Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek is valami nagyon megváltozott? fórum

Szerintetek is valami nagyon megváltozott? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
65. Mezei Virág (válaszként erre: 63. - Unom)
2018. dec. 20. 17:57

Az USA nem érdekel, messze van! Európa a szűkebb hazánk!

Nekem ez lenne a fontos.

64. Mezei Virág (válaszként erre: 62. - Pasionella)
2018. dec. 20. 17:56

Hol még? Kíváncsi vagyok!

Ez baj...

63. unom (válaszként erre: 61. - Mezei Virág)
2018. dec. 20. 17:53
Tévedsz, ez az idiótákra jellemző, bárhol a világon. Az Usa-ban ilyenből akár lövöldözés is lehet.
62. Pasionella (válaszként erre: 61. - Mezei Virág)
2018. dec. 20. 17:52
Sajnos en ezeket a dolgokat nem csak itthon tapasztaltam :-(
61. Mezei Virág (válaszként erre: 60. - Pasionella)
2018. dec. 20. 17:47

Osszessegeben szomoru volt latni mennyire marjak az emberek a semmiert egymast es ilyen pitianer dolog miatt kepesek igy bedurvulni...es sajnos egyre inkabb ez jellemzo a vilagra :-(


Már bocsi, de nem a világra jellemző, hanem az országunkra! :(

2018. dec. 20. 17:40

Probalok roviden elmeselni egy kb 1 honapja tortent esetet:

Vasarolni voltunk a Lidlbe, munka utan, voltak boven de meg nem karacsonyi tumultus.

Egy no tolja a kocsit, kozben telefonal, ha jol hallottam valakinek bevasarolt, arrol beszeltek mit vegyen meg. Hata mogott egy 40-50es hazaspar elnezest kert, hogy engedje el oket, mivel telefonalt nem hallotta, ezert a par ferfi tagja kicsit arrebb mozditotta a no kocsijat, jelzem en is valoszinuleg ezt tettem volna, ez eddig meg okes...

Erre a no azt hittem megloktek, mondja a telefonba hogy valakinek annyira utban volt h megloktek.

Na es akkor persze itt kezdodott a balhe, a ficko mondta neki hogy mivel telefonal es semmit sem hall, ezert csak arrebb mozditotta a kocsit. Persze a no mondta a magaet, csavo elkezdett szinten csunyan beszelni meg h rohadtul nem erdekli mit mond stb... Ok, bosszankodtak egy sort. Erre jon a pasi felesege hatulrol es valoban latvanyosan megloki a not...majd kozli vele hogy na most tenyleg megloktek...

Aztan mar jott minden, fenyegetozes rendorseggel stb...

Igazsagot nem is tudnek tenni, annyira eltulzott bagatel hulyesegbol indult az egesz hogy mindannyian nevetsegesek voltak.

Legszivesebben mondtam volna nekik hogy ugyan nyugodjanak meg, tragedia nem tortent, felesleges balhezni stb...de akkor ugyebar jott volna a kovetkezo, azaz en... hogy minek avatkozok bele? :-)


Osszessegeben szomoru volt latni mennyire marjak az emberek a semmiert egymast es ilyen pitianer dolog miatt kepesek igy bedurvulni...es sajnos egyre inkabb ez jellemzo a vilagra :-(

59. unom (válaszként erre: 57. - Guruljka)
2018. dec. 20. 17:16
Még több az írójának. Jó lenne eredetiben olvasni, de annyi türelmem sose lesz.
58. Hoxa (válaszként erre: 56. - Havanesekutyus)
2018. dec. 20. 17:16
Minden áldott nap ;)
57. Guruljka (válaszként erre: 55. - Unom)
2018. dec. 20. 17:13
Dicsőség a fordítójának: Göncz Árpádnak...
56. havanesekutyus (válaszként erre: 52. - Hoxa)
2018. dec. 20. 17:12

Múltkor pont azon gondolkodtam, vajon Hoxa hoxázik-e? :)

Ezek szerint igen:)


bocs az offért

55. unom (válaszként erre: 51. - Guruljka)
2018. dec. 20. 17:06
Tolkienen keresztül:-)
54. globus (válaszként erre: 47. - Guruljka)
2018. dec. 20. 17:00

Aha, régebben volt itt a sparban gyorspénztár. Kb. méter x méteres stoptáblán írták ki, hogy max. 4 féle árut vásárlók részére. Mit látni? Púpos bevásárlókocsival állnak be rendszeresen és megsértődnek, ha figyelmeztetik őket. Mert csak a legrövidebb sort akarták kiválasztani... ha szólsz, dühös lesz - ha nem szólsz, te leszel dühös.

Meg is szüntették, mert magasról tojtak rá. Most beállhatok a púposak mögé 4 féle áruval, és csendben maradhatok. Fő az igazság... :)

53. birebora (válaszként erre: 2. - Leoborta)
2018. dec. 20. 16:57
Én is így látom:(
52. Hoxa (válaszként erre: 43. - Havanesekutyus)
2018. dec. 20. 16:54
Pontosan így látom én is.
51. Guruljka (válaszként erre: 50. - Ikres_anyu)
2018. dec. 20. 16:53

Nekem a Ripők! - mint reklamáló szó tetszik, ami még az én generációm előttről való...

Hogy került elő a troll a skandináv mitológiából, azt nem tudom.

2018. dec. 20. 16:50
Régen ezt a szót sem használtuk hogy, troll... :-)
49. Guruljka (válaszként erre: 48. - Havanesekutyus)
2018. dec. 20. 16:31
A valódi életben ezek szerintem simán trollok, mert nem érdekli őket a más szempontja. Ugyanúgy az ismeretlenség homályába burkolózik, mert jó, az arcát láttad, de egyebet nem tudsz róla, viszont még az eset emléke is sokáig bosszant adott esetben.
48. havanesekutyus (válaszként erre: 47. - Guruljka)
2018. dec. 20. 16:29

Szia Guruljka:)


hát igen, sajnos vannak ilyen emberek,akik nem veszik észre magukat. Amikor sietek, és pont előttem vannak, akkor marhára fel tudnak bosszantani:D

Elméletben megértő vagyok velük:) Mondjuk őket nem trollnak mondanám.

Én inkább azokra gondoltam, akik mindenféle kis hülyeségre, vagy polgárpukkasztás céljából nyitnak fórumot, aminek sokszor talán valóságalapja sincs.

47. Guruljka (válaszként erre: 43. - Havanesekutyus)
2018. dec. 20. 16:22

Az életben is vannak olyanok, akik trolloknak mondhatók.

Múltkor vasúton utaztam volna, a jegypénztárnál álltam sorba. Előttem egy nő is megvette a jegyét, de közben többször meggondolta, hogyan kérje a menettértit, vévigkérdezte a lehetőségeket. Aztán még egyebek iránt is alaposan érdeklődött, szerencsére valaki beugrott a másik pénztárba, nem késtem le a vonatomat.

Annyi mindennt megkérdezett, nem is tudom megjegyezte-e. A neten ezt mind kényelmesen megtudhatta volna előre, én a szokott vonatot is mindig megnézem, mert lehet változás. És a csatlakozásokat is ki lehet keresni...


A buszjáraton rendszeresen a sofőrtől kéredzősködnek a visszafelé jövő járat iránt, pedig a sofőr nem is köteles tudni, de ezzel fel is tartja az egész buszt. Pedig kétszáz forintért lehet venni éves menetrendet...


Vagy a boltban tartja fel valaki a sort fölös csevegéssel - ami aranyos dolog azért, de nem akkor, ha állnak mögöttem a sorban!

46. 3d71aa27e8 (válaszként erre: 45. - 3d71aa27e8)
2018. dec. 20. 16:15
Jav: a kiíró senkinek nem ártott azzal, amit bevallott.
2018. dec. 20. 16:14

Én 10 éve találtam rá a Hoxára. Akkor tényleg más volt még minden, nem volt ennyi kötekedő ember itt. Még ki lehetett írni bátran fórumokat, nem trollkodták szét szórakozásból. Akkor még naplóztam, most már nem tenném, ahogy fórumot sem hiszem, hogy indítok, főleg nem kényesebb témában. Nézzétek meg a vallomásokat: még a legártatlanabb vallomásokra is jön a sok kukoricára tédepeltetés, pedig a kiíró senkinek ártott azzal, amit bevallott.

A Hoxa is olyan, mint a világ, mint az ország. Durvul. Hogy miért, hogy kinek jó ez, és miért jó ez, nem tudom. Pedig nagyon szeretném tudni, akkor tehetnék ellene.

44. Mezei Virág (válaszként erre: 39. - Pasionella)
2018. dec. 20. 16:04

Ez sajnos így van!

Nem tudtam kiszűrni sem... Azt nem lehet bejelölni, mit nem szeretnék látni. Kár. :(

2018. dec. 20. 16:04

Én 2007 óta ismerem a Hoxát. Régebben tényleg családiasabb volt.

Most már a méretéből adódóan rengetegen idetalálnak, akik tényleg csak trollkodnak.

Bár én egy valamit nem értek. Pont azok tartják életben a trollokat, akik a legjobban ki vannak rájuk akadva.

Ha nem lenne közönség, ezek a fórumok el is halnának, úgy gondolom.

42. dd9dec5381 (válaszként erre: 41. - Guruljka)
2018. dec. 20. 15:54

Mennyivel menőbb fórumot indítani és másoknak feladatot adni, mint magának kikeresni...:)

Nem mellesleg akadnak bőven, akik nem tudnak értelmezni egy menetrendet sem...

41. Guruljka (válaszként erre: 39. - Pasionella)
2018. dec. 20. 15:52

Én pár éve azon akadtam ki, amikor valaki egy x város helyijárati menetrendjét kérdezte itt.

Kikerestem neki két perc alatt, megírtam, de megkérdeztem, miért nem ő kereste meg. Válasz: erre most nincs ideje.


Hát fórumot nyitni azért akadt idő?

40. globus (válaszként erre: 29. - Guruljka)
2018. dec. 20. 15:45

Nekem sincs okosom. Nem indokolja semmi, hogy 24 órában elérhetetlen legyek, ráadásul nem tartom magam annyira fontosnak ugyanez miatt :)

Nem ez lenne a probléma, hanem a közösségek, tartalmak, melyek elérhetőek vele. Ha mindenki kizárólag információk szerzésére használja- ahogyan állítja-, olyan okosak lennének az emberek, hogy csak na.

Ehhez képest nézd meg a napi fórumokat, új témákat. Annyi gógyijuk nincs, hogy ráguglizzanak valamire, inkább keresse meg más. Hozzátartozóm egyik egyetemen tanít, ő is gyakran felhúzza magát emiatt, ha kérdeznek ilyesmit tőle, már csak legyint és azt mondja: pontosan 3 kattintásra van válasz neten. Írja be a kulcsszót, és első találatként jön fel hivatalos forrás.

2018. dec. 20. 15:44

Na igen, én is arra emlékszem sok évvel ezelőtt tartalmas fórumok voltak és segítőkész válaszok.


Ha nagyon unatkozok szoktam nézegetni a friss fórumokat, van-e olyan amelyik érdekes témát feszeget vagy amiből egyáltalán lehet tanulni/tapasztalni stb... de nem igazán vannak...sok sok értelmetlen annál inkább.

38. Guruljka (válaszként erre: 34. - D5bae51d10)
2018. dec. 20. 15:37

Én is csodálkozva látom, hogy van, aki a lájkokat nézi folyton.

Én meg hétszámra fel se megyek a facéra. Néha jó, ha pl. fordításban segítünk egymásnak a csoportban, vagy ha valakit ott érek el egy-egy üzenetre. De hogy lájkok határozzák meg a napjaimat, el sem tudom képzelni.

37. Piroska52 (válaszként erre: 35. - D5bae51d10)
2018. dec. 20. 15:37
igen én értettem mire céloztál,
36. Guruljka (válaszként erre: 31. - Piroska52)
2018. dec. 20. 15:34

A nem okos telefon is kiváló elérési célra. És vész esetére itt van a vezetékes is.

Van ismerősöm, aki imádja a munkáját és nem bánja, ha hosszas autóútjai egyikén is utolérik a melóból, hogy ez vagy az az anyag hol van, és ő imádja, hogy el tudja küldeni az út szélén megállva is.

Az én munkám és munkabeosztásom más. Úgy adódott, hogy sem be, sem ki nem kell kapcsolnom semmit. A gyerekeim elérnek, ha akarnak, a munkával is elérnek, de nem merültem bele a virtuális világba.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook