Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek kb.10 nappal peteérés után hányás, remegés, gyengeség, lehet terhesség, vagy valami vírus? fórum

Szerintetek kb.10 nappal peteérés után hányás, remegés, gyengeség, lehet terhesség, vagy valami vírus? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 18. 10:15

Bármelyik lehet. Bár a vírus...az meg is hányat...bocs, hogy így írom;-). Szóval remélem, terhes vagy:-)! Nekem inszmináció volt, és emléxem, a beavatkozás után már egy héttel éreztem, hogy valami nem úgy működik. Figyeld a cicit pl, hogy beeresedik-e, megduzzad-e, van-e hidegrázásod, mert ilyenkor a testhőmérsékletünk magasabb, mintha hőemelkedésünk lenne. Én ezeket éreztem...és már itt gagyog mellettem a 8 hónapos béjbikém;-D.

Sok szerencsét!

2008. nov. 4. 10:49
Nekem már 1 hetes terhes lehettem,amikor iszonyú hányinger gyötört bizonyos szagoktól.De az a biztos,ha orvoshoz mész.Esetleg csinálj egy tesztet.Az már 3 napos terhességet is kimutat.
5. Pocok:) (válaszként erre: 3. - Ritamoto)
2008. okt. 28. 07:50

én hónapokig állandóan terhesnek éreztem magam és csomó tünetem volt aztán semmi.

Majd mikor nem volt semmi de semmi tünetem(bizti is voltam h na most nem lesz semmi)akkor nem jött meg.

Érdekes nekem a hasfájáson kivül csak 6 hét környékén jött a nagy nagy fáradtság majd 7-8 hét körül a hányinger.

Bár hallottam olyar akinek már hamar voltak tünetei:))))Hátha neked is:))

2008. okt. 28. 07:19
Lehet terhesség ,de lehet valami virus is. Menj orvoshoz!
3. ritamoto (válaszként erre: 2. - Pocok:))
2008. okt. 28. 06:57

Igen, én is tapasztaltam, hogy a túlzott akarás furcsa dolgokat eredményezhet, és az ember mindenbe belemagyarázza ilyenkor.

...de hátha.. :-)

2008. okt. 28. 06:54

Megmondom őszintén h szerintem korai.

Én is mindig ilyen korai tüneteket vártam...de semmi nem volt a megjön érzésen kivül...vagy 2 hétig.

De végül is embere válogatja...

2008. okt. 28. 06:51
Szerintetek kb.10 nappal peteérés után hányás, remegés, gyengeség- lehet terhesség, vagy valami vírus?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook