Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexből lehet szerelem? fórum

Szexből lehet szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
106. Szabi74
2015. febr. 11. 07:05
Lehet,bizony!
2015. febr. 11. 04:47
nagyon keves az esely ra!
104. lilibe
2015. jan. 19. 09:30
Ha működik a kémia és még egy hullámhosszon vagytok, meg is értitek egymast akkor igen. Ha ezek nincsenek akkor továbbra is marad az a felállás,hogy ha nincs ló, jó a szamár is.
2015. jan. 19. 07:17
nem surun fordul elo.
102. globus
2015. jan. 19. 00:01
Szerelem nélküli szex, az mi?
101. mrsred
2015. jan. 18. 23:55
Persze! Egyik sem működik jól a másik nélkül hosszabb távon!
100. Andrea.S1990 (válaszként erre: 98. - NomNom)
2015. jan. 18. 22:44
jo pelda a férjem
2015. jan. 18. 22:44
De lehet ám.
98. NomNom
2015. jan. 18. 22:43
Persze!! :)
2015. jan. 18. 22:37
persze hogy igen
2015. jan. 15. 14:16
miazhogy?! :)))
95. Shanee
2015. jan. 15. 14:15
Lehet.
2015. jan. 15. 11:16
Szerintem ritkán... inkább az szokott előfordulni, hogy csak az egyik fél szeret bele a másikba és az viszont oltári kínszenvedéssel tud járni!
2015. jan. 15. 11:10
Igen:)
2015. jan. 15. 11:05
keves az eselye
2014. nov. 2. 17:36
Általában fordított a sorrend,de nincs kizárva.
2014. okt. 28. 16:37
Megeshet.
89. kriszta773 (válaszként erre: 88. - Cintike05)
2014. okt. 28. 16:02

csak azért gondolod, hogy bevált módszer, mert te akarod a pasit, ezért nem akarnád azt választani, hogy egyszerűen elhajtod, vagy döntésre kényszeríted, hátha többet nem keres :) pedig normál esetben egy férfi tudja, hogy akarja a másikat, szereti, vele akar lenni. nem hiszem, hogy tudnál bármi igazi okot mondani, ami megakadályozhatná őt abban, hogy veled legyen :)


ha valaki azt mondja, nem akar komoly kapcsolatot, csak szexet, az általában azt jelenti, hogy másokkal is randizgat, ezért nem akar elköteleződni, vagy még nem tudja, melyik csaj lesz a befutó, vagy azt, hogy ugyan nincs más, de nem is szereti az adott férfit/nőt annyira, hogy leragadjon nála. így legalább van jó szex, és van lehetőség mással is ismerkedni :)


ha ennyire odavagy érte, és ennyi idő után sem mersz egyenes választ kihúzni belőle, akkor ne erőltess döntést, élvezd ki, ami jó és kész, várd meg, hogyan alakul. de azért ne éld bele magad, mert könnyen lehet, hogy van más is a képben, hiába tagadja le


bár nekem nem kéne olyan pasi, aki ennyire nincs oda értem, és ilyen lekezelő dumákat nyom. simán elküldeném a francba, hogy szexelgessen mással, arra én is találok jobbat :)

88. cintike05 (válaszként erre: 87. - Kriszta773)
2014. okt. 28. 15:08
Maga sem tudja szerintem. Néha ugy érzem mivel mar jartunk is, hogy nem hiaba engem akar ujra, a jelek amiket ad, biztos vagyok abban, nem tudja mit akar. altalaban bevalt modszer ha nem keresi azember ilyen helyzetben a masikat, es ha az valamennyire is szereti majd megkeresi, ha nem akkor meg nem
87. kriszta773 (válaszként erre: 81. - Cintike05)
2014. okt. 28. 13:48
egyébként szerintem ez a srác mindenhogy viselkedik, de nem éretten :) lehet, nagyon is számít ezért, hogy fiatalabb nálad. féltékenykedik, kérdőre von, aztán azt mondja, akár négy pasival is lehetnél, kit érdekel. hisztizik, ha nem érsz rá szexre, háááááááát biztos vagy abban, hogy egy ilyen palit akarnál komoly kapcsolatra?
2014. okt. 28. 13:46
lehet
85. kriszta773 (válaszként erre: 84. - Cintike05)
2014. okt. 28. 13:45

csak azért szexelgetni egy pasival, mert hátha ő mégis idővel érezni fog valamit és akarni fog komoly kapcsolatot, elég hervasztó lenne, nem? :)


azt nem lehet tudni, idővel mivé alakul egy kapcsolat, de ha ti már megpróbáltátok többször is együtt, és mindig szétmentetek, talán nem kéne erőltetni. kivéve, ha neked is megfelelne a csak szex, és nem várnál többet, mert akkor így nem is érne csalódás

84. cintike05 (válaszként erre: 83. - Kriszta773)
2014. okt. 28. 13:16
értem, nem tudok hirtelen mit reagálni erre
83. kriszta773 (válaszként erre: 81. - Cintike05)
2014. okt. 28. 12:47

a helyedben nem taktikáznék. mondd meg neki őszintén, hogy te nem akarsz csak összevissza szexelni. gondolja át, mit akar, adj neki 2 hetet. ha kapcsolatot szeretne, keressen meg, próbáljátok meg újból, ha nem szeretne, menjen, dugogasson mást, biztos talál még olyat, akivel jó a szex :)


nem kell lealacsonyodni, és "türelmesnek" lenni, hogy ő a nagy szabadsága mellett húzogathasson téged, mikor éppen ráér, közben meg ki tudja, kikkel randizgat. jobb lenne, ha pár ilyen kusza hónap után egyszer csak eltűnne vagy bejelentené, hogy szerelmes másba?

2014. okt. 28. 09:55
Talàn:-)
2014. okt. 28. 09:47
Azt még hozzá akartam füzni, hogy tisztaban vagyok a türelem fogalmával, de már magam sem tudom mit gondoljak, azzal is tisztában vagyok, hogy egy fiu jobban leköti magát mint egy nö, es mas a gondolkodása. véleményem szerint mind ez nem korfüggö, mert volt 35eves baratom, bár öt nem szerettem, de ö komolytalanabb volt. A kerdes az lenne ezt a forduljon a kocka dolgot , hogy tudjam ujra elérni?ugy vagyok vele, a szavaknak nem mindig van jelentössege, hiabaközli velem hogy ne akar kapcsolatot, rajött nem kész még ra , de akkor miert mindig nállam köt ki, pedig mast is megkaphatna, miért érdekli vagyok e mással, stb. ás mikor visszakerdezek dacosan leteremt, hogy az sem érdekel ha 4gyel .....szol. Majd lehiggad. Rájöttem nem szabad felelössegre vonni, éreztetni kell vele a szabadság dolgot es nem eröltetni, vajon ez bevalik?:)Jah es sokszx elutasitottam, en nem ugrok mindig amikor ö akarja,kiakadva reagal, de uyg erzem ez sem bevattaktika 100 %ra
2014. okt. 28. 09:38
sziasztok, olvastam a blogokat, egy-ket helyzetben magamra ismertem, es kivancsi lenék egy két véleményre. Probalom röviden a helyzetem felvazolni. januarba szetköltöztünk férjemmel, valunk,az lezart nem szeretem. juniusban megismerkedtem egy fiuval aki 24 eves, 4 evvel fiatalabb, 2 honapot jartunk, tulzott feltekeny volt, en is még problemakkal teli, nem müködött, nem voltam eleg felkészült, szakitottam.tbbször is probalta helyre hozni, en is hibas voltam. Amikor meggondoltam magam, ö azt mondta ne eröltessük, ami nem megy. majd 3 het mulva megkeresett, de megint lezartuk, mert en szerinte eröltettem mind ezt, es neki idö kellett volna. Ugy erzem megszerettem, vagyis nehez ennyi nehezseg utan meghatarozni,de valamit érzek ami erös. Megbeszeltük, hogy csak szexre összejarunk, de olyan jeleket ad, amiket eddig nem. velem akar aludni, ölel fogja a kezem mielött elalszunk, viszont nem tudom hova tenni a dolgot. ez a 3. eset hoyg ujra megkeres, azt mondja nayaron jartunk 2 honapot, nemment, de velem a legjobb a sex es nem akar elvesziteni olyan teren. neha felelössegre von, miota külön vagyunk volta e massal, esküdjek meg, valamint rögtön nekem all miert van rajtam lila folt, lehet ferfi csinata, viszont mar nem hiv fel minden nap mint azelött.csak 4-5naponta, altalanos dolgok miatt. total nemtudok ezen eligazodni, indent bevetettem, büszke is vagyok de neha megtörk, sokx elutasitom, de néha ugy erzem nem huzom tovabb es bemegyek hozza. mindennek oka van ugy gondolom,miert nallam köt ki 3.ra is, erre az ö válasza hoygvelem nagyon jo a sex,neki nincs mas, ideje sem lenne. kerdem én, ebböl lehet még szerelem? 2 csalodas érte az éetbeem, 2komoly kapcsolat, es nem bizik bennem, tegnap bejelentette hogy rajött fiatal megegy kapcsolatra, nem érett, elvezni akarja az életet, azt hitte ne baj ha neha összejarunk. majd bejelentette ha ma rmeg les a jogsija autoval szeretne hozzam jönni, hat en mar nem ertem, pedig sok helyzeten átmentem, minden estre egy biztos, a volt ferjeelem ugyan igy lett annó szerelem, kijelentette, hogy nem szeret, nem akar kötöttseget es 8 ev. Hm A lényeg, a horoszkópja a fiunak skorpió, nagyon makacs. kerdem én bizzam az idöre, mert ne hiaba ballam köt ki mindig,vagy hagyjam?
2014. aug. 15. 09:01
egy pillantásból is.
2014. aug. 15. 08:38
Az egyik fél sztem többet érez mindig. Tehát lehet. Kérdés, hogy viszonzott e.
77. 4510537174 (válaszként erre: 76. - Billamka)
2014. ápr. 25. 17:49

Ezt csak az idő tudja meggyógyítani

Lehet, hogy mások a sablon választ mondanák : egy új szerelem

Ám, amig a másikra gondolsz nem müködik az új szerelem

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook