Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuális "játékszerek" fórum

Szexuális "játékszerek" (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
25. Prügi (válaszként erre: 24. - 298dc77b34)
2007. dec. 13. 19:24
Én nem érzem magam ilyen téren "aberráltnak", rengeteg dolog van, amit nem tennék meg, és nem hagynám magammal megtenni. Az, hogy létrehoztam ezt a topicot nem az én szokásaim tükrözi, és ezt mondom azoknak, akik rögtön "letámadtak". Ha figyelmesen olvastatok volna, észrevettétek volna, hogy kérdést intéztem hozzátok, nem pedig magamról állítottam, hogy mi/én bármilyen "eszközt" használok. Csakis azok a dolgok foglalkoztatnak, amik a párom és az én kedvemre valók. Gondolok itt kicsit extrémebb fehérneműkre, vagy a már említett dobókockára. Szerintem ezek minden párkapcsolatban jelen vannak, de legalábbis a legtöbben használják (és élvezik) őket. De ha valakinek - közös érdeklődés - alapján ennél több is belefér, és ez mindkettejük örömforrása, akkor számomra az is teljesen elfogadható dolog. Egyébként ha hiszitek, ha nem, én elég gátlásosnak érzem magam, így nem biztos, hogy elég felszabadultan érezném magam egy nagyon extrém helyzetben...
2007. dec. 13. 17:59

bármi belefér, ami mind a kettő (hangsúlyozom: kettő)félnek jó. Ez a páron múlik.

A 3. fél, már nem egy pár. Szerintem ott már vmi hiba van.

23. Prügi (válaszként erre: 22. - Badonyimariaeva)
2007. dec. 13. 17:07

"ilyen idős koromban mindig találtunk ki valami izgalmasat..". Én ugyanezt teszem azzal, hogy pl. van egy dobókockánk, amin pózok vannak, és néha használjuk. Ez játék! És szerintem elég izgalmas is. Vagy szerinted ez korhoz kötött? Nem hinném, hogy meg lehet unni, ki lehet égni. Szerintem az fog kiégni fiatalon, akinek a kapcsolatával már nincs minden rendben. Amíg én szeretem a párom, és megad nekem mindent, addig nem fogok kiégni mellette, sem érzelmileg, sem pedig testileg. De mi jól működünk így együtt. Különben nem kell szadista dolgokra gondolni! Nem ostorokra és egyéb kínzóeszközökre gondoltam, amikor a véleményeteket kérdeztem, hanem a szó szoros értelmében "játékszerekre".

De különben érdekes, amit mondasz. Érdekelne a véleményed, hogy szerinted akkor ez mikortól "aktuális"?

2007. dec. 13. 16:13

Szia Prügi!

Neharagudj,de Te még annyira fiatal vagy ezekhez a játékszerekhez.Ilyen idős koromban mindig találtunk ki valami izgalmasat,ami tűzbe hozott minkettőnket.

Ha már most szexuális játékszerek kellenek,akkor később téged már semmi sem fog tűzbe hozni.

Vagy mégis?

Majd meglátjuk!

21. Donyta
2007. dec. 13. 14:40
Na rosszaságok, egy kicsit bele kéne mélyülni ebbe a dologba!!! Nagyon jó a jétékot bevinni és szórakozni egy kicsit a másik és a magunk kellemesebb élménygazdagító játékaiban. Bizony, sztem vagyunk jópáran akik nem idegenkednek a szexuális játékoktól, és az élvezeteket feldobó szerek használatától. Végül is ezért találták ki őket. Külföldön ez már teljesen bevett és megszokott formája a szexualításnak. A lényeg, hogy ne csak ábrándozzunk a vágyainkról, hanem meg is tudjuk azt valósítani kedvünkre. Persze ehhez két ember kell, és neki is kell, hogy tetszenek a különlegességnek tartott újítások. Nem szabad csak álmodozni és visszafognunk magunkat, beszélni kell róla, és cselekedni!! :P
20. Prügi (válaszként erre: 14. - Livia38)
2007. dec. 13. 14:27
Lehet, hogy nem érdekel sokakat a téma, de akiket mégis, azok bátran jöjjenek! Akit nem érdekel, nem ír, hiszen nem kötelező. Nem értem az olyan embereket, mint amilyen Te vagy, hogy ha valami nem tetszik nekik, akkor azt rögtön szóvá is teszik. Fáj neked, hogy van ez a topic? Vagy mi van veled? Miért kell piszkálódni?
19. Livia38 (válaszként erre: 17. - 27525d0da6)
2007. dec. 13. 14:26
De, nekem nincs mit itt keresnem, mert én egy ellenszegülö rosszaság vagyok! : )))
18. Livia38 (válaszként erre: 17. - 27525d0da6)
2007. dec. 13. 14:24
persze hogy nem : ))))
2007. dec. 13. 14:13
Remélem azért nem haragudtál meg!
16. Livia38 (válaszként erre: 15. - 27525d0da6)
2007. dec. 13. 14:08
oké
15. 27525d0da6 (válaszként erre: 11. - Livia38)
2007. dec. 13. 14:07
Mert senkinek nem kötelező írni.Én is csak olyan topicokban fejtem ki a véleményemet,amik érdekelnek,és amihez én is hozzá akarok szólni! Nem kell rögtön a másikat lehurrogni,ne olvasd,ha nem érdekel.
2007. dec. 13. 14:07
Igazad van én csak azok közzé tartozom, akit nem érdekel a dolog ugy, hogy a részleteket nyilvánosan is közzétegyem. Amugy Te is félreértettél. Èn le is irtam, amire gondoltam nem ugy mint azok, akik csak belenézztek és már mentek is tovább. A számlálodon látni fogod ugyis mennyi embert érdekel illetve nem.
13. Prügi (válaszként erre: 12. - Livia38)
2007. dec. 13. 13:49
A témát azért hoztam létre, hogy az írjon ide, akinek konkrétan erről van véleménye. Ha neked nincs, akkor meg miért kötsz bele? Egyszerűen nem kell írni, és kész. Ennyi a titok.
12. Livia38 (válaszként erre: 9. - Prügi)
2007. dec. 13. 13:45

Mindenki ugy érti, ahogy akarja, én igy értettem

Bocs

11. Livia38 (válaszként erre: 8. - 27525d0da6)
2007. dec. 13. 13:44
Mert mért nem???
10. Prügi (válaszként erre: 4. - 175c71a378)
2007. dec. 13. 13:44
:) Na a 3-an párban már tényleg túllép minden határt. De hangsúlyozom: ez csak az én véleményem. Szerintem a 3. fél jelenléte tönkreteszi az egésznek a lényegét: az intimitást. Persze, ha vkinek ez dobja fel a kapcsolatát, akkor miért ne, de én úgy érezném, ha nekünk csak így menne, akkor már vmi nem igazán működne a kapcsolatunkban. Kiakadnék, ha a Párom ilyen ötlettel állna elő. :) De a kreativitást szeretem ;).
9. Prügi (válaszként erre: 7. - Livia38)
2007. dec. 13. 13:40
Senkiből semmit sem akarok kihúzni, különben is, hogyan tudnék vkiből olyant "kihúzni", amit nem akar megosztani a többiekkel?! Erőszakkal?! Ez itt egy kötetlen "beszélgetés". Nem kötelező ide írni, én azokat kérdezem, akiknek van erről véleménye. De ha te ezt így fogod fel, akkor nagyon félreértetted ezt a dolgot.
2007. dec. 13. 13:38
Aki nem akar,az nem közöl semmit.De ezt nem kellett volna ide írnod!
7. Livia38 (válaszként erre: 1. - Prügi)
2007. dec. 13. 13:07

Te amugy most részleteket szeretnél belölünk kihuzni, mert ha igen, akkor tölem biztos nem.... és nem azért, mert prüd vagyok, hanem azért mert az már tulmegy nálam a jó izlés határán.

Ezek hálloszoba titkok, amiket nem egy topikon fogok közölni a halgatosággal.

Bocsi

2007. dec. 13. 12:51
Bátran kisérletezzetek és akkor megtudjátok mi jön be mi nem...
5. Donyta (válaszként erre: 3. - Prügi)
2007. dec. 13. 12:44
A határt mindig a résztvevők szabják meg. Nincsenek korláti határok, ameddig mindkét félnek megfelel. Ami az izlés határain belül jó, az mehet. Ha már nem tetszik ebben valamelyikőtöknek valami, akkor ott a határ.
4. 175c71a378 (válaszként erre: 3. - Prügi)
2007. dec. 13. 12:42

Mindenkinél van egy határ, valakinek kicsit lazább van kinek nem.

Én szeretem az ilyen "játékokat" feldobják az együttléteinket. Nálunk míg egy harmadik nem jön szóba a játékba addig minden belefér, elég nyitottak vagyunk. És úgy érzem egymásra is találtunk szexuálisan.


Aztán lehet tíz év múlva jön a harmadik is :D

2007. dec. 13. 12:25
Én pl. nem idegenkedem a dologtól, de van egy határ, amit nem lépnék át. Tulajdonképpen az érdekelne, hogy szerintetek hol van ez a határ, mi az, ami nektek még belefér, vagy ami már nem?
2. Donyta (válaszként erre: 1. - Prügi)
2007. dec. 13. 12:17
Ma már minden elfogadott a szexualításban, ami két embernek megfelel, és jó. Játéknak belefér, ha jól értem amire gondolsz. Feldobbja? Csak akkor ha valóban szívesen látott vendég az ágyban az ilyesmi.
2007. dec. 13. 11:50
Ti hogy álltok velük? Idegenkedtek tőlük, vagy hasznosnak tartjátok? Szerintetek feldobja az együttléteket?
1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook