Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek mi a jobb a spirál vagy a fogamzásgátló tabletta? fórum

Szerintetek mi a jobb a spirál vagy a fogamzásgátló tabletta? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. júl. 2. 11:31
Én is a spirálon gondolkodom csak úgy hallottam fáj ahogy felrakják és félek tőle picit!:(
2010. júl. 2. 11:29
Én a tablettáktól hiztam,hormon problémákat okozott,viszont a spirállal semmi gondom nem volt! De ez is egyéni, van akinek a spirál okoz problémákat,az orvosoddal dumcsizd meg,szerintem...
2010. júl. 2. 11:28
A nőgyógyászom szerint az ő megfigyelései alapján a Mirena spirálnak jobb a hatásfoka mint a fogamzásgátlónak vagy akár az elkötésnek.Véleményem szerint aki szeretne még babát vállalni annak a fogamzásgátló tabletta inkább,már ha beválik-azért legtöbbeknek igen.
3. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Kriszta0930)
2010. júl. 2. 11:26
Ha csak kettő közül kéne választani, akkor tuti a spirált választanám és tablettát sosem szednék többet, de ha van más választás is, akkor a hüvelygyűrű mellett döntenék.
2010. júl. 2. 11:26
Spirál, mert (ideális esetben) nincs semmilyen mellékhatása mint a gyógyszereknek!!
2010. júl. 2. 11:23
Szerintetek mi a jobb a spirál vagy a fogamzásgátló tabletta?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook