létre, mert a téma adott, a "játékszerek" - ergó, ki mit, miért, stb...

A játek maga is jó fogalom, a mi görcsös-stresszes világunkban kellenek olyan pillanatok, mikor önfeledten játszani tudunk, vagy egymással, vagy játékszerekkel, a lényeg úgyis azon van, hogy jó legyen.

Szerintem (hangsúlyozom, ez magánvélemény), sok fursztrált, fszült nönek/férfinak sokat segítene, ha legalább akkor elengedné magát, amikor csakcsupán az élvezetröl kell, hogy szóljon minden, és semmi egyébröl...

Viszont sajnos sokan nem is mernek ebbe belegondolni, hogy ez egy fajta problémamegoldás is lehet annál, akinek szüksége van rá (persze, kizárólag, ha az érdeklödés megvan - ha valmitöl idegenkedik az ember, és nem akarja, az más, csak szerintem sokan magát a kíváncsiságot, a vágyat folytják el magukban, mondván minek, nem illik, vagy "jókislányok"), nem mernek egy boltba betérni - pedig szerintem minimális az olyan emberek száma, akik nem kíváncsiak, attól, hogy megnézed, látod, attól csak jobban érzed, tudod, hogy érdekel-e, kipróbálnás-e.

Hát, én sem vagyok prüd, mégis vannak azért dolgok, amikre már határozottan nem vágyom, de nem bánom, hogy tudom, láttam, hogy ilyen is van.

45. Donyta (válaszként erre: 44. - Hela123)
2007. dec. 14. 10:53
Na én nem tartozom a prűdek és az álszentek közé cseppet sem! Tőlem mehetne, ha nem ütközne semmi Hoxa-ellenes dologba! Nem tudom, talán meg kéne kérdezni, hogy mehetne e egy ilyen topick is!! Nagyja létszám, adatlapról nem tudni ki kicsioda. Csak lemernék irni a tapasztalataikat??!!!
44. Hela123 (válaszként erre: 43. - Donyta)
2007. dec. 14. 10:50

szerintem, és a tapasztalataim alapján sokkal többen használják ezeket a játékszereket, mint ahányan nyíltan felvállalják...

Csak az ál-prüdséget nem értem soha...

A topikon még gondolkodom, nem lennék jó házigazda, mert csak rapszódikusan járok itt...

43. Donyta (válaszként erre: 42. - Hela123)
2007. dec. 14. 10:42
Szerintem találd ki az új topickcímet és nyugodtan kezdj bele. Talán nem leszünk egyedűl benne!!! Szerintem többen is vesszük a fáradtságot, az újítások terén, játékszerekként, vagy pótszerként is!
42. Hela123 (válaszként erre: 41. - Donyta)
2007. dec. 14. 10:40

Köszönöm :-)

Tudom, hogy nem lehet itt reklámozni, de úgy megosztanék veletek valami humoros játékszert... A neten láttam, és jókat kuncogtam rajta...

41. Donyta (válaszként erre: 39. - Hela123)
2007. dec. 14. 10:38
Ezt nagyon aranyosan írtad le!!!
40. Donyta
2007. dec. 14. 10:37
Mer az megvan, csak a kocsonya kell hozzá!!!
2007. dec. 14. 10:30

Sziasztok, nálunk tüz is van, meg játékszerek is :-) egyik sem ellentéte a másiknak, játékszerek nélkül is tökéletesen müködünk, de néha jó játszani máshogy is.


A gyüjtemény egyre nö, pont ma tervezek elnézni a kedvenc szex-shopomba, mert láttam vmit Párizsban, amit nagyon szeretnék, de ott sajnáltam volna beszerezni. Ès jól is tettem, mert vettem kint egy új irtó vad cuccost, és mint kiderült, nem jó, és most nem tudom visszavinni... Amúgy ez valóban játék, van, hogy hónapokig semmi sem kerül elö (de azért mozog az ágy enélkül is...), van, hogy rövid idön belül többször megyek beszerzökörútra, és persze fel is kell avatni mindent :-)!

38. ea9c78b99a (válaszként erre: 29. - Livia38)
2007. dec. 14. 10:19
egyetértek
2007. dec. 14. 10:14
mint egyszer valakinek mondtam, hogy az "én kocsonyámhoz nem kell citrom "
36. Donyta
2007. dec. 14. 09:58
Nem annyira rossz azokkal sem játszadozni...
35. 175c71a378 (válaszként erre: 31. - LoLiNa)
2007. dec. 14. 09:53
én szeretem azokat a műanyagokat :)))
34. Prügi (válaszként erre: 27. - Badonyimariaeva)
2007. dec. 14. 08:50

Szia!


Nem haragudtam meg :). Érdekel a véleményetek, ezért hoztam létre a topicot.

Biztosan neked is igazad van, habár én úgy vagyok azzal, amit leírtál, hogy ha már elmúlik a szerelem, és a párom önmagában sem tud már tűzbe hozni, ott már annál sokkal nagyobb a baj, mint hogy "játészerekkel" tudjuk azt orvosolni. Szerintetek?

33. Prügi (válaszként erre: 29. - Livia38)
2007. dec. 14. 08:44

Szia!


Szerintem rosszul látod a dolgokat. Én innen senkit nem utasítottam ki, ugyanis nincs jogom hozzá. A másik, amit nem jól látsz: érdekelnek az "ellen"vélemények is, mindenkivel szívesen váltok eszmecserét. Itt van pl. badonyimariaeva, ő is más nézőpontot vall, mint én, mégis kíváncsi vagyok arra, hogy ő hogyan látja ezt a dolgot. De veled kapcsolatban én úgy érzem, hogy nem a témával kapcsolatban jöttél véleményt nyilvánítani, hanem konkrétan az én személyemmel van gondod (szólj, ha tévedek). Úgy érzem, hogy folyton belém akarsz kötni, piszkálódni próbálsz (mindezt arc nélkül teszed). Elhiszem, hogy nem vagyok neked szimpatikus, szíved joga. De hogy abban leld örömöd, hogy ezt így nyilvánítsd ki, nem tartom túl szimmpatikusnak. Mindenesetre annak örülök, hogy sikerült azzal a te kedvedben is járnom, hogy itt ki tudd élni magad. :)

2007. dec. 14. 08:16
minden ami belefér,és izgat mind kettőnket....
31. LoLiNa
2007. dec. 14. 06:08
rajtunk megtalálható minden "játékszer" ami nekünk kell, nem kellenek a műanyagok :)))
2007. dec. 13. 21:50
Ha nincs ló jó a szamár is, de van ló, a szamár szóba se jöhet. :P Remélem érhető! :$
29. Livia38 (válaszként erre: 20. - Prügi)
2007. dec. 13. 21:48

Nézzd Pürgli, Te vagy itt a házigazda, mivel Te inditottad ezt az oldalt. Akkor meg tanulj meg házigazda modjára viselkedni és aki az oldalodra jön szeretettel fogadni, függetlenül attól, hogy mi az illetö véleménye. Nem vagyunk egyformák és szerintem egy topikban lehet több féle nézetet kinyilvánitani,és nem csak mindig helyeselni. Szerinten egy topik akkor jó, ha ott mindenki öszintén beszélhet a többiekkel. Èn nem piszkálok senkit ez csak az én véleményem, nem gyözöm hangsulyozni. Mi rosszat mondtam én szerinted azzal, hogy nem teregetem ki a sexuális életem. Ez igy még mindig öszintébb volt a részemröl mint tovább állni. Ha jó házigazda akarsz lenni akkor meg kell tanulnod az emberekkel bánni és nem egyböl megsértödni és a vendéged elküldeni az oldalról, ha ellent mernek mondani Neked.

De ez még mindig csak az én véleményem.


Üdv: Livia : )

28. 175c71a378 (válaszként erre: 24. - 298dc77b34)
2007. dec. 13. 21:48

Nem biztos, lehet valakinek belefér.

A szerelem elmúlt... de összetartozik a pár..

27. badonyimariaeva (válaszként erre: 23. - Prügi)
2007. dec. 13. 21:43

Tudod a szerelem előbb,utóbb el fog múlni,a fantázia is kimerül.Egymás testében már nem annyira látjuk a tűzet és ilyenkor jól jöhetnek a "játékszerek".

Külömben nem butaság ez a fórum,sokat tanulhatnak ebből azok a nők akik nem tudják élvezni a szexet.

(Ez nem rám vonatkozik)!

Neharagudj,nem akartalak én megbántani téged,de azonnal megnéztem az adatlapodat autómatikusan. Olyan fiatalnak találtalak a téma idításához,de tök jó!

26. Prügi (válaszként erre: 24. - 298dc77b34)
2007. dec. 13. 19:26
Szívemből szóltál :)
1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook