Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexből lehet szerelem? fórum

Szexből lehet szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2014. ápr. 25. 17:22
Oké, köszi.Új kérdés: hogy a fenében kell kiverni valakit a fejedből, és elfelejteni azt, akiért odavagy? :DD
75. 4510537174 (válaszként erre: 73. - Globus)
2014. ápr. 25. 09:58

Ha a nő el tudja kedvességgel, kisugárzásával, okosságával, más női praktikákkal elszédíteni.

Nem könnyű feladat.

Okos férfit csak szex-xel nem lehet elkábítani.

2014. ápr. 25. 09:50
Hmm
73. globus (válaszként erre: 72. - 4510537174)
2014. ápr. 25. 09:46
Mitől esik szerelembe a férfi?
2014. ápr. 25. 09:45

Legfeljebb a nő részéről lehet, ha a férfi eltalálja mit kell még tennie.


A férfi egy jó szex után sem esik szerelembe.

2014. ápr. 25. 06:58
nem valoszinu.
70. 4510537174 (válaszként erre: 69. - Billamka)
2014. ápr. 23. 14:24

Kizárt dolog.

Fordítva müködik csak.


Azt mondják a férfiakat könnyű ahasukon keresztül megfogni. Mármint jó kajával.

Akit igy fognak meg a nők, egy idő múlva egy hájs disznót kapnak.

2014. ápr. 22. 23:12
Épp az a gond, hogy nem "egyáltalán rám se hederít", hanem valamikor nagyon sokat beszélünk, valamikor meg napokig nem. Ha együtt vagyunk az csodás, jó vele, és azt hiszem ő is jól érzi magát velem. Sosem tudtam a pasikon kiigazodni, és nem is igazán értem, hogy most "mi van velünk". Nem vagyok kétségbeesett, csak bizonytalan :)
2014. ápr. 22. 11:27
cask nagyon ritkan.
2014. ápr. 21. 20:29
ha rád sem hederít, mint írod, akkor ne éld bele magad. és úgy tűnik, azért kapaszkodsz belé, h ne légy egyedül a szakításod után. mitől vagy így kétségbe esve? mert, h nem az új srác az oka, az szent.
66. d1e807c461 (válaszként erre: 65. - Billamka)
2014. ápr. 21. 20:15
ha 2 hónap alatt hetekig rád sem hederít, mégis mennyi időt töltöttetek együtt?
2014. ápr. 21. 17:56

Sziasztok. Az én sztorim is hasonló.

2 hónapja találkozgatok egy fiúval. Eleinte egy "csak szex, más semmi" kapcsolatnak indult, de én bolond rettenetesen belezúgtam a srácba...:) Nem igazán tudom, hogy ő mit gondol erről a dologról. Valamikor nagyon kedves, figyelmes és gondoskodó velem, máskor napokig, hetekig rám se hederít. Mikor elkezdtük ezt az egészet, nekem volt egy borzalmas kapcsolatom, amiből végül sikerült kiszállnom. Mióta megtudta, hogy szingli vagyok, még többet keresett, még többet beszélgettünk egymással. Többek között ezért is reménykedem, hogy lehet ebből rendes kapcsolat. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk, egy az érdeklődési körünk, a felfogásunk. Kérlek titeket segítsetek, szerintetek lehet ebből valami?? Nagyon oda vagyok érte, sokkal többet jelent nekem, mint az előző kapcsolataim. Szükségem lenne konkrét véleményekre, mert ebbe a bizonytalanságba kezdek belebetegedni...nem találom önmagam, elvesztettem az önbecsülésem("ójajj, vajon miért nem kellek neki"-ezt biztos ti is ismeritek), felszedtem jópár kilót is...

Köszönök előre is mindent, és bocsi a kisregényért :)

2014. febr. 20. 02:47
Persze
2014. febr. 2. 07:17
mindenből lehet minden. de nem biztos, h lesz is.
2014. jan. 28. 20:27
Lehet!
2014. jan. 26. 15:13
lehet
60. Arty1
2012. máj. 15. 15:52

Szerintem lehet, de figyelni kell a jeleket.

Én voltam olyan nőkkel akikkel ténylegesen csak szex kapcsolat volt, de egy idő után elkezdtek érezni valamit.(ilyenkor gyorsan lelépünk) Azt hittem hogy velem baj van hogy nem tudom viszonozni, de szerencsére nemrég kiderült hogy nincs baj velem. Tényleg vártam hogy visszakapjam, és pár hónapja sikerült is, visszakaptam. Én éreztem, Ő nem.

59. e16fe97baf (válaszként erre: 51. - Ejjel)
2012. máj. 14. 17:51
ne tedd ezt magaddal!
2012. máj. 14. 17:48
aha
57. adfa0d8bdb (válaszként erre: 51. - Ejjel)
2010. aug. 26. 15:03

ÓÓÓ... mintha az én esetemet olvastam volna! Én is hasonlóképp vergődtem 2 évig, de jobb h kiszálltam!

Ez önkínzás!

2010. aug. 26. 14:58

Ha érdekel férfiként a véleményem, akkor határozottan NEM.


Ha egy pasi nem akar kötöttséget, annak oka van.

- barátnője van

- kiszemelt magának valakit, de vele (még) nem jött össze

- ... tényleg nem vágyik kötöttségre, de a szexet szereti.

2010. aug. 26. 14:12
érdekes a legtöbben értették...
2010. aug. 25. 19:45
Ez kb olyan kérdés mint ha az tenném fel hogy "kutyából lehet szalonna?"
2010. aug. 24. 16:55
Biztosan:)
2010. aug. 24. 16:54
szerintem igen, de szerelemből még nem biztos hogy lesz szex
51. ejjel
2010. aug. 24. 16:41

Sziasztok!

Én is hasonló cipőben járok. fél éve ismerkedtem meg egy sráccal. Sokat várt arra hogy találkozzunk, jelentkezett, aztán végre összejöttünk, és minden szépen indult. A szex hihetetlenül jó, de már a kapcsolat elején távol tartotta magát mindenféle érzelemi dologtól tudatosan (korábbi csalódásokra hivatkozva) Ebbe beleuntam, és 'szakítottam' vele azzal hogy ha nem tud többet nyújtani akkor inkább hagyjuk, mert nekem így nagyon fájdalmas.

Egy hónap múlva jelentkezett, hogy látni akar. Találkoztunk, és megint nagyon jól éreztük magunkat, majd megint eltűnt. Egy hónap telt el megint, és újra jelentkezett azzal, h mennyire jól érezte magát, szeretne látni, de kötöttségek nélkül. Magyarán csak szexet akar.

Nekem ez persze nagyon fájdalmas, de belementem ebbe a játékba, és üzenget nekem arról h milyen klassz légyottjaink vannak stb. Szóval élvezi a dolgot, ez nyilvánvaló, meg azt is h ilyen játékosan tud fenntartani velem kapcsolatot. Nincs kötöttség, nincs felelősségre vonás, és ez egy olyan pasinál aki irtózik a kötöttségektől pozitívnak számít.

A kérdés az h szerintetek mindezek után lehetséges-e az, hogy a pasi a sok együttlét hatására kialakítson érzelmi köteléket, és a végén mégis komolyabbra forduljanak a dolgok, csak úgy maguktól, nem erőltetve semmit, úgy hogy szinte észre sem vesszük csak azon kapjuk magunkat h összetartozunk?

Én szerelmes vagyok ebbe az emberbe, de nem akarok magammal sem kiszúrni.

Mi a véleményetek?

2010. ápr. 16. 15:06
Igen, bizton allithatom, hogy lehet szerelem. En a volegenyemmel egy kalandot kezdtunk csak annak idejen, jo volt a sex, elveztuk egymas tarsasagat. Nem arultunk zsakbamacskat, nem akartunk komoly kapcsolatot kezdeni, de mindkettonknek hianyzott a testi kapcsolat. Aztan par honap utan, valami elkezdodott, amit szerelemnek hivunk. Azota is egyutt vagyunk, ennek mar lassan 7 eve es nagyon jol mukodik minden.
2010. ápr. 16. 15:02
Lehet! Hiszen a szex, valamiféle vonzalmon alapul.. Hogy vágysz a másikra, érezni akarod, vele akarsz lenni.. Nah a szerelem meg itt kezdődik :))
2010. ápr. 16. 14:14
Nálam már előfordult...
2010. ápr. 16. 13:57
lehet:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook