Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek foglalkoznom kellene ezzel? fórum

Szerintetek foglalkoznom kellene ezzel? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 4. 19:59
Mindenképpen!:)
16. syria (válaszként erre: 11. - Rowena)
2012. jan. 4. 17:14
Miért nem kérdezed meg tőle?
15. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 5. - 91d4989ab9)
2012. jan. 4. 08:24

én is iylesmit tennék..hogy láttam és olvastam,amit írt..és lájk:)

aztán ha nem érzi úgy,h magyarázatra szorul,akkor..ti már kifelé tartotok ebből a barátságból.ami nagyon rossz,d etöbbször is elő fog fordulni:S


..vagy kérdezd meg,hogy meséljen neked a legjobb barátairól,akiket ott felsorolt,mert kíváncsi vagy rájuk,meg a közös élményekre.és ha eközben sem jut eszébe téged is besorolni közéjük..akkor sajnálom .(

14. 1560f47887 (válaszként erre: 1. - Rowena)
2012. jan. 3. 19:37

Csak mások rovására tudnál előbbre kerülni a listán. De akkor meg lehet hogy ők reklamálnának.

Kár ilyen listákat felállítani!

13. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Rowena)
2012. jan. 3. 18:36

Kérdezz rá, hogy mi a szösz van..., szépen, egyenesen. Aztán megadja a választ, hogy miért nem szerepelsz a listán.

Oka csak van...

Biztos az említett emberek közel állnak hozzá, ha őket írta. Lehet, hogy Te őt "legjobb barátnőnek" tekinted, de nála más a helyzet, ami nem feltétlenül baj.

Nekem nincs "legjobb" például. Van három barátom, de többiek ismerősök, haverok. A legjobb nem mindenki olvasatában létezik.

12. 91d4989ab9 (válaszként erre: 11. - Rowena)
2012. jan. 3. 18:36

na figyi én most itt megkérdezek tőled valamit, jó?



na mi a bankkártya számod kódod cimed????


ugye te se irnád rá az igazat?


miért nem?


mert nem tartozik ránk



lehet hogy igy gondolkodott

11. rowena
2012. jan. 3. 18:31
De ha megkérdezik tőle ki a legjobb barátnője, mindegy hol és mikor, akkor miért nem mond? Miért sorol fel hat-hét embert, és engem hagy ki,a ki állítólag a legközelebb állok hozzá?
10. syria (válaszként erre: 1. - Rowena)
2012. jan. 3. 18:31

Legjobb az egyenes út. Ne rágjad magad, egyszerűen kérdezz rá!

Tudod, a személyes kommunikáció többet ér bármilyen internetes fórumnál.

2012. jan. 3. 18:29
lehet hogy csak fontosabbnak tartja a te barátságod minthogy ilyen fészbukos kérdésben ezt beirogassa
8. mese (válaszként erre: 7. - 91d4989ab9)
2012. jan. 3. 18:29
osztom a véleményt
2012. jan. 3. 18:28
amugy meg nem a face az élet, az élet az élet,tehát ha nekem valaki az életben a legjobb barátnőm, akkor nem érdekel hogy mit és hol ír a facen
6. mese
2012. jan. 3. 18:28

"ének énadján"


ez mit jelent, énekeltetek?

amúgy én megbeszélném ezt vele.. lehet, hogy félreértés... jobb ezt tisztázni

5. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Rowena)
2012. jan. 3. 18:27
szerintem csak simán lájkold azt a hozzászólását:D aztán majd alakul:D
2012. jan. 3. 18:27
Kérlek, most ne kössetek bele a részletekbe. Késő éjjel akart lenni, csak elgépeltem.
3. 342402de6d (válaszként erre: 2. - Pemete)
2012. jan. 3. 18:26
:DDDDD
2012. jan. 3. 18:25
Mi az az ének énadján?
2012. jan. 3. 18:23

Van egy lány, akivel állítólag a legjobb barátnők vagyunk, mégis mikor facebookon kitöltött egy ilyen 100 kérdéses micsodát, annál a kérdésnél, hogy hogy hívják a legjobb barátnődet nem írt oda. Felsorolt vagy hat embert, de én nem voltam köztük.

Több éve vagyunk barátnők, nagyon sokat vagyunk együtt, a legtöbb problémáját velem beszéli meg, mikor más osztályba kerültünk, ő részből értem jött át abba az osztályba, ahol én vagyok, hogy mellettem legyen. Rengeteget segítek neki, mind tanulásban, mind a magánéletben. Pár hónapja pedig mikor olyan nagyon össze volt zuhanva egyedül én voltam az a barátai, és családtagjai közül aki ének énadján megbeszélte vele a dolgot. Mondta is többször anno, hogy én vagyok a legjobb barátnője.

Mostanában azt éreztem, hogy nem számítok neki annyit, mint régen, de pár napja meghívott magukhoz, hogy aludjak ott. És azért nem olyan aki minden barátnőjét csak úgy felhívná magukhoz, ezért hagytam a dolgot. De ez most fájt. Akkor most meg ezt szóvá kellene tennem, vagy mit csináljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook