Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek elfogad valaki 3 gyerekkel? fórum

Szerintetek elfogad valaki 3 gyerekkel? (beszélgetős fórum)


1 2 3
53. Cippora (válaszként erre: 51. - Csikil4ny)
2016. okt. 5. 14:26
Ebben igazad van,de három 5 éven aluli gyerek mellett nem hiszem,hogy túl sok ideje lenne ismerkedni.
52. Pepita Dalma (válaszként erre: 51. - Csikil4ny)
2016. okt. 5. 13:12
Így van. A nagyobb gyerekek már kritikusak, beleszólnak és szeretnék saját maguknak megtartani az anyukájukat. Esetenként egy kiváló embert is el tudnak üldözni, de ha mégsem, akkor örök békétlenség lesz, ami senkinek nem jó.
51. csikil4ny (válaszként erre: 49. - Cippora)
2016. okt. 5. 07:33

A gyermekek korához szólnék hozzá: minél kisebb a gyermek, annál könnyebben fogadja el az új férfit, könnyebben összecsiszolódnak.


Tehát ha a fórumindító úgy érzi, hogy lelkileg kész az új párkapcsolatra, akkor hajrá!

50. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Faea9a64ed)
2016. okt. 4. 23:31

Igen, van erre esélyed!:)


A többiek is írtak példákat, én is ismerek ilyet. Valójában a gyerek nem oka semminek. Nem a gyerek tart távol valakit, hanem maga a nő, férfi, aki megkérdőjelezi, hogy a gyerekek miatt ő kevésbé szerethető.


Az is igaz, hogy sok pasinak tetszik is, hiszen tudják, hogy ha már van több gyereked, nem fogod őket a gyerektémával nyaggatni, és nem neki kell eltartania őket, hanem az exed vagy te már gondoskodtok erről, így neki marad a nő, aki akkor vagy, amikor szerelmes vagy:)))


A tisztelettel kapcsolatban pedig: legyenek elvárásaid! Tedd magasabbra a lécet! Inkább legyél egyedül mint rossz partnerrel!

49. Cippora (válaszként erre: 37. - Csikil4ny)
2016. okt. 4. 21:45

Nekem vannak ismerőseim akik kifejezetten gyerekes anyát szeretnének (vagy ha nem is kifejezetten szeretnének,de nem bánnák)mert azt mondják,az ilyen nő már nem pénzhajhász,megvan a saját egzisztenciája,kialakított élete,megbízható,igazi érzelmeket keres,nem a buli meg a villogás a mindene,és lehet benne igazság.


Írta valaki,hogy a pasinak kell eltartani...NEM!A gyerekek apukája tartsa el a gyerekeket,meg az anyuka,ők gondoskodjanak az anyagi szükségletekről.Rossz is az,ha nem így van,mert sajnos van így.

Én azt gondolom,most még kicsik a gyerekek,nincs itt az ideje az ismerkedésnek,de egy pár év múlva nem lesz gond,ha lelkileg meg mindenhogyan helyrejössz.

48. lapbarna (válaszként erre: 41. - C73db520ef)
2016. okt. 4. 21:23

Úgy érted 3 nem saját gyerekkel?

Nem tudom. Nekem 3 gyerekem van, mostanság megízlelhetem a kamaszdolgokat és a csecsemőzést is.

Elhiszem, hogy kell tolerancia 3 nem saját gyerekhez. Meg 3 sajáthoz is. Az előbbihez nyilván több.

Én csak arra utaltam, hogy a te megfogalmazásodból nekem az jött le, hogy a férfira, mint (anyagi) támaszra gondolsz. Cáfolj meg, ha tévedek!

Nem voltam még a fórumindító helyzetében, de a tesóm igen. A válása óta volt több kapcsolata, pontosabban ez a 3-ik. Soha nem volt gond a pasiknak, hogy van 3 "utánfutója". Csinos, okos, vicces, anyagilag független (saját jogán!). Sosem őt hagyták el. Vagyis de. A férje elhagyta. Mivel boldog akart lenni, és neki nem felelt meg, hogy tesómnak a gyerekek az elsők, nem pedig ő. Úgy hagyta ott őket, hogy az egyik gyerek sérült, rengeteget kell vele foglalkozni. Mindegy, nem ide tartozik, csak azt szerettem volna érzékeltetni, hogy ha nem is közvetlenül, de valamelyest van rálátásom egy elvált 3 gyerekes anyuka életébe.

2016. okt. 4. 20:32
Koszonom. Kedvesek vagytok. Nem fogom gorcsosen keresni. Ha megtalál es elfogad a gyerekekkel megbecsulom az illetot es remélem kölcsönös lesz. Timea1977 orulok hogy sikerült nektek. Köszi szépen hogy te is írtál. Es mindenkinek a biztató szavakat. Szép napot kívánok
2016. okt. 4. 19:55
fel a fejjel!!mindenki megtalálja a párját.biztos hogy teis
2016. okt. 4. 19:34
Én is találtam 3 gyerekkel.Az elsőt 1 év után elhagytam,mert nem fogadta el a gyerekeimet úgy ahogy én elvártam.Neki volt 2 lánya,akik az anyjukkal éltek,de jól ki jöttem velük,szerettek engem.Aztán rá nem sokkal megismertem a mostani férjemet.8 hónap ismeretség után megkérte a kezem,rá 1 hónapra meg volt a lagzi.Ennek 6 éve.Vannak hullámvölgyek,de azért kitartunk egymás mellett.A két nagy gyerekem már kirepült,de született 1 közös gyerkőcünk is.Vita szokott abból lenni,hogy nem hagyom hogy a nagy fiamat csesztesse.Többnyire igaza van,de nem akarom hogy a gyerek úgy érezze hogy egy gonosz mostoha van a háznál.Én megbeszélem vele és el van sikálva az ügy.Szóval nem könnyű jó társat találni,mindig a gyerek az első,a pasi másodlagos.
44. Magdalénia (válaszként erre: 41. - C73db520ef)
2016. okt. 4. 18:41
Egy keresetből minden bizonnyal.
43. Magdalénia (válaszként erre: 40. - Lapbarna)
2016. okt. 4. 18:37

Ilyenkor már együtt jár a gondoskodás is. Nem csak társ, hiszen nem mindegy, hogy csak nekem jó, vagy a gyerekeimnek is.


Azért az egyszülős gyermekeknek hiányzik a másik szülő minden téren, sőt a nevelőszülő gondoskodása is.

42. csikil4ny (válaszként erre: 41. - C73db520ef)
2016. okt. 4. 18:14
Van akinek könnyű....
41. c73db520ef (válaszként erre: 40. - Lapbarna)
2016. okt. 4. 18:11
Azert nem konnyu 3 gyermekkel elni.
40. lapbarna (válaszként erre: 35. - C73db520ef)
2016. okt. 4. 17:59

Mert csak egy férfi tud gondoskodni a gyerekekről?

Lehet, hogy Juladodo is képes eltartani a gyermekeit, és nem feltétlenül azért keres társat, hogy valaki "gondoskodjon" róluk, hanem mert társat keres.

39. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Faea9a64ed)
2016. okt. 4. 17:42

ha nem 18 eves vagy harmasikrekkel, akkor a gyerekek nem lesznek akadalyai korban, egyebekben partalalasra :D


jo szuro is, meggyozodesem, hogy akiknel kitetel parkeresesnel, hogy a nonek/ferfinak ne legyen gyereke, azok soha nem lesznek jo tarsai senkinek

38. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Faea9a64ed)
2016. okt. 4. 17:35

Mindig azt mondom a férjemnek, ha netán ellenkezik, hogy lelépek bizony percek alatt a gyerekekkel. És komolyan is gondolom.. Mármint, hogy találnék..


Múltkor odajött hozzám egy egész jó pasi, amikor velem volt a négy gyerek, hogy nem akarom-e, hogy egy ötödiket csináljon?



Pedig Te szerintem nálam is jobb csaj vagy. Csak aztán meleg szívű kompromisszumkész és okos is légy. ;-) Nem lesz itt gond!!!!

2016. okt. 4. 16:55

Én azt látom, hogy aki nyitott és lelkileg rendben van az akárhány gyermekkel talál párt, aki meg egyedül is labilis attól menekülnek a férfiak....


Egyáltalán nem azt látom, hogy a gyermek akadály legyen, több gyermektelen férfi ismerősöm választott gyermekes nőt, azt mondják, hogy sokkal kiegyensúlyozottabbak, túl vannak az első gyermekkel járó félelmeken, nem akarnak mindenáron bármilyen férfit fogni maguknak (sic! ezt nem én mondom), mert nem félnek attól, hogy lecsúsznak a gyermekszülésről.

2016. okt. 4. 16:02
Sok mindent mérlegel az a pasi, és ebből a 3 gyerek csak 1 dolog.
2016. okt. 4. 16:02

Talan nehany ev mulva rad fog talalni egy olyan ferfi, aki vagy azert valaszt teged, mert nem lehet sajat csaladja, vagy egy ozvegy, aki a gyermekenek szeretne potanyat.

Aki nem banja, hogy 3 gyermekrol kell gondoskodnia.

Valljuk be, ez nagyon nagy aldozat is mind erzelmileg, mind anyagilag.

34. ina87
2016. okt. 4. 15:50
persze h lesz aki elfogad,na igen a negativitásra is készülj fel,nem csak az végett mert gyermeked van amúgy biztos h lesznek még nehéz idők de ne erre koncentrálj ha nem h légy erős és kitartó akár h is alakul majd az életed,sok szerencsét kívánok.
2016. okt. 4. 10:28
Nem lesz könnyű dolgod, de majdnem mindenki talál társat magának.
32. Cippora (válaszként erre: 26. - C73db520ef)
2016. okt. 4. 10:20
Nekem több 3 gyerekes ismerősöm is talált párt magának,itt a hoxán is olvasok olyan naplókat ahol anyukának sikerült.Én is azt gondolnám nem könnyű,de mások tapasztalatai alapján mégis csak sikerül.
31. barbimariposa (válaszként erre: 1. - Faea9a64ed)
2016. okt. 4. 09:55
Szia, amikor 10 éves voltam, anyukám elvált apukámtól és mi is hárman vagyunk testvérek.Anyukám azóta együtt él a jelenlegi élettársával, aki nála 8 évvel fiatalabb. Igaz közös gyerekük nincs, mert, hogy mi hárman vagyunk és anyukám már nem akart negyedik gyereket. Nem mondom, hogy a szívem csücske anya élettársa, de anya szereti, emiatt az évek során elfogadtam őt. Most 25 vagyok amúgy és már nem élek velük. Voltak hullámvölgyek, de ha meghúzod rendesen a határvonalakat, akkor nem lesz baj(pl mibe szólhat bele a gyerekekkel kapcsolatban és mibe nem). Apukám, mióta elvált, elég sok barátnője volt és mindannyian elfogadtak és szerettek minket. Megnéztem én is a képeidet és nagyon helyes nőnek tűnsz,remélem találsz magadnak párt, amihez nagyon sok sikert kívánok neked :) Szóval a kérdésedre válaszolva: IGEN, lesz, csak hinned kell benne ;)
30. michelle.r (válaszként erre: 17. - Faea9a64ed)
2016. okt. 4. 09:45
Emeld egy picit magasabbra azt a lécet! ;)
2016. okt. 4. 09:33
Aki kiskoràtól neveli màs gyerekét az megszereti van aki sajàtjaként pl.egyik ismetősöm pàrja..ha nem mondjàk hogy a kislàny nem a sràcé nekem fel se tünt volna.azota van közös is nekik.igaz nàluk volt egy hullàmvölgy a kapcsolatukba de a sràc kijelentette mindkét gyereket ugyanugy tàmogatja làtni akarja nem csak a sajàt vérszetintit.de aztàn eggyütt maradtak.
2016. okt. 4. 09:12
olyat is láttunk már, hogy 4 gyerekkel talált új férjet a nő, de a pasi a gyerekeit legfeljebb elviseli, de nem szereti...
27. clouddancer (válaszként erre: 1. - Faea9a64ed)
2016. okt. 4. 09:10
Az ex sógornőm pár évvel a válása után talált társra három kis gyerekkel (egyikük fogyatékos, ráadásul). Nagyon rendes, megbízható társra lelt. Úgyhogy vannak pozitív példák.
26. c73db520ef (válaszként erre: 25. - Mamy)
2016. okt. 4. 08:40
Csak eppen nem minden napos az ilyen eset. Persze egy-egy kivetel mindig akad. Mondjuk 100-bol egy.
25. Mamy
2016. okt. 4. 08:32
Persze, hogy el!!! Ha valakinek bejössz, akkor tutira elfogad.A lényeg hogy a gyerkőcöket is szeresse és ők is jól kijöjjenek vele.Egyik ismerősünk 4 (NÉGY) gyerekkel maradt egyedül.Azóta újra férjhez ment és van egy közös 5. gyerek is.Nagyon boldogok.Csak pozitívan!! Drukkolunk!!
2016. okt. 3. 23:04

Őszinte leszek. Rohadt nehéz dolgod lesz. A 3 gyerek olyan mintha 3 pittbull őrizne. Nem mernek majd emiatt kezdeményezni. Hatalmas hátrány egy gyerek, nem hogy három.

De a remény hal meg utoljára.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook