Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek ez beágyazódás volt? fórum

Szerintetek ez beágyazódás volt? (tudásbázis kérdés)


10. Nikolett0121 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 7. 23:22
Szia. Na miujsag? Kiderült hogy terhes vagy? Vagy esetleg megjött?:)
2021. júl. 2. 21:20
Mármint neked pozitív ,nekem negatív de szerintem értetted.
2021. júl. 2. 21:19
Én meg hogy negatív marad végig szorítok!
2021. júl. 2. 19:23

Remélem neked is úgy alakul ahogy te szeretnéd.

Hát legyen igazad és bízok benne hogy vasárnap reggel már pozitívat ír ki a teszt:)

2021. júl. 2. 13:17
Mellbimbó fájás szerintem az viszont jó jel lehet.
2021. júl. 2. 13:16
Hát én nagyon szorítok hogy sikerüljön,mi most pont nem szeretnék babót anyagi dolgok miatt. :( Nem szeretnék rossz körülmények között felnevelni úgy hogy reménykedünk hogy megúsztuk most. De nem úgy nézki mint ha megakarna jönni.
2021. júl. 2. 12:39

Sziasztok. Nekem 8 napja késik a mensim, viszont minden tesztem negatív. Mindenfélét vettem már de bármelyiket nézem negatív. :(

Nekem már évek óta be van állva a mensim szóval szinte sose késett. Elég furcsa tüneteim vannak, mivel reggelente érdekes rosszullétek, a mellem nem faj viszont a bimbom nagyon. Szinten nekem is folyasom van, ezenkívül nagyon fáradt, szomjas és éhes vagyok szinte mindig. Mindenkepp felszeretnek keresni egy orvost mivel ezek ugye másnak is lehetnek a tünetei, de titkon nagyon remelem hogy egy kis lurkot hordok a szivem alatt, csak sajnos ez a sok negatív teszt eléggé elkeserítő.:(

Ha valakinek volt hasonló tapasztalata kérem írja le:)

2021. júl. 1. 17:06

A ciklus 28-29.napján reggeli első vizeletből egy érzékeny teszt már mutatja, ha van valami, jó eséllyel.


Nekem a beagyazodasnak nagyon markáns tünetei voltak: hőemelekdésem volt, fàjt a gyomrom, a vègtagjaim és ami a legdurvább volt, hogy az arcbőröm, ami egyébként szép, telis tele lett apró pattanásokkal egyik reggelre. Annyira ijesztő volt, hogy azonnal hívtam a bőrgyógyászt. Aztán kiderült, hogy a hormonok dúlnak :)

2021. jún. 30. 22:16
Most minden ginekológus látatlanba diagnosztizálni fog itt a hoxafórumon.
2021. jún. 30. 20:06
Ciklus 23 napján vagyis következő menzesz elött 9 nappal véreztem egy teáskanálnyit és 4 napon keresztül fájt a méhem vagyis ha tüsszentettem így összerándult meg ilyesmik és nem éreztem túl jól magam.De nem tudom,hogy ez beágyazódás vagy micsoda.Június 17.-én voltunk együtt.Szerintetek mikor teszteljek mikor lenne érdemes?1 hétig krémes folyásom volt elötte 2 napig tojásfehérjés most vizes nyúlos és már nem tudom.Csak elkezdtem szedni a barátcserjét is és már nem tudom mi kavart be.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook