Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek miért bánik velem így mindenki? fórum

Szerintetek miért bánik velem így mindenki? (beszélgetős fórum)


1 2
30. Érdekes73 (válaszként erre: 9. - Viki1414)
2019. jún. 7. 20:20
Nem hiszem hogy van olyan "jó" fodrász akire érdemes lenne várni 1-2 hétnél tovább. Engedd el ezt a történetet és vond le a tanulságot szerintem.
29. semleges (válaszként erre: 8. - Viki1414)
2019. jún. 7. 20:03

Ne haragudj, nem akartalak megbántani és most is visszafogom magam, de te vagy túlérzékeny vagy, vagy egyszerűen unatkozol. Nehogy már belebetegedj, hogy a fodrászod 7 hónapig nem fogadott. Már bocs de én még ilyet életemben nem hallottam. És kivártad a 7 hónapot? Hát gratula neked:)

Akkor váltottam le a fodrászom amikor meg volt beszélve és nem volt ott mert el kellett intéznie valamit. Én orvosra vártam 2 hónapot, hát az sem tetszett, de muszáj volt.

Hogy ki a hibás? Felnyitom a szemed: te, szerintem te. Legyél egy kicsit életrevalóbb mert kihasználják a "jóhiszeműséged".

28. lapbarna (válaszként erre: 23. - Viki1414)
2019. jún. 7. 19:45

Tudod, mi lett volna igazán bunkóság tőle? Ha fel sem hív, hogy lemondja.

Teljesen korrekt volt a csaj. Kértél időpontot. Adott. Lemondta. És ennyi.

Ha annyira jó, hogy azt mondod, más nem tudja megcsinálni normálisan a hajad, csak ő, akkor addig hívd új időpontért, amíg nem ad.

Ha meg a sértődött királylányt akarid játszani, akkor nyugodtan fórumozz tovább.

2019. jún. 7. 19:23
Nőlj föl, ez legyen életed legnagyobb problémája..
26. michelle.r (válaszként erre: 24. - Viki1414)
2019. jún. 7. 19:14
Egyébként az miért nem opció, hogy felhívod, és megkérdezed tőle, hogy miért bánik így veled? Mert lehet, hogy ő észre sem veszi.
25. michelle.r (válaszként erre: 23. - Viki1414)
2019. jún. 7. 19:12

Túl nagy jelentőséget tulajdonítasz ennek a sztorinak. Nem hívtad, hanem üzentél. Gondolom nem te vagy az egyetlen, lehet, hogy nem is látta az üzenetedet. Kaptál egy időpontot, amit lemondott. Láttunk már ilyet.


A fórumcím nem nagyon van összhangban a sztorival. Ha pedig tényleg így bánik veled mindenki, annak oka van. Pl. hogy idális mártír vagy. Ezen pedig csak te tudsz változtatni.

24. Viki1414 (válaszként erre: 22. - Andi6020)
2019. jún. 7. 18:59
Nem csak rá hagyatkoztam, attól ugyanúgy festettem a hajam de tudtam, hogy ez csak átmenetileg lesz jó, és mindig úgy voltam vele, hogy most kihúzom otthoni festéssel amég nem megyek hozzá de mindig fájjó szívvel tettem mert nagyon ártalmas a hajamnak ezek a festegetések ő pedig kíméletesen megtudta csinálni
23. Viki1414 (válaszként erre: 21. - Fincsi5)
2019. jún. 7. 18:57
Nem 7 hónapot vártam a beszélgetéstől a kapott időpontig, hanem az egész procedura kb 7 hónapig tartott. október elejen kerestem meg újra, és valamikor februárban értem el telefonon,márciusra adott időpontot amit előtte este későn lemondott, ez kb 7 hónap
22. andi6020 (válaszként erre: 19. - Viki1414)
2019. jún. 7. 18:56

De már bocsánat, hogy lehetsz ilyen hülye, hogy vársz 7 hónapot? Ha nekem festeni kell a hajam, vagy levágni, vagy bármi, azt most kell, nem közel egy év múlva.

Kb 7-10 nap, amikorra szoktam időpontot kérni is kapni. 7 hónapot annak mondanak, bár az igazat megvallva sosem hallottam még ilyent, szóval inkább úgy tippelem, hogy annak mondanak, akit sosem akarnak viszontlátni.

Ki feltételezné, hogy van olyan bolond, aki kivárja a 7 hónapot :DDD

21. fincsi5 (válaszként erre: 8. - Viki1414)
2019. jún. 7. 18:52

Azért gondolhatja néhány ember, hogy kamufórum, mert hihetetlen, hogy valaki 7 hónapot vár egy frizuraigazításra.


Lehet, észre sem veszed és túl sokat csacsogsz. Nekem volt olyan fodrászom, aki annyira hangulatember, hogy a köszönésen kívül egyetlen szó sem hangzott el nagyon sokszor. Ha meg olyan kedve volt, váltottunk néhány mondatot.

A mostanit megcsaltam, mikor elköltöztünk, de több mint 6 hónap után is szívesen fogadott, percre be vannak osztva a vendégek, beszélgetünk, de ha a következő már belép és én készen vagyok, húzok el, majd lesz alkalom legközelebb, nem tartom fel.

20. _Berry_ (válaszként erre: 5. - Viki1414)
2019. jún. 7. 18:48
Lehet, hogy szerelmes lett beléd, te meg ezek szerint miközben bármiről beszélgettél vele, csak a költözésedről nem. Azt hitte, hogy eltűntél és megharagudott rád. Amúgy meg vannak ilyen emberek, hogy ha meg is kérdeznéd, hogy valójában mi a bajuk veled, miért viselkednek úgy ahogy, értelmes választ nem tudnának adni. Lépj tovább és keress másik fodrászt.
19. Viki1414 (válaszként erre: 18. - Viki1414)
2019. jún. 7. 18:45
Meg persze, szinten nem az otthonrol hozott problemaimmal ultem be hozza, de ha el.iw hangzott volna tolem barmi ilyesmi akkor sem hiszem, hogy ezt kellett volna tennie, persze van az a szint de az messze áll tőlem
18. Viki1414 (válaszként erre: 17. - Lapbarna)
2019. jún. 7. 18:43
Többen rátértetek, hogy 'jól elbeszélgettem vele' ergo lehet sok voltam neki. Lehet hogy én fogalmaztam rosszul és elnézést, ez alatt csak annyit értettem és szerettem volna röviden tömören összefoglalni, hogy jól kijöttünk, kértem töle tanácsokat stb ilyen természetes szituációkat kell elképzelni, nem azt, hogy én oda pletykázni mentem, amugysem vagyok az a pletykafészek amit fodrászatokban hallani lehet :D tehat egyszóval annyit akartam ezzel kifejezni, hogy nem úgy ültem ott, hogy egy normális szót nem tudtunk váltani másfél óra alatt
2019. jún. 7. 18:25

Lehet, hogy az nem jött be neki, hogy "olyan jól elbeszélgettél vele mindenről".

Miért kell állandóan beszélgetni?

16. Zoxa (válaszként erre: 1. - Viki1414)
2019. jún. 7. 18:12

Értem mire gondolsz, mert velem is ilyesmik történnek. Mindenki a fodrász-témát rágcsálja, de te arról kérdezel, h. miért vagy ilyen peches? Hát, nem vagy egyedül! Engem a műkörmös cseszett át: kértem időpontot, de csak miután megbeszéltük, akkor mondtam, h. levetetni mennék. Éreztem, h. nem tetszik neki...aznap mondta le sms-ben, amikor mennem kellett volna, adott 1héttel későbbi időpontot. Lemondtam, (2 leesett, letörve a körmöm, nagy volt a 'lenövés' is). Szerintem, ezt remélte, semmit nem reagált rá, leszedtem magamnak.

Nálam sem ritkák az ilyen esetek, h. palira vesznek, vagy

peches vagyok, amiben más nem.

15. Amaunet (válaszként erre: 1. - Viki1414)
2019. jún. 7. 18:10

Szerintem tedd túl magad az ilyen embereken! Valószínűleg a korábbi érdeklődése is csak a vendégnek szólt. Vannak ilyen fodrászok, akik csak dumcsi, dumcsi de igazából ez csak időtöltés, ne kelljen számára kínos csendben dolgoznia.

"bármiről el tudtam beszélgetni"

Az is lehet, hogy te voltál sok neki.

Végül is nem barátnők voltatok csak a fodrász és a kuncsaftja.

És lehet, hogy általában is így van? Lehet, hogy sok(k) vagy az embereknek? Nem biztos, hogy mindenkit mélyen és részleteiben érdekelnek a gondjaid, a gondolataid.

14. globus (válaszként erre: 13. - Ab65a971c2)
2019. jún. 7. 17:57
Nem egészen tiszta, de nekem úgy jött le, hogy eleinte írogatott neki - őszintén szólva, én sem olvasom el az üzeneteket :DD , telefonálásra reagált először, utána kezdődött a 7 hónap. Na, ekkor kellett volna visszakérdeznie, what??
13. ab65a971c2 (válaszként erre: 11. - Viki1414)
2019. jún. 7. 17:55
Amikor először kerested, és nagyon sokáig nem válaszolt, gondolhattad volna, hogy valami nincs rendben. De te nem, újra kerested, és bedőltél neki. 7 hónapot várni?!
12. globus (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2019. jún. 7. 17:48
Én akkor buktam ki egy kozmetikusra, amikor 1 hónapos időpontot adott szemöldökfestésre. Szánalomhalom... inkább megtanultam megcsinálni magam.
11. Viki1414 (válaszként erre: 10. - Ab65a971c2)
2019. jún. 7. 17:46
Persze nem szabadna, hogy palira vegyenek de most sem tudtam volna mit csinálni, hogy ez ne történjen meg
10. ab65a971c2 (válaszként erre: 9. - Viki1414)
2019. jún. 7. 17:42
Valószínű, hogy másokkal is, ilyen-olyan módon, ha úgy érzi, rászolgált az illető. Nem hiszem, hogy te vagy az első. Felejtsd el! (Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, tisztázhatod vele a helyzetet, de nem biztos, hogy érdemes.) Ezentúl ne hagyd, hogy palira vegyenek!
9. Viki1414 (válaszként erre: 7. - Ab65a971c2)
2019. jún. 7. 17:23
Tudom, ezt naprol napra tapasztalom sajnos...csak abba gondolok bele, miért pont velem ilyen? Vagy nem csak velem ilyen?- hanem másokkal is előfordul? De más biztos nem hagyná...
8. Viki1414 (válaszként erre: 6. - Semleges)
2019. jún. 7. 17:22
Én új vagyok még ezen a portálon, és ha itt divat a kamufórum ( tegyül fel, következtetve a megjegyzésedből) had kérdezzem meg, miben vinne előre az életben ha azon gondolkodnék, milyen kamufórumot tudnék ide írni magam szórakoztatására, vagy gondolkozzunk kicsit logikusan is, csak egy percre...nem lehet, hogy pont az ilyen hihetetlennek tűnő pofátlan emberek miatt ( mint itt pl a drága fodrászom miatt) fordulok èn is ide?- hogy esetleh valako felnyissa a szemem miben lehetek én hibás?! Mert én még mindig magamban keresem a hibát mivel nem akarom elhinni, hogy ilyet barkivel szemben megengedhetünk magunknak, de biztos ez a hozzállás is kamuhozzállás(kreálva a te szókincsedből)
7. ab65a971c2 (válaszként erre: 1. - Viki1414)
2019. jún. 7. 17:13
Nem veled van a baj, hanem a világgal. :D Nagyon sok olyan ember van, amilyen a drága fodrásznőd. Legfeljebb az a baj veled, hogy túl jóhiszemű vagy.
2019. jún. 7. 17:11

Biztos nem vártam volna nemhogy 7, de egy hónapot sem a fodrászra. Olyan érzésem van, hogy ez megint egy kamufórum:)

Nem mondtad neki, hogy elköltöztél? Megsértődött. De akkor is hihetetlen az egész.

2019. jún. 7. 17:11
De akkor sem értem miért ilyen embertelenül kell ezt lefolytatnia velem...másik meg, hogy annyi vendége van, hogy mindig is egy hét után jutott oda, hogy visszaírjon, idöpontot egyeztessünk, akkor nem hiszem, hogy rám annyira kellene haragudnia, ha azt hitte, hogy lecseréltem
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Viki1414)
2019. jún. 7. 17:06

Biztos van baj veled.

Mondjuk én nem várnék 7 hónapot egy fodrászra sem.

3. Lávli (válaszként erre: 1. - Viki1414)
2019. jún. 7. 17:05

Ebből az esetből, amit leírtál, nem gondolom, hogy baj lenne veled.

Megsértődött a csaj, hogy úgymond "elvesztél", aztán meg újra kerested. Biztos azt hitte, hogy lecserélted másik fodrászra és ez nem tetszett neki.

Mondjuk ha ennyire sokat számított neked, akkor nem ártott volna tisztázni vele már a költözésedkor, hogy nem tűnök ám el, majd jövök ...

Hát hogy a családban "tönkretettek", azt nem tudom, hogy érted. Lehet, hogy túlérzékeny vagy.

2019. jún. 7. 17:00
7 hónapra kaptál időpontot fodrászhoz? :O
2019. jún. 7. 16:59

Volt egy nagyon kedves fodrászom még tavaly, ő volt az első fodrász az életemben akire azt mondtam, hogy annyira örülök, hogy rá találtam! Egy kis szőke molett csajszit kell elképzelni, akivel bármiről el tudtam beszélgetni és a legfontosabb, hogy megmentette a hajam potom pénzekért, mindig azt kaptam amit vártam, ráadásul szőke vagyok én is és hát had ne mondjam, hogy tört a hajam meg nem nőtt de mikor ő kezelte gyönyörű volt és még nőtt is, és mondom mindezért amit kért az nem pénz. Most egy haromnegyed éve nem voltam nála, másik városba költöztem a tanulmányaim miatt de még ìgy is visszamennék hozzá nem számít az az x km ha erről van szó. Csak hogy mikor megkerestem nem reagált, pedig fent volt non stop...nem baj mondom biztos elfoglalt dolgozik...majd eltelt egy hét és még mindig nem...eltelt két hét stb és elteltek hónapok..eltelt fél év majd új telefonom lett (ugyebár ezt a számom nem ismerhette, nem tudta hogy én vagyok) fel hívtam és felvette, elmondtam neki, hogy valamilyen oknál fogva hosszú idők óta nem érem el...de nem is ez a lényeg, hanem időpont kellenne...adott is jó sokára, nem baj lényeg, hogy alig vártam, hogy végre újra jól nézzek ki egészséges hajam legyen és olyan színe legyen amilyet szeretnék újra. Eljött 7 hónap utan végre a várva várt időpont...ès elötte késő este lemondta, hogy beteg... értitek...majdnem egy évig nem hajlandó reagálni szándekosan de azért lemondani le tudja...

megkerdeztem, rendben...akkor milyen másik időpontra gondoltàl? Erre sem volt képes reagálni...most lehet, hogy ez az eset úgy tűnhet, hogy jaj ez legyen a legnagyobb gondod vagy keressek másik fodrászt stb...igen igazatok lenne csak tudjàtok ez a sztori nem önmagábam csak egy sztori..

Ez elmondt mindent ahogy az emberek bánnak velem, ÚGY, hogy én sosem ártottam/ bántottam senkit és én esek mindig pofára, holott itt is én vagyok a sértett fél, és ez az életemben sajnos mindig így van, (családban is hasonlóan tönkretettek,stb) és hozzáteszem utólag, hogy egyszer sem.mondtam le az időpontját ha késtem is 5 perc volt nem basztam át, ezért fordulok hozzátok...ti mire gondolnátok? Mi lehet velem a baj?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook