Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek sok ember gondolja, ha valaki nem néz ki jól, akkor nincs joga magabiztosnak lenni? fórum

Szerintetek sok ember gondolja, ha valaki nem néz ki jól, akkor nincs joga magabiztosnak lenni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. unom (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 14:11
Szelektálni kell. Nem az számít, mit gondolnak az emberek, hanem az, mit gondolnak a számodra fontos emberek. Őket pedig te válogatod.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Unom)
2021. márc. 9. 14:04

6


A legfontosabb kérdés szerintem még mindig az, hogy az emberek mekkora hányada ilyen, az emberek jellemzően ilyenek-e.


És kifejtem miért fontos ez. Azért mert ha nagyon kevesen ilyenek akkor simán csak figyelmen kívül kell hagynod őket. Ha meg nagyon sokan ilyenek akkor az nem fog menni, mert nem vezethetsz az autópálya forgalmával szembe és súlyos kirekesztés áldozata leszel, mindenki hülyének fog nézni.


Vagy élhetsz párhuzamos realistásban amiben csak te számítasz és mindenkit kizársz, tárgyaknak tekintesz.


Ezt szeretném megérteni, hogy az emberek többsége hogyan viszonyul a dologhoz.

7. Epresturmix (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 13:55
Ki számít normálisnak? 😈
6. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 13:54

Aki magabiztos, annak nem számít, mit gondolnak mások.

Biztos sokan gondolják úgy, hogy mit képzel ez, hogy nem érdekli, hogy ÉN bénának tartom.

Ugyanúgy, ahogy sokan gondolják, mit képzel ez a csaj, hogy jól érzi magát, mikor dagadt?!

2021. márc. 9. 13:48
Gondoltam már ilyenre. 👹
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Auróra2010)
2021. márc. 9. 13:46
Akkor a kérdés az, hogy az emberek mekkora hányada normális? :)
2021. márc. 9. 13:23
ilyen normálisnak nem jut az eszébe
2021. márc. 9. 12:50
Nem.
2021. márc. 9. 12:37
Itt most elsősorban a béna külsőre értem és nem tegyük fel a félelmetesen csúnyára, mert az még tiszteletet parancsoló megjelenés is lehet.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook