Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az országban van most valahol bárányhimlő járvány? fórum

Az országban van most valahol bárányhimlő járvány? (tudásbázis kérdés)


11. angika1979 (válaszként erre: 10. - Dd874e511d)
2012. ápr. 7. 17:45
nekünk 7 napig folyamatosan jött ki
2012. ápr. 6. 08:31
Esetleg nem tudja valaki, hogy ha a 4. nap reggelén járunk vagy lehet ez már az ötödik nap, mert hétfőn már 1 pötty volt rajta, szóval akkor mire lehet számitani? Meddgi lesz az hogy még mindig jönnek ujak ki rajta? Vagy mostmár lassan nem lesz több csak ezek fognak ott éktelenkedni? Vagy még a hétvégén jönni fognak ujak?
2012. ápr. 4. 20:30
Székesfehérváron is bárányhimlő járvány van
2012. ápr. 4. 19:39
igen készitös
2012. ápr. 4. 14:48

Nekünkis azt irt fel a dokinéni, de ugye ez készitős, mármitn a hintőpor és csak ma tudtam érte menni, ezért vettem a gyógyszertáran valami habot ami erre való direkt.Pumpás, kijön a hab, felkenem és eltünik a hab. Nem viszket a gyerek.

Ezért kérdeztem, hoy mikortól érvényes a viszketés mert ha már most kéne hogy viszkessen akkor jó a hab és nem váltok a hintőporra. De ha még csak azért nem viszket mert nem vagyunk abbana stádiumban akkor lehet nem is a hab a jó:)

2012. ápr. 4. 13:47
szia nekünk már második nap elkezdet viszketni hüsitö mentolos hintöport kaptunk rá igaz erös az illata mentol miatt de jó gyogyszertári ott készitették nekünk bevált igaz ezt nem kérdezted :)
2012. ápr. 4. 13:03

Szóval akkor van... Csak mert nálunk azt mondta a gyerekorvos, hogy nem is tudja mikor látott utoljára himlős gyereket.


Kinek mi a tapasztalata hanyadik nap fog elkezdeni viszketni????

2012. ápr. 3. 18:38
A keresztlányaim ovijában most van. :) Üllőn laknak és ők is pöttyösek :)
2012. ápr. 3. 16:16
Cegléden kb 1 hónapja volt az ovinkban meg több suliban is.
2012. ápr. 3. 14:56
szia hajdu bihar megyébe lakunk itt van nálunk járvány osztályból már legtöbb mindenki elkapta 2hete benne vagyunk
2012. ápr. 3. 14:26
Az országban van most valahol bárányhimlő járvány?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook