Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek hol lehet venni, rendelni vagy kivel lehetne csináltatni egyéni méretű mosogatótálcát? fórum

Szerintetek hol lehet venni, rendelni vagy kivel lehetne csináltatni egyéni méretű mosogatótálcát? (tudásbázis kérdés)


6. **Rita** (válaszként erre: 4. - Becseiagi)
2009. jún. 29. 11:25
Ennyire egyénreszabott mosogatót általában csak drága(pl. gránit) alapanyagból készítenek
5. c20c593f1c (válaszként erre: 2. - Becseiagi)
2009. jún. 29. 11:21
Nekem is olyan kellett. Az IKEA-ban vettem. Megjegyzem, nem is a legnagyobb méretűt. De a sütőből kivett nagy tepsi fekve is elfér benne. Nekem egy medencés + csepegtetős változat van.
2009. jún. 29. 11:19
Ezen már túl vagyok, és itt olyanok jönnek be, ahol ők szabták meg a centiket, vagy az egyedire olyan jön be, hogy gránit meg ilyenek. De én olyat szeretnék, ahol én mondhatnám meg hogy mekkora legyen., hogy hányszor hány centis, és milyen mély.
2009. jún. 29. 11:13

Írd be a google-ba

"mosogató tálca egyedi méret"

2009. jún. 29. 11:12

Szeretnék egy egy lyukú mosogatótálcát, de szeretném ha akkora lenne, hogy beleférjenek a serpenyőim a fogójukkal együtt, vagy a tepsijeim.


Hol juthatnék ilyenhez?

2009. jún. 29. 11:11
Szerintetek hol lehet venni, rendelni vagy kivel lehetne csináltatni egyéni méretű mosogatótálcát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook