Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek normális, hogy emiatt szégyenlek hozzá menni? fórum

Szerintetek normális, hogy emiatt szégyenlek hozzá menni? (beszélgetős fórum)


13. Pampalini (válaszként erre: 12. - Pteri)
2020. márc. 4. 12:02
Nekem is volt több kapcsolatom. Mindegyik más volt valamiben. Mindegyik mást hozott ki belőlem is. Elsőre rosszul választották. Mint ahogy èn is. Ennyi. Ezèrt senki sem fog hibáztatni.
12. pteri (válaszként erre: 11. - Pampalini)
2020. márc. 4. 06:18
Biztos. Az én első férjem ivott , narkózott, mellettem és azóta is. A második férjem 13 éve nem lett alkoholista tőlem. Az első szülei is alkoholisták voltak. A fiuk ezt követte a tesója meg elköltözött több ezer km-re, meg is értem.
11. Pampalini (válaszként erre: 9. - Pteri)
2020. márc. 3. 21:04
Egy párkapcsolat mindig 2 emberen múlik.
10. Regin_a (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2020. márc. 2. 23:14

Mindegy milyen, vagy milyen volt. Az apád!

Nehogymár te szégyeld, sőt ha valaki kibeszélné, neked kellene megvédened.

2020. márc. 2. 20:09
Igen. Szerintem én is szégyellnék. Elrontotta a saját életét, lehet, hogy anyudét is, a tiédet ne rontsa el .
2020. márc. 2. 16:27
Mit foglalkozol másokkal?
7. Frufru26 (válaszként erre: 6. - Garabonciás)
2020. márc. 2. 15:18
előtte is szerrtett inni talán ennyire nem mint most de akkor is volt hogy iszogatott
2020. márc. 2. 01:51

Az én apám is ivott. Volt hogy szégyelltem én is. De most hogy már nincs, baromira hiányzik. Meghalt sajnos vagy 10 éve.

Ha szereted, próbálj meg neki segíteni. Biztos szüksége lenne rá. Egyébként előtte is voltak alkoholproblémái vagy ez csak most kezdődött hogy elvált az anyukádtól?

2020. márc. 1. 20:07
Az ember a szüleit nem választhatja meg. De nem köteles mindent elviselni tőlük. Nem a te szégyened, de nem ítélhet el senki ha kellemetlennek érzed vele a kapcsolattartást.
4. Csalános (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2020. márc. 1. 16:05
Igen, valahol lehet szégyen. Hiszen másoktól is visszahallhatod, hogy részeg az apád megint. Ha meg több helyről hallod, kellemetlen, nehéz védekezni ellene.
2020. márc. 1. 11:43

Az, hogy valaki jár a részeges apjához, egyáltalán nem szégyen! Viszont, ha nem járna, akkor még az a szóbeszéd is elterjedhetne, hogy azért iszik, mert a lánya (nőt feltételezek, a Frufru26 név alatt) nem látogatja.

(Igen, a megfogalmazás helyesírási szempontból ellenőrzendő elküldés előtt.)

2020. márc. 1. 11:11
Nem a te szégyened. Nyugodtan menj, amelyikükhöz szeretnél. Bizonyára elkel nekik némi lelki támasz, különösen annak, aki italhoz menekül.
2020. márc. 1. 10:08
Apám amióta elváltak anyámhoz eléggé iszik munka kerülő szóval nincs állandó munkahelye.Ès mindenki előtt szègyenlem mèg a szomszèdok előtt is akik ott laknak hogy ilyen apám van sajnos mrlert amikor még együtt èltek anyámmal rengeteget cirkuszoltak ott a szomszédok előtt is ès ez miatt el fog egy rossz èrzès mikor hozzá kell menni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook