Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex és intelligencia fórum

Szex és intelligencia (beszélgetős fórum)


1 2
15. Egzotikum (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2011. márc. 25. 14:06

Nekem aztán semmi, valószínű soha nem fogok eggyel se szexelni :-)

Egyszeri mókára biztos jó valakinek a buta de kívánatos nő/férfi, csupán az ösztönök kiélésére, de kétlem hogy tartós szórakozást nyújtana.

2011. márc. 25. 14:05
Igen, de itt most a szex volt a kérdés. Mondjuk az igény, az tényleg nem IQ kérdés. Mindenki vágyik dolgokra. csak ahogy megvalósítja...ha eljut egyáltalán odáig..na ott azért már bejátszik az IQ nagyon is.. :-)
2011. márc. 25. 14:01

Lehet, hogy a favágó nem szeretkezik mondjuk pezsgővel és szamócával, attól még lehet gyöngéd.

A szex és szerelem fogalmát már külön is választanám...

A szex nem csupán szerelem, a szerelem nem csak szex.

12. andi6020 (válaszként erre: 8. - Egzotikum)
2011. márc. 25. 13:55
Mi bajod a favágókkal? :)
2011. márc. 25. 13:52
Az emberi test olyan, mint egy hangszer. Meg kell tanulni a másiknak rajta játszani. A többi már lélek és érzés.
10. diorissimo88 (válaszként erre: 7. - A14deb9047)
2011. márc. 25. 13:48
Ebben egyetértünk...:)
9. diorissimo88 (válaszként erre: 5. - 53dfddad18)
2011. márc. 25. 13:47

Sőt! Van érzelmi intelligencia is.

Szerintem nem biztos, hogy itt az IQ teszttel mért intelligenciára kellene gondolni.Inkább talán a "kultúráltságra".De előfordulhat, hogy tévedek....

Lehet valaki magas IQ-val is közönséges pl.

8. Egzotikum (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2011. márc. 25. 13:47
Én eddigi tapasztalataim alapján úgy vettem észre, hogy a szexben is az egymással (közel) azonos szellemi szinten lévők érzik igazán jól magukat. Másak az igények. Egy 80-as IQ-jú favágó nyilván nem képes minden részletre figyelni, kielégíteni az apró különleges igényeket. Nincs is rá igénye. Valószínű az őrületbe kergetné egy olyan nő, aki minden este új pózokkal traktálná.
2011. márc. 25. 13:38
A szexualitás mint ösztön adott. Az, hogy ezt hogy éli meg, milyen megszerzett információk birtokában van és alkalmazza is, már részben tanult intelligencia.
2011. márc. 25. 13:36

Én mint nő is hasonlóképpen tudok nyilatkozni. Számomra az intelligencia alapvetően fontos, egy-egy beszélgetés alkalmával sok minden kiderül számomra a partnert illetően. Ami persze úgy működik, hogy ha én kérdezek, akkor értelmesen tud rá válaszolni, és viszont.

Azt hiszem, a férfiak között is van olyan, aki nem csak nézelődni szeret, hanem gondolkodni is. :-)

2011. márc. 25. 13:33
És létezik szexuális intelligencia is.
4. d515254a8f (válaszként erre: 2. - Várhegyi Márton)
2011. márc. 25. 13:32
valószínűleg így lehet
2011. márc. 25. 13:32
hogy őszinte legyek sztem ez baromság, intelligencia nélkül is vágynak az emberek a másikra... Nem intelligencia kell hozzá hanem az hogy csak a másikra összpontosíts és akk nem lesz semmi gubanc
2. Várhegyi Márton (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2011. márc. 25. 13:31
Lehet, hogy a nem intelligens nők úgy viselkednek szex közben, ami neki nem tetszik. Tehát a közvetlen ok nem az intelligencia, hanem az inteligencia által vagy az által is meghatározott tulajdonság (vagy amiről ez a férfi azt gondolja, hogy az intelligenciával összefüggésben van), viselkedés.
2011. márc. 25. 13:27

Nem egy férfit hallottam már aki szerint a szexben is fontos az intelligencia, mert az "csak" úgy élvezhető. És, ha egy nő nem intelligens akkor anélkül vágy sincs. Utóbbi illetőnél arra gondoltam, hogy rossz tapasztalatai lehetnek és túl egyszerű nőkkel hozta össze őt a sors.

Mit gondoltok erről? Fiúk, lányok írjatok.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook