Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek miért bánik velem így mindenki? fórum

Szerintetek miért bánik velem így mindenki? (beszélgetős fórum)


1 2
60. michelle.r (válaszként erre: 42. - AppIe)
2019. jún. 9. 08:53
A jelek szerint a kuncsaft kicsit többet foglalkozik a fordrásszal, mint vice versa ;) Szóval a fordásznak nem csak köze nincs hozzá, de nem is nagyon érdekli.
59. Lávli (válaszként erre: 50. - AppIe)
2019. jún. 9. 06:41

Felőlem biztosan 😂

Engem nem érintett ez a szál. 😂

58. AppIe (válaszként erre: 52. - Bözsi néni)
2019. jún. 9. 01:15

Nalunk a szálonban etelt adunk el, a mi haj- es szalakhalo viselese a szálonban kesziteskor kotelezo.

A magas standardeket ugy ertsd elso sorban, hogy nalunk ami a folgon volt, ott is marad, es megy a kukaba. Ha valaki leesett kajat ad ki, es meglatjak (nagyjabol minden be van kamerazva), a kirugasnak nez elebe.

Felszolgalasra hasznalt eszkoz a foldon, fertotlenites.

Neha kicsit igenytelennek nezunk ki, mert nem szedjuk fel a szemetet a pultban, de barmit felveszel a foldrol, fertotlenitos kezmosas.


Es rirka gyors tempoban dolgozunk.


Engem azert szeretnek tobbek kozt, mert az kapcsol ki, ha lehet ket kedves szavam, mikozben rohanok; eszreveszem, azonnal reagalok, ha valaki keres; vagy csak szalvetat viszek mielott kerne valaki. Onfenyezesbol eleg. En nem szeretem, ha ennyit tesznek be ide, de szabadsagolas van, es 3 heten keresztul rossz kiszolgalas miatt elvesztettuk a bonuszt. Ez kb. mindenkinek 50ezer koruli ertek.


2-szer aki kiszolgalt, nem adott megfeleo valaszt.


Ha neked faj egy mosolyt csalni magadra reggel, te bajod. En momsolygos vagyok. Es pl itt, Angliaban erzi jol erzem magam, mert legalabb visszamosolyognak, ha nem mosolyogtal elore. En mindig ilyen voltam, de itt jobban erzem magam.

Es igenis szamit. Ahogy erzed magad, ugy nezel ki, amit csanalsz, ugy fogod erezni magad.

57. AppIe (válaszként erre: 55. - Bözsi néni)
2019. jún. 9. 00:48

Ombrere. Az ombre a szoto.


Ez amugy valami penzmosoda, a roppant rossz hajak titka, vagy hogy van mindig szabad ember?

56. AppIe (válaszként erre: 51. - Bözsi néni)
2019. jún. 9. 00:46

Fogalmad sincs az eladasrol, ha mar ebbe kotottel bele.

Eloszor is engem igazol, hogy az adott gazdasagi helyzetben es helyen tudtam csinalni, masreszt meg

nekem a 3 honapos cipobolti palyafutasom alatt a "panaszkonybe" beirogattak, hogy vegre van egy elado, aki pl elore koszon, megkerdezi mit szeretne a vevo, vagy hagyja, vagy segit. Majd kicsit figyel fel szemmel, es 2-3 par hasonlot mutat, visszateszi a probaltakat.

A beka segge alatti kiegeszito mutatonkat egyedul felhoztam az elso honapban az elvart szintre. A tanc bemutatora nezett ciponel tudtam a tancokat, es elmagyaraztam a sarok szempontokat, delutan meg 10 kiscsaj jot vissza, es mindnek sarokfogot meg parnat adtunk el.

Nem szolgaltatas is ez? mert szerintem mikor a mambotol a keringoig lejt valaki egy iranyban oda, majd visszafele, lepesengent megallva, es magyarazva hol a suly, mar osszemosodik a hatar.

55. Bözsi néni (válaszként erre: 53. - AppIe)
2019. jún. 9. 00:43

Az számomra is érthetetlen, hogy miért nem keresett másik fodrászt, van elég.


Inkább felesleges köröket csinált hónapokig. Addig már ombre lett a festett haja :-)


Én olyan fodrászatba járok, ahová nem kell bejelentkezni, egy probléma letudva :-)

54. Böce (válaszként erre: 53. - AppIe)
2019. jún. 9. 00:39

Na, látod, te se fórumot nyitsz róla, hogy miért nem írt vissza (?), és izélgeted még fél évig, hanem keresel másik fodrászt.


Egyébként még én sem írtam sosem fodrásznak, hanem felhívtam időpont ügyben.

53. AppIe (válaszként erre: 52. - Bözsi néni)
2019. jún. 9. 00:31

Az azonnal pattanas, meg a khmszok visszanyekkennyi, nagyon mas.


Bar szerintrem a bunkosag ott kezdodik, hogy csak irogat valaki, de telefonalni meg pudvas. Ezer oka lehet meg akkor is, ha "fentvoltnak" tunt.

Szoval fel nem hivta, de utana meg bunko, mert mert megbetegedett este. Kis kocsog csinalta volna a felevvel elobb kikert szabadnapjan, nem? Nyilvan rohogott a markaba, es inkabb gombokat szamolt a szalonban, csak nehogy az o hajas le kelljen vagni.


Egesz biztosan en vagyok a perverz, mert a fodrasz (az emlitett kivetelt eltekintve) egy szolgaltato, es ha nem veszi fel a telefont, keresek masikat.

Ha valakinek a pszichiater szerepet tolti be, es orakat kell locsognia, mert senki nem hajlando elturni, az nyilvan mas. Ha meg emiatt meg elvalaszthatatlanoknak is hiszi magokat, gratulalok :D Altalaban a nagyon erdeklodoek kepesek kikapcsolni, disztingvalni, vagy amint a vendeg lelepett, kitalalnak mindent mindenkinek.

52. Bözsi néni (válaszként erre: 49. - AppIe)
2019. jún. 9. 00:20
Hát az illemtudás és jólneveltség nem a kínvigyornál kezdődik, de egy ilyen "sztenderdes szálon" úgy látszik ezt díjazza...
51. Bözsi néni (válaszként erre: 48. - AppIe)
2019. jún. 9. 00:18

Nem boltról volt szó, hanem arról, hogy a fórum indító azon problémázik, hogy a fodrász nem pattant neki azonnal, miközben ő szó nélkül eltűnt.


Hát ez van, nem pattant, szíve joga, hogy kinek ad időpontot. Nem kell ezen problémázni. Amilyen a mosdó. olyan a törölköző, ennyi.

50. AppIe (válaszként erre: 46. - Lávli)
2019. jún. 8. 23:04
Attol meg lehet szerelmes :D
49. AppIe
2019. jún. 8. 23:03
akkor kapsz ugy 35-40----ezer forintot--- de nekem biztos nincs----fogalmam...
48. AppIe (válaszként erre: 44. - Bözsi néni)
2019. jún. 8. 23:03

Mert ha elkoltozok, akkor majd nyilvan vegigjarom az osszes uzletet, patikat, orvost, fu-fa viragot, hogy tessek engem megkonnyezni.

Most nem azert, de szerintem ha valakihez kozel van egy kisbolt, akkor szerintem ott kozelebbi kapcsolata lehet, mint a fodraszaval. Meg en a hosszu, es termeszetesen gondor hajammal, amit szokszor konytban hordok, vagy befonva, evekig ugy fel evente mentem vagani a torott veget.


Csak ugy egy evtizedig kereskedtem a sajat szakalamra, utana par ev alatt dolgoztam eladokent, penztaroskent, croupierkent, recepcioskent (az egyik hely epp egy 60 fos gardaval biro szepsegszalon volt), es most a vendeglatasban dolgozok. Ennel a cegnel magas sztenderdek vannak, es a ceg ugy motivalja a dolgozokat a kedves kiszolgalasra, hogyha a hetente vegzett ellenorzesen a probavasarlo cuki-mukinak itel meg, akkor kapsz ugy 35-40 de nekem biztos nincs

47. gyöngy:) (válaszként erre: 45. - Globus)
2019. jún. 8. 22:25
Pedig írta, hogy nő.
46. Lávli (válaszként erre: 45. - Globus)
2019. jún. 8. 22:23
Az "egy kis szőke molett csajszi" nekem úgy jött le, hogy nő.
45. globus (válaszként erre: 36. - 0adc8842b1)
2019. jún. 8. 22:22
Nekem még az sem jött le az írásból, hogy a fodrász milyen nemű. Hogy tudtatok szerelemig komplikálni?
44. Bözsi néni (válaszként erre: 42. - AppIe)
2019. jún. 8. 22:13

Ne fuss köröket, legyél csak nyugodtan bunkó. A fodrász meg annak ad időpontot, akinek akar.


Tudod, a fodrász is ember, és a szolgáltatásban is embetek dolgoznak. De ezt te úgysem érted.

43. Érdekes73 (válaszként erre: 34. - Algea)
2019. jún. 8. 22:13
Nagy igazság ez...
42. AppIe (válaszként erre: 38. - Bözsi néni)
2019. jún. 8. 21:20

A fodrasznak mi koze hozza, hogy hova koltozik a vendege, ha csak hajat vagatni jar hoza valaki? :O Jo, hogy nem engedelyt kell kerni tole.

Pl. a banknak, telefon tarsasagnak, es hasonlo szolgaltatonak nyilvan vam koze a koltozesnek, de tok nonszensz, hogy illedelmi koroket kelljen futni valaki fele, mert X idonkent turkal a hajamban.

41. gyöngy:) (válaszként erre: 36. - 0adc8842b1)
2019. jún. 8. 15:55
Jesszus! Honnan veszed ezt a szerelem dolgot?
40. AppIe (válaszként erre: 18. - Viki1414)
2019. jún. 8. 15:27

En pont azt szerettem az egyik fodraszomban, hogy leultem, megcsinalta a hajam (amit nagyon jol csinalt), es nem pofazott. Nem azert megyek fodraszhoz, hogy jol kijojjunk, hanem, hogy jol nezzek ki.

A masik mas teszta, mert gyerekkori baratnom, es csak a beszelgetes kedveert is szoktunk talalkozni, ha volt ideje. Mikor meg nem volt, hat kihasznaltuk azt az idot amig a keze alatt ultem.

39. algea (válaszként erre: 38. - Bözsi néni)
2019. jún. 8. 14:42
Igen, kommunikációs problémák is voltak itt, ha minden így volt, ahogy leírta a kérdező.
38. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Viki1414)
2019. jún. 8. 13:51

Egyáltalán nem értelek. Elköltöztél, nem szóltál neki egy szót sem háromnegyed évig, és még te vagy megsértődve?


Hát a csaj helyében én se álltam volna veled szóba, mert annyi tiszteletet megérdemelt volna, hogy szólsz: bocsi, elköltözöm, ahogyntudok, jelentkezem.


Miért ilyen neveletlenek az emberek, hogy semmibe veszik a másikat és még ők vannak felháborodva a másikra.,

37. lapbarna (válaszként erre: 36. - 0adc8842b1)
2019. jún. 8. 11:24
Jézusmária.
2019. jún. 8. 10:22
Lehet, hogy butaság, de én is arra gondolok, mint Berry (20), ha addig sokat beszélgettetek, akkor érzett valami szerelmet irántad. Ha 7 hónapra ad időpontot, annak már nagyon gyanúsnak kellett lennie. Ha te még telefonálgatsz, hát az már zaklatod őt és idegesítő is lehet. Ne haragudj. Szerintem megsértődött. Lehet, hogy ha úgy mentél el a közeléből, hogy nem is szóltál neki. Keress másik fodrászt. Ebből ekkora ügyet nem kell csinálni. Más ellened szóló dologról nem írtál.
35. semleges (válaszként erre: 34. - Algea)
2019. jún. 8. 06:15
Ez nagyon igaz, amit engedünk azt tesznek meg velünk.
34. algea (válaszként erre: 8. - Viki1414)
2019. jún. 7. 23:13

Viki, nem úgy fogalmaznék, hogy hiba van benned vagy baj van veled, de változtatni kell az emberekhez való hozzáállásodon valószínűleg. Az abszurdum, hogy 7 hónapot vársz egy fodrászra! Az emberek menekülnek attól,aki kapaszkodik utánuk, ez legfőképpen a férfi-nő kapcsolatokra igaz, de a barátságokra is, és ezek szerint még a félhivatalos kapcsolatokra is.


Ha nem felhívni szoktad, amikor időpontot kérsz, hanem FB-on vagy sms-ben keresed meg, akkor az lett volna a megszokott, hogy írsz, vársz egy napot, újra írsz, és ha akkor sem válaszol, pedig látod, hogy lenne rá módja, tehát nem kórházban van, akkor az életben nem keresnéd többet, mert veled ezt nem lehet megcsinálni. És ha egy hünap múlva válaszol, akkor nagy kedvesen, de határozottan visszaírod, hogy ne haragudj, már másik fodrászom van.


Ő azért tudta megtenni veled, hogy hónapokig nem adott időpontot, mert a kapcsolatotok nem volt normális (a fodrász függ a vendégtől, ezt most ne rossz értelemben értsd, hanem üzleti szempontból, nem a vendég a fodrásztól!!!!). Azért bánt így veled, mert megengedted neki, hagytad és az az üzenet ment át rólad, hogy ezt veled nyugodtan meg lehet tenni.


Nem tudom, hogy a családodban mi történt, de ha hasonlóan, önbecsülés nélkül kötődsz más emberekhez is, akkor sajnos másoktól sem várhatsz nagyobb megbecsülést, hiába szomorú, hoyg ez még családon belül is így működik.

2019. jún. 7. 21:43

Ki az a mindenki?

Nem is ismersz mindenkit, na. :)

2019. jún. 7. 21:09

Vszinu veled van baj. Nemcsak a fodrasz temaban, hanem ilyen szitukat teremtesz magad korul, hogy aztan mártírkodhass.


Volt egy ilyen ismerosom, akinek semmi se volt jo.


Ha utanam fizetett, vele bunko volt allitolag ugyanaz a penztaros. Az o kajaja vagy itala rossz volt, mindenki mase jo. Az ajanlott nogyogyasz vele bunko volt (en es meg ket baratnom legalabb 7-8 eve jartunk a dokihoz, egyikunkkel se volt az) Az ő körmet, hajat, szemoldoket rosszul csinaltak meg es bunkok voltak vele...


Szoval egy ido utan ideje elgondolkodni, h vmit rosszul csinalsz.


A fodrasz dolog helyes intezese ez lett volna az utolso alkalommal, amikor tudtad h koltozol:


Figyu, elkoltozok ide, de szeretnek tovabbra is hozzad jarni. Megoldhato h jojjek pentek este/ szombaton/ amikor haza tudok jonni?

31. Viki1414 (válaszként erre: 29. - Semleges)
2019. jún. 7. 20:31
Korabbi hozzaszolasom: Nem 7 hónapot vártam a beszélgetéstől a kapott időpontig, hanem az egész procedura kb 7 hónapig tartott. október elejen kerestem meg újra, és valamikor februárban értem el telefonon,márciusra adott időpontot amit előtte este későn lemondott, ez kb 7 hónap
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook