Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek ha reggel és délben rendesen eszem, de este 6 óra után semmit, heti 3 mozgás beiktatásával lehet fogyni? Valaki csinálta estleg? fórum

Szerintetek ha reggel és délben rendesen eszem, de este 6 óra után semmit, heti 3 mozgás beiktatásával lehet fogyni? Valaki csinálta estleg? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2009. nov. 17. 11:59
Amúgy Drenaa84 és kelenia eredményei is csodálatra méltók ! Ezzel is bizonyítják, hogy nem kell a sok hülye fogyikúra ami meghatározza hogy mikor mit egyél, ehetjük amit szeretnünk csak mértékkel egy kis mozgás és igaz nem 2 hét alatt amit a sok X napos igér le lehet fogyni :) Amúgy egyre kevesebbet kívánok én is hál isten , Szűkűljön az a gyomor szűkűljön :D
2009. nov. 17. 11:56
Kelenia! Mindig is imádtad a mozgást, a tornát vagy először nehezen indult be aztán váltál függővé ? Ez úgy érdekel engem, hogy ki hogy szerette meg a tornát ?
2009. nov. 17. 09:03

Koszonom szepen a gratulaciokat lanyok :) Igazabol en mar nem akarok fogyni, csak a sulyomat tartani es persze feszesedeni.. Tornamanias vagyok, van rengeteg dvdm, mindennap masra tornazom es egyszeruen fuggo vagyok :)

Drenaa, nem vagy semmi, fantasztikus az eredmeny amit elertel, gratulalok!!!

2009. nov. 16. 21:38

Én itt vagyok :)

A mai kajám kicsitt több volt mert beiktattam még a maradék sütiből :S 5 körül még ettem egy szelet kenyeret egy kis szalonnával a férjurammal de csak egy ici pici kenyérke volt . Este szoba bicikliztem majd leg megic. Mindig próbálok egy kicsit többet , így szép fokozatossan csökentem a kaja asagom és fokozatossan növelem a sport adagom :) nem leszek drasztikus . Januárben tervezem majd az első mérlegelést azt tudom, hogy most 79 kg vagyok. Remélem 1-2 kg lemegy addig, kiváncsian várom :) Jó éjt mindenkinek

2009. nov. 16. 16:06
No lánykák, hova lett mindenki? nagy a csönd...
2009. nov. 14. 20:02
Én nagyon össze vissza eszem, ha 24 órás műszakban vagyok akkor aznap többet eszek és ahogy időm van ( ezen is próbálok csiszolni) Másnap a fél napot végig alszom akkor délben eszem először meg akkor szoktam vacsizni is ( amit már nem teszek) , tízórai meg uzsi mostmár csak valami gyümölcs vagy zöldség, A mai ünnep nap volt mert itt voltak a szüleim (170 km re lakunk egymástól, sajnos ritkán találkozunk :( ) nem reggeliztem csak 1-2 szelet zserbót ettem amit tegnap sütöttem, ebédre gulyáslevest 2 kisebb szelet rántott hús egy pici rizs és ismét pár szelet süti, vacsira egy alma igazából ennyi volt ma...
46. 337ac1489c (válaszként erre: 45. - D69563b74c)
2009. nov. 14. 09:39

Köszi!:)


Néha nekem is nagyon elegem van abból, h. számolgatni kell és sokszor nehezen férek bele az 1200 kcal-ba...:S


Viszont tény, h. hatásos...No persze azért csak ritkán szabad bűnözni, viszont amint elértem a 70 kg-ot, onnantól mostanában már elég nehezen megy:(


Lányok, írjátok már le egy napi hamitokat, kivi vok, h. miket esztek...


Meg h. kb. mikor. Mert azt mondjátok, reggeli, ebéd normálisan, vacsi minimális. És mi van a tízóraival meg az uzsival? Én azok nélkül farkaséhes lennék, az tuti...

45. d69563b74c (válaszként erre: 44. - 337ac1489c)
2009. nov. 13. 18:07
Nagyon ügyes vagy :) nekem a kalória számolgatás nem megy :( nincs hozzá türelmem, nagyon nagy biztatást adott ez a sok pozitív visszajelzés és a sok sikeres sztori :) jövő nyárig nekem is van időm még ha nagyon lassan is megy le azt sem bánom csak mennyen :) Hogy álltok az ünnepek témával ? Ilyenkor lehet csak hízni igazán én megpróbálom majd kerülni a vacsit az ünnepek alatt is ...
2009. nov. 13. 15:08

Sziasztok!


Én június 21-én váltottam életmódot, jelenleg is kcal-t számolok és hetente 3-4-5-ször tornázom. 86 kg-ról indultam, most vok 68,5 kg, a cél pedig 58 kg.

Nekem ez jött be...


Egyébként vtam dietetikusnál, aki azt mondta, h. nem az a lényeg, h. este 6 után ne egyél semmit, hanem az, h. lefekvés előtt 2-3 órával egyél utoljára.

Én nem bírnám ki, h. 6 után már ne egyek semmit, pedig lehet, h. ki kéne próbálni...

43. csutkababa (válaszként erre: 42. - 07b78727ed)
2009. nov. 13. 14:17

nalam ez a 5 vagy 6 utan nem jon be, mert en nagyon keson fekszem le.

en ha megehezek, eszem almat, vagy fozok tejbezabot.

egyebkent en is fel 5,vagy fel 6 kor eszem este utoljara, de nem mindig sikerul azt betartani, akkor jon az alma, vagy a zab, vagy valami husi,esetleg sajt..

2009. nov. 13. 12:29

Szia.Én a szénhidrátok elhagyásával és 5 után "semmi kaja" így fogytam le 7 hónap alatt közel 10 kg-ot.Mozogni nem volt időm.

Először nagyon nehéz volt,de szépen ráálltam,most már kitoltam az időpontot este 6-ra.utána maximum egy tejes kávét iszom.

41. csutkababa (válaszként erre: 39. - Kelenia)
2009. nov. 13. 10:52

ezt en is eppen igy csinalom,es tartom a sulyom evek ota.

sose felejtem el, mikor 105 kilot nyomtam a merlegen, eppen hizo sulyban voltam:DDDD

es ezt jol az eszembe vestem.

nem is olyan nehez lemondani a hizlalo kajakrol, ha a kis miniszoknya jol all:DDD

van miert nem zabalni a sok felesleges kajat:))


gratulalok, nagyon kitarto es ugyes vagy, es magadert teszed, az egeszsegedert.

40. Tidike (válaszként erre: 39. - Kelenia)
2009. nov. 13. 10:38
Nagyon ügyes vagy! Csak így tovább:)
2009. nov. 13. 09:35
En rendesen szoktam vacsizni, de mindig csak sovany husi salataval vagy valami zoldseges kaja, fott tojassa, ilyesmi.. Az elmult fel evben 8,5 kilo jott igy le rolam.. Lehet, hogy nem tul gyors, de tarthato.. Naponta 5szor eszem, ebbol legalabb ketto gyumolcs.. Edesseg, feher kenyer, cukros lotyik, rizs, krumpli, teszta kiiktatva..
38. Ritkó (válaszként erre: 25. - Csutkababa)
2009. nov. 13. 08:46

Ja értem már mit írsz :)

Éppen ezért szedik ezt a fogyikapszulát mert nincs benne semmi rossz, csak a gyümölcskoncentrátum meg állítólag fogynak tőle, na de én se tudom :)

37. Tidike (válaszként erre: 35. - D69563b74c)
2009. nov. 13. 07:28

Ezek mind jó dolgok:)

Én a R.R. legújabb DVD-jére szoktam tornázni és B.A. DVD-ire. Sajna most volt egy hónap kényszerszünetem (meg is látszik), de hétfőtől heti 5 alkalommal ismét elkezdem a rendszeres tornát. Egy kicsit alakulnom kell, mert alakult ki úszógumi amit nagyon nem szeretek.

Kitartás!:)

2009. nov. 12. 17:47
na megyek és bedobok egy fini almát az arcba aztán folyt köv takarítás, eddig az udvaron ekecsöltem mert nagyon jó volt az idő...utálom,hogy ilyen hamar sötétedik :(
35. d69563b74c (válaszként erre: 16. - Tidike)
2009. nov. 12. 17:43
Van egy pár gépem , arra gondoltam hogy egyik nap szobabicikli másik nap leg magic dvd edzésprogram a harmadik nap meg a hasizom gép és néha néha egy kis táncos erobik dvd-n , nem tudom ti hogy vagytok vele de én nem szeretek egyedül tornázni. Tv és közben még eltekergetem a bringát de a dvd re való tornázésra nehezen veszem rá magam.
34. Szaszy79 (válaszként erre: 33. - Szaszy79)
2009. nov. 12. 17:21
természetesen nem rögtön csökkentettük a kalóriát, hanem heti szinten vittük lejjebb...így a szervezet át tudott állni, és nem kezdett bele a raktározásba.
33. Szaszy79 (válaszként erre: 32. - Bucóka20)
2009. nov. 12. 17:20

A kaja adagjaidat ne csökkentsd, nekünk a körzeti orvos(is) mondta, hogy 4-5 a napi ideális étkezés, és ezt kell elosztani a megfelelő kalóriával. Én annó 1700 kalóriás étrenddel indítottam, és akkor úgy tünt, hogy többet is eszem mint szoktam, aztán ezt csökkentettük le 1200ra, de a napi 4-5 alkalom maradt.

Ja, meg azt is mondta, hogy lefekvés előtti 3 órában ne együnk már. Mert szép szép ez az esti 6 óra (mindenki ezt javasolja, hogy ez után ne egyél) de ha te 11 vagy éjfél körül fekszel le, akkor az addig még 6 óra... tehát ezt így nem lehet kijelenteni.

Írhatsz nyugodtan privibe is, és akkor nem feszélyez, hogy túl sokat írok ide :p

32. Bucóka20 (válaszként erre: 31. - Szaszy79)
2009. nov. 12. 15:59

Jajj tényleg,jó hogy írod ezt az étkezős dolgot.Pont ez járt a fejembe,hogy aki nem eszik sokat pl én úgy szoktam és ez a hiba,hogy d.u.án 5ig nem nagyon (1-2 szendvics vagy 20dkg pékáru) és utána amikor haza meek még akkor sem eszek,hanem majd este 8 környékén,de akkor befalok.:o:D

Meg néha össze vissza eszek,de nyugodt szívvel mondanám,hogy nem eszek sokat.

Akkor ilyen esetbe hogy hat a gyógyszer?Vagy ha pl lecsökkenteném a kaja adagomat 1 főétkezésnyire?:)

31. Szaszy79 (válaszként erre: 30. - Bucóka20)
2009. nov. 12. 15:53

Nézd, én azért nem írattam fel magamnak a gyógyszert, mert én nem éhezem, nagyon ritkán van ilyen érzésem. Ha eszem, akkor sem sokat, és még az édességet sem szeretem (inkább a sósakat). 158/73-72 között vagyok most, 15 kg-ot kéne leadnom, 10 kg a megcélzott. Annyi már voltam, így tudom, nem lehetetlen.

Párom farkaséhes volt mindig, mint a gyerekek. 3-4 óránként képes volt enni (ami még nem is lenne baj), viszont akkora mennyiségeket, ami másnál max a főétkezés. Szóval nála azért döntöttünk a bogyó mellett.

30. Bucóka20 (válaszként erre: 29. - Szaszy79)
2009. nov. 12. 15:47

A képeken talán nem látszik annyira. Kb 30 kg-tól kellene megszabadulnom. A gyógyszer is csak ismerősöm által jutott tudomásomra,hogy van ilyen,ő 165cm kb (lány) és 105 kg volt,pár hónap alatt lefogyott 85-re,pedig ő aztán nagy kajás és nagy lustaság volt.:)

De talán a gyógyszeres dolog a könnyebb és az egyszerűbb megoldás.De még nem szántam rá magam,hogy elmenjek dokihoz.(ciki is):) :(

29. Szaszy79 (válaszként erre: 28. - Bucóka20)
2009. nov. 12. 15:41
Nincs mit, ha már ráakadtam a fórumra ;) A képeid alapján neked nem kéne gyógyszer, sőt még igazán fogyókúra sem. A torna, edzés is formálna annyit amennyit szeretnél, szerintem.
28. Bucóka20 (válaszként erre: 27. - Szaszy79)
2009. nov. 12. 15:39
Köszi,hogy leírtad.Legalább ezzel is okosabb lettem.:)
27. Szaszy79 (válaszként erre: 26. - Bucóka20)
2009. nov. 12. 15:34
Párom, 188cm magas, és 135 kg volt. Az ideális testsúlya 95-100 kg körül van, de ő csak 10 kg akart vele fogyni, ami lassan most már sikerül is, 128 kg most. Másfél hónapja szedi, és neki már íratni kellett. A körzeti elküldte vérvételre, és azután írta csak fel neki, de gondolom ez orvosonként változó. Jelen állapotban ő fogy, mellékhatást nem észleltünk, decemberre még felíratja a bogyit, és után meglátjuk.
26. Bucóka20 (válaszként erre: 21. - Szaszy79)
2009. nov. 12. 15:29

És párodnak még recept nélkül adták vagy már ő is felíratta? Ha felíratta akkor neki hány kg súlyfeleslege volt(ha szabad tudni)?

És mennyit fogyott amióta szedi? /bocsi a kérdezősködésért/:)

Amúgy édesség és üdítő nélkül kibírom.

Engem az aggaszt,hogy a központi idegrendszerre hat,és hogy ennek nincs-e valami hátulütője? (akár későbbiek folyamán)

25. csutkababa (válaszként erre: 24. - Ritkó)
2009. nov. 12. 15:24
tudom,hogy nem azt irtad, en csak kerdezem,hogy miert csinaljak ezt az emberek, hogy kapszulaban eszik a gyumolcsot?.ez nagyon vicces is,meg felesleges is.szerintem
24. Ritkó (válaszként erre: 22. - Csutkababa)
2009. nov. 12. 15:20

Én nem azt írtam hogy ennni kell.

Csak annyit írtam hogy Reduce weight fogyikapszula csak gyümölcskoncentrátumból áll.

23. Tidike (válaszként erre: 18. - Bucóka20)
2009. nov. 12. 15:20
Neked hány kg-ot kellene leadnod?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook