Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek van olyan ország, ahol a hölgyek hűségesebbek? fórum

Szerintetek van olyan ország, ahol a hölgyek hűségesebbek? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. dec. 1. 13:33
Nem a hűségükkel van a probléma. :)
41. true61
2014. dec. 1. 13:33
Szerintetek van olyan ország, ahol a férfiak hűségesebbek?-:)
2014. nov. 26. 03:26
tudtommal van/tobb orszagban eltem es meseltek az ottelo nok.../
39. 3ceaf21574 (válaszként erre: 1. - 8180667fb6)
2014. júl. 4. 15:12
Miért Magyarországon ennyire rossz lenne a helyzet?
38. Miss Sárika (válaszként erre: 1. - 8180667fb6)
2014. júl. 4. 14:56
Van!
37. vacsa (válaszként erre: 28. - 8180667fb6)
2014. júl. 4. 13:25

A fiam 19 éves lesz szeptemberben. Néz valóság show-t és egyéb ilyen vacakokat.

De nem ez számít, hanem azok az értékek amiket tőlünk kapott, amit itthon látott.

Helyes és okos gyerek, bármelyik csajt megkaphatná, ha erre hajtana. De ő két éve jár a barátnőjével.

Persze elmennek bulizni, ezért fiatalok :)

De nem csalja meg a lányt, azt mondja hogy ha úgy alakulna hogy más kerülne képbe akkor előbb szakítana.


Ja persze ahol a tévére van bízva hogy felnevelje a gyereket...

36. vacsa (válaszként erre: 20. - Gilingalang)
2014. júl. 4. 13:19
Nem kötelező így élni. Mindenki maga dönti el hogy mit szeretne, mi a fontossági sorrend. A lényeg csak annyi hogy az asszonyka és hites ura elképzelése is ugyanaz legyen.
35. michelle.r (válaszként erre: 30. - Gribedli***)
2014. júl. 4. 12:57
Igen, ez is igaz. Popper Péter egyenesen 8 évben húzza meg az értelmes együttlét határát :))
34. 993dda84ef (válaszként erre: 32. - Bnedora)
2014. júl. 4. 12:25

Nincs egyenjogúság. Szerintem a legjobb fokmérője ennek a sport. Amíg megkülönböztetünk női és férfi versenyeket, addig nincs miről beszélni. :D Vegyüljünk, a sportágakban ömlesztve induljon mindenki, és győzzön a jobb, na, azt már bátran lehet az egyenjogúság megnyilvánulásának tekinteni. Amíg a nők elfogadják a számukra megítélt, a „fogyatékosságukat” hirdető előnyöket, megkülönböztetéseket, mint mondjuk a kötelező női kvótákat a legkülönfélébb területeken, tehát elismerik, hogy segítség nélkül elképzelhetetlen boldogulniuk, addig igen ellentmondásos az egyenjogúság igénye.:D

Persze, előnyök, megkülönböztetett bánásmód, no meg egyenjogúság IS. :D Sokat akar a szarka...


Tudom, nem ez volt a kérdés, de ez engem nem szokott meghatni.:D

2014. júl. 4. 11:49
Muzulman orszagokban, mivel valasztasuk sincs.
32. bnedora (válaszként erre: 20. - Gilingalang)
2014. júl. 4. 11:34
Nemcsak manapság van pénzhajhászás, hanem régen és szerintem mindig is volt. Változott a világ, változott az erkölcs. Ma már a nőket nem szólják meg a hűtlenségért, így természetes, hogy ők is szabadabban hűtlenek. Egyenjogúság van:-)))
31. 408020f45e (válaszként erre: 1. - 8180667fb6)
2014. júl. 4. 11:25

A kérdésfeltevés szerintem nem helyes. Talán inkább úgy kellene kérdezni: Hol képesek az urak jobban megtartani a hölgyeket?

Ugyanis, alapból, ha egy hölgy elégedett és jól érzi magát egy kapcsolatban, akkor hűséges.


Tehát: hol van az az ország, ahol az urak 100%-ig mindent megtesznek a hölgyek hűségének megtartásáért?

Ha meg tudja mondani, akkor a kérdésére is megkapta a választ! :)

30. gribedli*** (válaszként erre: 8. - Michelle.r)
2014. júl. 4. 11:23

Igen, ezzel nagyon egyetertek. Elore kikotom, hogy en hiszek a hazassagban es ismerek sok hozzam hasonlo embert. De ugye regen az emberek meghaltak 40 evesen, ma meg 80 szoval sokkal tobb idot kellene tolteni egy adott emberrel hazassagban, erre nem vagyunk kodolva, ezert ritka a tenyleg hosszu hazassag. Nem mondom, hogy mindenki, aki 50 eve hazas, az azert az, mert csak a penz es gyerekek kotik ossze, de a gyakorlat azt mutatja, hogy igenis, sokan az anyagi biztonsag es a kozos gyerekek miatt maradnak husegesek, vagy hazasok, egy gazdagabb orszagban azert tobb a valas, mert nincs az a kenyszer, ami osszetartsa ezeket a nem szerelmen, szereteten alapulo hazassagokat.


Viszont a gazdagabb orszagokban a hazassag is kevesebb, mert eleve nem mennek bele, a szegenyebb orszagokban szinte mar azert hazasodnak ossze, hogy kozosen konnyebben fedezzek a koltsegeket, amik mindkettore vonatkoznak de megis ugye szinglikent tobbe kerul az elet.

29. d1e807c461 (válaszként erre: 28. - 8180667fb6)
2014. júl. 4. 11:15

az ötödikesekről beszélsz? nem tudhatod, milyenek lesznek, ha felnőnek. várd ki a végét.


24 éves vagyok, nem valóság show-kat és celebműsorokat nézek, szilikon cicit sem akarok, és Berki Krisztián típusú húgyagyú seggfejekre sem bukok. fogalmam sincs, milyen korosztályról meg divatról beszélsz. :)

2014. júl. 4. 11:06

mindenkinek igazat adok valamiben!

szerintem egy picit amúgy a média is hibás.

Most le fogtok hurrogni ...tudom, de nézzük csak meg a mai korosztályokat. Úgy nőnek fel,hogy különböző valóság show és celebműsor tömi a fejüket hamis Énképekkel ( ugye a ferde tükör pl : Éjjel -Nappal Budapest)

Én dolgoztam kisegítő tanárként egy általános iskolában. Leesett az állam,már az ötödikeseknél is ami megy.

2014. júl. 4. 11:06
Itt nincs különbség nő és férfi között. A házasságban emberek vannak. Félrelépnek másik emberekkel. Ugyanannyi nő a férfivel, mint férfi nővel.
2014. júl. 4. 11:01
Olyan helyen van, ahol megölik a nőt a félrelépés esetén :D közel-keleten
2014. júl. 4. 10:59

Nincs! A teremtéstörténet is írt már arról, hogy kit sikerült először elcsábítani! :)

Amúgy pedig mindig volt és mindig lesz olyan, akinek a másé kell. (Ez a tilalom nem véletlenül szerepel már nagyon régen a top10-ben is:D) De komolyabbra fordítva: nyugodj meg, a hűségeseknek is megfordul a fejében sok minden és nemcsak a nőkre jellemző ez. A pasik ugyanilyenek. nagyon sok nő van rendesen ellátva vadászösztönnel, pont úgy, mint a pasik.

24. 6fef80bd7d (válaszként erre: 5. - 8180667fb6)
2014. júl. 4. 10:58
ilyen magyarországon is sok van, nem kell nyugatra menni. ha nem vagy jóképű, tökéletes, nincs autód akkor annyí meg egy bambi. ilyen korcs ez a mai világ.....!
23. globus (válaszként erre: 5. - 8180667fb6)
2014. júl. 4. 10:44

Talán azért, mert a férfiak bizonyos téren, de csak bizonyos téren jobban tűrik a monotóniát. Nekik igazából mindegy, hogy az alapvető szükségleteket ki állítja elő. Egy nő életében viszont sarkos változás történik, ha reá hárul ilyen feladat. Az a baj, hogy amikor kapcsolatra gondolunk, legtöbbször a rózsaszínű álom lebeg előttünk: csókok, szex, beszélgetések stb. Sajna az életnek vannak prózaibb részei, hétköznapi munkák, nehézségek, feladatok, én úgy látom, hogy ebbe a nők több energiát feccölnek. Ha a kapcsolat rózsaszínű részében valami gond adódik, az gyakran már a jéghegy csúcsa, és érdemes körülnézni, másutt jól működnek a dolgok?

Nemrég beszélgettem egy régesrégi ismerőssel (férfi) akinek pár éve élettársa van, "na, hogy ízlik a házasélet"? Válasz: "nincs különbség" :D Tudtán kívül magvas feleletet adott :)

Persze lehet ideális felállás, ami sokáig működik, nem rossz találmány a próbaidőre együttélés.

22. gkreka (válaszként erre: 20. - Gilingalang)
2014. júl. 4. 10:38

"Ott tud bejutni a zöldszemű, ahol valami gond van!"


A zöldszemű az a féltékenység, nem a harmadig szereplő, így nincs semmi értelme a mondatodnak!

21. d1e807c461 (válaszként erre: 5. - 8180667fb6)
2014. júl. 4. 10:31
idióta kérdés. és tele vagy előítéletekkel.
20. gilingalang (válaszként erre: 5. - 8180667fb6)
2014. júl. 4. 10:20

Tán,ha a házasság ideje alatt nem változna háztartási géppé az asszony és takarítónővé nem hatná meg egy kedves szó vagy törődés egy másik férfitól!

Ott tud bejutni a zöldszemű, ahol valami gond van!

És manapság valljuk be másról sem szól az élet csak a pénzhajhászásról így kevesebb törődés marad egymásra!Élünk,de elfelejtünk szeretni!

2014. júl. 4. 10:12
is
2014. júl. 4. 10:12
Illetve hogy ott úgy nevelik a lányokat i
2014. júl. 4. 10:11
Az egyetemen ahova járok,volt egy ehhez hasoló teória.Bár ott inkább a Közel-Keletet vették alapul,hogy miért olyan nagy bűn egy nőnek,ha a férje elhagyja.
16. 4740439ec6 (válaszként erre: 1. - 8180667fb6)
2014. júl. 4. 10:04
Mármint mihez képest hűségesebbek?Milyen statisztika alapján vesszük azt,hogy egy országban hűségesek avagy sem?
15. grizus (válaszként erre: 12. - 8180667fb6)
2014. júl. 4. 10:02
A válasz szerintem az, hogy elsősorban olyan emberek házasodnak össze, akiknek nem kéne. Ha mégis, akkor nincsenek tisztában azzal, hogy mit jelent a házasság. Tényleg, mit is jelent? Szerintem ez is átalakulóban van. Maguk az emberek alakítják ki, hogy mit is jelent.
14. ancsika688 (válaszként erre: 1. - 8180667fb6)
2014. júl. 4. 10:01
Szerintem erről sehol nincs statisztika,de ha egy nő hűtlen annak oka van,míg a férfiak legtöbbjénél csak vadászösztön.
13. grizus
2014. júl. 4. 10:01
A kérdésfeltevés azt feltételezi, hogy a válásokért elsősorban a hölgyek hűtlensége felelős. Ez így ebben a formában nem igaz! A férfiak is hűtlenek és egy csomó más oka van a válásoknak.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook