Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek ez normális ilyenkor? fórum

Szerintetek ez normális ilyenkor? (tudásbázis kérdés)


2018. dec. 1. 18:19
Azért félek csak, mert közvetlen a seb mellett a bal oldalon van egy pukli. Igaz ez ott van màr varratszedés óta és semmit nem mondott róla az orvos. Én meg idegességemben mindig elfelejtem neki megemlíteni..
3. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 2. - Attak)
2018. dec. 1. 18:16

Szia. Nekem magában a vezetékben volt a ciszta már kidurranva. Mióta mutottek mindig éreztem ott fàjdalmat, de ennyire azért nem. Az azóta első vérzésem már megjött és el is múlt.

Akkor lehet, hogy peteérésem van és azért fáj?

2018. dec. 1. 18:05
Szia! Nekem a méhenkívüli után a megmaradt petefészkemben (a másikat csonkolták) keletkezett ciszta és attól fájt így, volt, hogy menni alig bírtam, de az első menstruációval távozott. Akkor úgy magyarázta a dokim, hogy a terhességi hormonok lassan ürülnek, nem tud megrepedni a petesejt és cisztává fejlődik. Azóta sokkal jobban érzem a peteérést is.
2018. dec. 1. 17:54

Sziasztok.

6 hete méhenkívülivel műtöttek. Már meg volt a kontroll. Mindent rendben találtak. Most viszont nagyon fáj a bal oldalon a hasam. Égető érzést érzek. Jobb oldal nem fáj. Onnan kivették a vezetőt. Balból csak egy 5 centis cisztát vettek ki. Ez a fàjdalom szerintetek normális? Most nem fáj, csak erőlködésre (erős mozgatás), de éjjel fájt még fekvésnél is. Hétfőn hívom az orvosom. Mert kontrollon UH nem volt. Megkérdezem, mi van ilyenkor..?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook