Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexre tényleg könnyű egy pasit "felszedni"? fórum

Szexre tényleg könnyű egy pasit "felszedni"? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2017. nov. 25. 06:48

Fórumkérdésre válaszolva:


Igen, nagyon könnyû.

534. gribedli*** (válaszként erre: 530. - F.frezia)
2017. nov. 25. 06:45

Ez hülyeség. Mármint hogy egy nô, aki szeret beszélni róla, az csak azzal tudná kicsikarni a pasi érdeklôdését. Ugye nemcsak a férfiak gondolnak a szexre. Vagy egy nônek nem szabad? Vagy ha megtette, vessen keresztet és mondjon el egy miatyánkot?:PPP


A szex nem egy "szükséges rossz", amit oda KELL adni, de minél késôbb legyen mert különben lyaly. Csak azok a nôk gondolják ezt, akik nem élvezik a szexet, ezért csak eszközként használják, és tudnak is jó sokáig váratni egy pasit mert nekik maguknak sem hiányzik, lévén, hogy nem szeretik, nem élvezik. 


Más nôknek és férfiaknak a várakozás csak egy ideig gyönyörködtet, hiszen magukat is megfosztják az élvezettôl, ha sokat húzzák. Illetve ha olyan sokáig húzzák, azért el lehetne gondolkodni azon, hogy tényleg kívánják-e azt a partnert mert lehet, hogy mégsem.


Nemcsak hipokrita férfiak vannak. A hipokrita férfi nem meri bevallani, hogy mit akar, vagy elvárja, hogy a barátnô, feleség legyen visszafogott, jólnevelt, közben pedig folytonosan keresi a számára szexibb nôket (egészen a túlfûtöttig), chatelésre, szeretônek. Akivel felszabadultabb lehet ês ôszintébb. Vagy úgy istenigazából megdughatja, nem kell lekapcsolni a lámpát, stb.  Mert ugye ez egy fontos aspektusa, hogy otthon süket fülekre talâlna és nem lehet ôszinte. De kell neki a szexben más is, tehát keresni fogja. 


Ugyanis az emberek nem vâltoznak gombnyomásra egy kapcsolatban, szóval az a nô nem lesz vad az ágyban, akit ô úgy ismert meg, hogy egy nyuszika. De mivel nem beszélgettek eleget errôl talán kölcsönös szégyenlôsség, társadalmi beidegzôdêsek miatt, nem derült ki idôben. Ezek a dolgok felszínre törnek, de a másiknak lesz fájdalmasabb. 


Hálistennek nem minden férfi ilyen, vannak, akik vállalják magukat és értékelik egy nôben is, ha vállalja magát és ôszinte. Így nincs szakadék a két dolog között. 

2017. nov. 25. 05:23
nagyonis konnyu.
532. Érdekes73 (válaszként erre: 515. - F.frezia)
2017. nov. 24. 23:04
Nem is beszélni kell róla :)
531. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 527. - Kaszkadőr Májk83)
2017. nov. 24. 18:13
Ez egy egyenes válasz és mennyire igaz:)
530. f.frezia (válaszként erre: 528. - Gribedli***)
2017. nov. 24. 17:21

Magyarázkodni..? Eszembe se jut.

Randizni meg igenis ismerkedési időszakban szoktak az emberek. Egyébként meg csak programozni.

De pont te írtad, hogy az első randik egyikén a szex a téma. És elhiszem, hogy ez bejön a pasiknak.. van aki mással nem tud érdeklődést kicsikarni.

2017. nov. 24. 16:38
"Nem jelenti azt, hogy az elsô randin egybôl ezzel indítanék"= mármint szexxel, de azért eddigi életem során mindig tudtam, hogy elôbb utóbb az is lesz, ha nem is az elsô alkalommal. De ha valaki "kétes", nincs vonzódás na azzal puff, nem is randizok, nem ér nekem annyit az egész. Mert érzem, hogy nem, nem akarom közelebb engedni magamhoz és kész.
528. gribedli*** (válaszként erre: 525. - F.frezia)
2017. nov. 24. 16:34

Nem kell magyarázkodnod, hogy te mirôl szeretsz beszélni egy randin. Nyugi, azok is szeretik csinálni, akik beszélnek is róla. Csak mondom, hogy a többség beszélni szokott errôl is, illetve a férfiaknak is tetszik ez és a nôknek is, de pl a férfiak van, hogy ha az aktuális partnerrel nem jutnak dûlôre, hát megbeszélik mással. Beszélgetni a dolgokról is már az elôjáték része, hidd el, mert ezzel is felkorbácsolódik a képzeletük.


Ismétlem, akitôl nem akarok semmit, azzal nem is randizok, egyszerûen nemet mondok rá, én így vagyok vele. Nem jelenti azt, hogy az elsô randin egybôl ezzel indítanék, de nem futtatok velük felesleges köröket. És ebben biztos különbözünk, talán mert én sosem társkeresôzöm, ezért nekem nincs szükségem olyan randira, ahol "megismerem" a másikat. Mert akit nem ismerek eléggé ês nem tetszik, azzal nem randizok és kész. Csak akiben már megbízom és van kémia, azzal randizok. A többiek el sem jutnak odáig. Aki hozzám hasonlóan gondolkodik, az érti, hogy ez is egyfajta kizárólagosság, és értékeli, megtisztelve érzi magát.


És persze, biztos van, aki ismerkedésrr használja a randit, nekem az kábé a vakrandi kategória nálam, szóval csak egyszerûen nem. De mindenki azt csinál amit akar, ô dolga.

2017. nov. 24. 13:22
A legkönnyebb felszedni a kérdésre válaszolva:)
2017. nov. 24. 13:04

Én úgy gondolom, hogy olyannal randizom, akivel jól érzem magam, akivel repül az idő. Lehet tartalmasan beszélgetni vagy végigökörködni a napot és nevetni, esetleg tartalmasan tölteni a napot vagy csak leheveredni és nézni a felhőket, akivel vonzódunk egymáshoz és szexelünk is.

Ennyi, ez fér bele az ismerkedési fázisba..


Persze jó dolog, ha kiderül az elején, ha van vmi perverziója és szeret fojtogatni pl.. de én elképzelni se tudom, hogy beszéljek a szexről. Hihetetlenül zavarban lennék..

Nem beszélgetni kell róla, hanem csinálni :) és úgyis kiderül, hogy összepasszoltok-e olyan téren is vagy nem.

525. f.frezia (válaszként erre: 524. - Gribedli***)
2017. nov. 24. 12:56

Tisztában vagyok a randi fogalmával. Meg a baráti találkáéval is.

De soha nem beszélek a szexről, a vágyaimról, a szokásaimról. Se a barátomnak, se a randipartneremnek, akivel csak párszor randiztam.

Prűd vagyok? Lehet.. de ez nem tartozik senkire, csak rám és a TÁRSAMRA..

(Itt ugye minden más, arctalanul, névtelenül, ismeretlenül)


Még jó, h.mindenki más..

524. gribedli*** (válaszként erre: 515. - F.frezia)
2017. nov. 24. 07:48
Én meg nem randizok olyannal, akivel csak úgy tudnék randizni, hogy mindenféle másról beszélünk. Ne érezzem úgy mintha munkatársammal lennék. Illetve nekem az ilyen az nem randi. Aki eljutott eddig "kegyeimben" arra hogy randizok vele, azzal már ez is téma lesz. Futó ismerőssel meg nem randizok. Sem olyannal, akiről tudom, hogy semmi sem lesz köztünk. Máskülönben az csak baráti találka lenne, nem randi. Ezért inkább kevesebb randizás legyen, de csak az arra méltókkal. Ezt a férfiak is èrtékelik. De gondolom, mindenki maga szabályozza, hogy neki mit jelent a randi.
523. gribedli*** (válaszként erre: 514. - Töprengő)
2017. nov. 24. 07:40
Igen, az is lehet. Ha nincs szenvedély, nem kell erőltetni.
522. gribedli*** (válaszként erre: 520. - F.frezia)
2017. nov. 24. 07:39

Hogyan már? Akkor nem vesznek komolyan!:)


Bár ez is egy nagy tévhit.

521. gribedli*** (válaszként erre: 518. - 04424e865e)
2017. nov. 24. 07:38
:D
520. f.frezia (válaszként erre: 518. - 04424e865e)
2017. nov. 23. 21:31
Hát, az idejét se tudom mikor voltam első-harmadik-ötödik randin.. de ha választhatnék: naná! :)))
2017. nov. 23. 21:19
nám ;) :P
518. 04424e865e (válaszként erre: 515. - F.frezia)
2017. nov. 23. 20:20
Inkább csinálod? :))
517. f.frezia (válaszként erre: 516. - Sanyinak)
2017. nov. 23. 19:44
Így van :)
516. sanyinak (válaszként erre: 515. - F.frezia)
2017. nov. 23. 19:43
Csak itt? ;)
515. f.frezia (válaszként erre: 513. - Gribedli***)
2017. nov. 23. 19:30
Hát, én tuti nem beszélgetek a szexről. Se az első randin, se a harmadikon, de még az ötödiken sem.
514. töprengő (válaszként erre: 513. - Gribedli***)
2017. nov. 23. 19:12

" Na, annak van több nôje is egyszerre. "

Szerintem más baj van azzal a pasival.

Beszélgető partnernek tekinti a nőt.


Akárhogy csavarjuk a szavakat, biza ha műxik a kámia, szikrázik a levegő, ott lesz valami.

Felszedte a pasit. Egyébként " állitólag ", mindig a nő választ.

513. gribedli*** (válaszként erre: 511. - F.frezia)
2017. nov. 23. 18:21

Azért csak feljön a téma. Ên nem az ágyban szeretném megtudni, hogy a másik szeret fojtogatni vagy mittudomén.


De mondjuk szerintem ez a tyúk és elesek, akkor nem nêz kurvának címû balett a nôt magát is megfojtja az élvezettôl.


Aki nagyon utál szexelni, az minek csinálja? Ha meg szeret szexelni, akkor miért várna vele sokat? Meg ugye semmi garancia nincs arra, ha egy nô sokáig várat egy pasit, akkor nem lesz kukázva, ha a pasinak nem jön be.


Sôt, nekem nagyon gyanús az a férfi, aki randizik jó sokat, minden klappol, van vonzódás és milyen kis türelmes meg minden ugye, hogy hónapokig vár? Na, annak van több nôje is egyszerre. Mert így ki tudja várni.


Viszont ha 2 ember között van kémia, akkor alig várják, hogy egymást kényeztethessék, meg hajszolhassák az örömöket, ès igen, szexrôl is fognak nagyon hamar beszélni. Nemcsak akkor, amikor sor kerül rá.

2017. nov. 23. 10:29

Amúgy igen, simán komolyan tudok venni valakit, aki első alkalommal már szexet akar. Mondjuk nem első alkalom után, nem is a második után, de nem kizáró ok.

A férjemmel is laza kapcsolatnak indult. Pont egy problémás szakítás kellős közepén voltam, mikor megismerkedtünk. Ő alapból nem hitt a távkapcsolatokban, szóval úgy kezdtük, hogy semmi komoly.

És egyszer csak azt vettem észre, hogy folyamatosan jön és hív és órákat beszéltünk. Hamar kiderült, hogy ez minden, csak nem laza kapcsolat.. fél év után már együtt éltünk..

511. f.frezia (válaszként erre: 509. - Gribedli***)
2017. nov. 23. 10:22

Hát, ha szex előtt van pár randi, akkor se hiszem, hogy az a téma, h.ki mit szeret az ágyban. Ha van is valamelyik félnek perverziója, tuti nem fogja azzal kezdeni az ismerkedést, hogy figyelj már, én odáig vagyok attól ha csalánnal ütlegeljük egymást..

🤣🤣🤣

510. gribedli*** (válaszként erre: 505. - Oneman)
2017. nov. 23. 09:11
Igen, erről szól a topik. És igen, még mindig könnyű szexre felszedni egy pasit. Elég gáz lenne, ha már szexelni sem akarnának az emberek:DDD
509. gribedli*** (válaszként erre: 504. - F.frezia)
2017. nov. 23. 07:52

Te komolyan veszel egy férfit, aki az elsö alkalommal szexelni akar?


Egy nö azt gondolja erröl: fùj fùj, csak szexelni akar, nem érdekli a "lelkem"


Egy férfi meg azt gomdolja: hû, bejövök a csajnak, ha már elsö alkalommal is szexelni akar.


Hogy komolyan veszike-e? Szerintem ha valaki sokat vár az elsö alkalommal, akkor sem biztos, hogy komolyan veszik, mert ha nem jó vele az ágyban, teljesen mindegy, hogy meddig váratta a nö, kuka. Ha van kémia, akkor meg szintén mindegy a dátum.


Inkább azért êrdemes várni valamennyit, mert mindenki tudni akar valamit a másikról, ami öt jobban izgatja, vagy éppen olyat, ami miatt jobb, ha mégsem megy vele ágyba, ez pedig a felek öszinteségétöl is függ, koomunikációs készségétöl, és pár testi dologtól, hogy mennyi idö alatt derül ki az a dolog, amit éppen tudni akarunk, ami ahhoz kell, hogy eldöntsük, hogy igen, kell ez nekem, vagy nem, nem kell.

508. f.frezia (válaszként erre: 506. - Oneman)
2017. nov. 23. 05:43

Hát nem :)

Hozzáteszem, nem rontott ajtóstól a házba. Úgy találkoztunk, hogy csak megiszunk vmi üdítőt és beszélgetünk és ne várjon tőlem semmit, mert fogalmam sincs mi fér bele vagy nem..

Uh.taliztunk, elvitt a vidámparkba, végignevettük a napot, majd hazafele megcsókolt és az ágyban kötöttünk ki. És nem mellékesen hozzáteszem, a 2 előző hosszútávú komoly kapcsolatomban közel se élveztem annyira a szexet, mint vele. Pedig őket szerettem, a szexkapcsolatost meg nem.

507. f.frezia (válaszként erre: 505. - Oneman)
2017. nov. 23. 05:35

Igen, ez szex fórum..

Viszont abból indultam ki, hogy azok a nők, akik azt hangoztatják, hogy a szex nem megy érzelmek nélkül.. azok komoly kapcsolatot keresnek. Vagy azok, akik húzzák/halasztják a dolgot. Arra várnak, hogy a ffi részéről is kialakuljon vmi érzelem, ne csak 1 éjszaka legyen.. esetleg esélyt akarnak a folytatásra.

Szerintem.

506. oneman (válaszként erre: 503. - F.frezia)
2017. nov. 22. 22:40
Akkor ezek szerint a szexkapcsolat sem mindig valami irtó rossz dolog.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook